• BIST 99.835
  • Altın 243,334
  • Dolar 5,7445
  • Euro 6,4830
  • Konya 11 °C
  • Terör örgütlerinin zillet ittifakı tescillendi
  • 31 Mart'ta çıkacak sonuca göre harekete geçecekler
  • Örnek karar... Çocuklarına araba camı sildiren anne babaya hapis!
  • Terör örgütlerinin zillet ittifakı tescillendi
  • 31 Mart'ta çıkacak sonuca göre harekete geçecekler
  • Örnek karar... Çocuklarına araba camı sildiren anne babaya hapis!

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı

UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta heyecanı
Grup aşamasının üçüncü haftasında yarın 24 karşılaşma oynanacak- Türk takımlarından Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor, gruplarındaki üçüncü maçlarına çıkacak

İSTANBUL (AA) - UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının üçüncü haftasında yarın 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye'yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu'nda Belçika'nın Anderlecht takımıyla deplasmanda TSİ 19.55'te karşılaşacak.

Beşiktaş I Grubu'nda bir başka Belçika temsilcisi Genk'i TSİ 22.00'de ağırlarken, Akhisarspor ise J Grubu'nda İspanya'nın Sevilla ekibine TSİ 22.00'de konuk olacak.

Ligde üçüncü hafta maçlarının programı şöyle:

19.55 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan)

19.55 Zürih (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya)

19.55 Leipzig (Almanya) - Celtic (İskoçya)

19.55 Salzburg (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)

19.55 Kopenhag (Danimarka) - Slavia Prag (Çekya)

19.55 Zenit (Rusya) - Bordeaux (Fransa)

19.55 Anderlecht (Belçika) - Fenerbahçe

19.55 Spartak Trnava (Slovakya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Vorskla Poltava (Ukrayna)

19.55 Sporting Lizbon (Portekiz) - Arsenal (İngiltere)

19.55 Dudelange (Lüksemburg) - Olympiakos (Yunanistan)

19.55 Milan (İtalya) - Real Betis (İspanya)

22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Spartak Moskova (Rusya)

22.00 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)

22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)

22.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Lazio (İtalya)

22.00 Beşiktaş - Genk (Belçika)

22.00 Sarpsborg (Norveç) - Malmö (İsveç)

22.00 Sevilla (İspanya) - Akhisarspor

22.00 Standard Liege (Belçika) - Krasnodar (Rusya)

22.00 Jablonec (Çekya) - Astana (Kazakistan)

22.00 Rennes (Fransa) - Dinamo Kiev (Ukrayna)

22.00 Chelsea (İngiltere) - BATE Borisov (Belarus)

22.00 PAOK (Yunanistan) - Vidi (Macaristan)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim