• BIST 88.830
  • Altın 144,131
  • Dolar 3,6361
  • Euro 3,8595
  • Konya -2 °C
  • Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan:YHT'yi hem milli hem de yerli olarak kendimiz yapacağız
  • CHP'den referandum için komik karakter!
  • Numan Kurtulmuş: Hiçbir Diyanet mensubu ajan değildir
  • Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan:YHT'yi hem milli hem de yerli olarak kendimiz yapacağız
  • CHP'den referandum için komik karakter!
  • Numan Kurtulmuş: Hiçbir Diyanet mensubu ajan değildir

TFF 1. Lig'de 3 haftalık program belli oldu

TFF 1. Lig'de 3 haftalık program belli oldu
- Ligin 14, 15 ve 16. haftada oynanacak maçların programı açıklandı


İSTANBUL (AA) - TFF 1. Lig'in 14, 15 ve 16. haftasında oynanacak maçların programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 14, 15 ve 16. haftadaki karşılaşmaların programı şöyle:

14. Hafta:

9 Aralık Cuma

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Elazığspor (Kamil Ocak)

10 Aralık Cumartesi

13.00 Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

16.00 Adana Demirspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

11 Aralık Pazar

13.00 Altınordu-Manisaspor (Bornova)

13.00 Samsunspor-Eskişehirspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Yeni Malatyaspor-Bandırmaspor (Malatya İnönü)

18.30 Denizlispor-Ümraniyespor (Denizli Atatürk)

12 Aralık Pazartesi

18.30 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Mersin)


15. Hafta:

16 Aralık Cuma

18.00 Manisaspor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)

17 Aralık Cumartesi

13.00 Bandırmaspor-Sivasspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Elazığspor-Altınordu (Elazığ Atatürk)

18.30 Göztepe-Mersin İdmanyurdu (Bornova)

18 Aralık Pazar

13.00 Ümraniyespor-Büyükşehir Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Eskişehirspor-Denizlispor

18.30 Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Malatya İnönü)

19 Aralık Pazartesi

18.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)


16. Hafta:

23 Aralık Cuma

18.30 Büyükşehir Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)

24 Aralık Cumartesi:

13.00 Boluspor-Yeni Malatyaspor (Bolu Atatürk)

13.00 Sivasspor-Adana Demirspor (Yeni 4 Eylül)

16.00 Balıkesirspor-Elazığspor (Balıkesir Atatürk)

18.30 Samsunspor-Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

25 Aralık Pazar

13.00 Şanlıurfaspor-Manisaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

13.00 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Bandırmaspor (Mersin)

18.30 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)

Bu arada ligin 15. haftasında Eskişehirspor ile Denizlispor arasında oynanacak karşılaşmanın stadı daha sonra açıklanacak.

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Maçın ardından19 Şubat 2017 Pazar 22:28
  • Basketbolda maçın ardından19 Şubat 2017 Pazar 22:18
  • Bandırmaspor Teknik Direktörü Uçar, istifa etti19 Şubat 2017 Pazar 22:08
  • Maçın ardından19 Şubat 2017 Pazar 21:58
  • Banvit'ten tarihi başarı19 Şubat 2017 Pazar 21:53
  • Basketbol: İntegral Forex Erkekler Türkiye Kupası19 Şubat 2017 Pazar 21:48
  • Manchester United'a turu Ibrahimovic getirdi19 Şubat 2017 Pazar 21:33
  • Beşiktaş'ın zirve keyfi19 Şubat 2017 Pazar 21:33
  • Karate: 44. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası19 Şubat 2017 Pazar 21:28
  • Basketbol: Fransa Liderler Kupası19 Şubat 2017 Pazar 21:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim