• BIST 98.991
  • Altın 220,076
  • Dolar 5,5632
  • Euro 6,4169
  • Konya 15 °C
  • Kira sözleşmesinde TL'ye dönüşün formülü değişti!
  • Meteorolojiden Konya için yağış müjdesi
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek çığ gibi! İşte Liste
  • Kira sözleşmesinde TL'ye dönüşün formülü değişti!
  • Meteorolojiden Konya için yağış müjdesi
  • Enflasyonla mücadele kampanyasına destek çığ gibi! İşte Liste

UEFA Avrupa Liginde sonuçlar

UEFA Avrupa Liginde sonuçlar
UEFA Avrupa Ligi'nde A, B, C, D, E ve F grupları, yapılan 12 karşılaşmayla tamamlandı- C Grubu'nda Medipol Başakşehir, son maçını kazanmasına rağmen üçüncü olarak elendi

 

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonu UEFA Avrupa Ligi'nde A, B, C, D, E ve F grupları, yapılan 12 karşılaşmayla tamamlandı.

Gruplarında ilk iki sırayı alan Villarreal, Astana, Dinamo Kiev, Partizan, Braga, Ludogorets, Milan, AEK, Atalanta, Olympique Lyon, Lokomotiv Moskova ve Kopenhag, son 32 turuna yükseldi.

C Grubu'nda yer alan Medipol Başakşehir, sahasında Portekiz'in Braga takımını 2-1 yenmesine karşın üçüncü sırada yer alarak UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti.

Oynanan maçlarda alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:

 

A Grubu:

Slavia Prag (Çekya) - Astana (Kazakistan): 0-1

Villarreal (İspanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail): 0-1

TakımlarOGBMAYAv.P
Villarreal6321106411
Astana6312107310
Slavia Prag62226608
Maccabi Tel-Aviv611418-74

 

B Grubu:

 

Young Boys (İsviçre) - Skenderbeu (Arnavutluk): 2-1

Dinamo Kiev (Ukrayna) - Partizan (Sırbistan): 4-1

 

TakımlarOGBMAYAv.P
Dinamo Kiev6411159613
Partizan622289-18
Young Boys613278-16
Skenderbeu6123610-45

 

C Grubu:

 

Medipol Başakşehir - Braga (Portekiz): 2-1

Hoffenheim (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan): 1-1

 

 

TakımlarOGBMAYAv.P
Braga631298110
Ludogorets62317529
Medipol Başakşehir622278-18
Hoffenheim6123810-25

 

D Grubu:

 

Rijeka (Hırvatistan) - Milan (İtalya): 2-0

Austria Wien (Avusturya) - AEK (Yunanistan): 0-0

 

 

 

TakımlarOGBMAYAv.P
Milan6321136711
AEK61506518
Rijeka62131112-17
Austria Wien6123916-75


- E Grubu:

 

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Everton (İngiltere): 0-3

Atalanta (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa): 1-0

 

 

TakımlarOGBMAYAv.P
Atalanta64201441014
Olympique Lyon6321114711
Everton6114715-84
Apollon6033514-93

 

F Grubu:

Kopenhag (Danimarka) - Sheriff (Moldova): 2-0

Zlin (Çekya) - Lokomotiv Moskova (Rusya): 0-2

 

 

TakımlarOGBMAYAv.P
Lokomotiv Moskova632194511
Kopenhag62317349
Sheriff62314409
Zlin6024110-92

 

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Eurocup: Lokomotiv Kuban: 95 - TOFAŞ: 7217 Ekim 2018 Çarşamba 22:23
  • Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm17 Ekim 2018 Çarşamba 22:23
  • Basketbol: THY Avrupa Ligi17 Ekim 2018 Çarşamba 22:23
  • THY Euroleague: Anadolu Efes: 79 - Zalgiris Kaunas: 9317 Ekim 2018 Çarşamba 22:13
  • FIBA Şampiyonlar Ligi: Neptunas Klaipeda: 78 - Beşiktaş Sompo Japan: 6317 Ekim 2018 Çarşamba 22:08
  • Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm17 Ekim 2018 Çarşamba 22:08
  • "Galatasaray maçından puan almak istiyoruz"17 Ekim 2018 Çarşamba 21:58
  • Futbol: TFF 3. Lig17 Ekim 2018 Çarşamba 21:58
  • Basketbol: ULEB Avrupa Kupası17 Ekim 2018 Çarşamba 21:58
  • Futbol: Toplu sonuç17 Ekim 2018 Çarşamba 21:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim