• BIST 108.489
  • Altın 151,185
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Konya 11 °C
  • Eski SÜ araştırma görevlisi  FETÖ'nün  "Adil Öksüz" korkusunu anlattı
  • FETÖ zanlısı hakim ve savcılar sık sık adliyede toplanmış
  • FETÖ Malatya'da 70 "gaybubet" evi oluşturmuş
  • Eski SÜ araştırma görevlisi  FETÖ'nün  "Adil Öksüz" korkusunu anlattı
  • FETÖ zanlısı hakim ve savcılar sık sık adliyede toplanmış
  • FETÖ Malatya'da 70 "gaybubet" evi oluşturmuş

Süper Lig'de haftanın programı

Süper Lig'de haftanın programı
Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları oynanacak- Spor Toto 2. Lig'e 7., 3. Lig 1. Grup'a 8., 2 ve 3. Gruplara ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. Lig'e 7., 3. Lig 1. Grup'a 8., 2 ve 3. Gruplara ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Spor Toto Süper Lig

 

Yarın:

14.00 Kasımpaşa - Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Kayserispor - Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.30 Adanaspor - Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.00 Gençlerbirliği - Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

 

16 Ekim Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir - Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 Fenerbahçe - Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

 

17 Ekim Pazartesi

19.00 Antalyaspor-Çaykur Rizespor (Antalya)

 

- TFF 1. Lig

 

Yarın:

14.00 Altınordu-Mersin İdmanyurdu (İzmir Atatürk)

16.30 Balıkesirspor-Sivasspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Ümraniyespor-Göztepe (Atatürk Olimpiyat)

19.30 Elazığspor-Bandırmaspor (Elazığ Atatürk)

 

16 Ekim Pazar:

14.00 Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

16.00 Eskişehirspor-Giresunspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Samsunspor (Kamil Ocak)

19.00 Şanlıurfaspor-Yeni Malatyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

 

- Spor Toto 2. Lig

 

Beyaz Grup:

Yarın:

13.30 Fatih Karagümrük-Pendikspor (Vefa)

16 Ekim Pazar:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif Faaliyetler (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Kazım Karabekir)

14.00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor (Of İlçe)

14.30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor (Aktepe)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Devrek)

15.00 Fethiyespor-Hacettepe (Fethiye)

15.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)

 

Kırmızı Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Sarıyer (Tuzla Belediye)

13.30 Hatayspor-Gümüşhanespor (Antakya Atatürk)

14.30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon (Gazi)

14.30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

14.30 Kayseri Erciyesspor-Tokatspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.30 BUGSAŞ Spor-Eyüpspor (OSTİM)

15.00 Kırklarelispor-Karşıyaka (Kırklareli Atatürk)

15.00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen)

15.00 Aydınspor 1923-İnegölspor (Adnan Menderes)

 

- Spor Toto 3. Lig

 

1. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor (Gölcük)

14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor (Cizre)

14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor (Erzin)

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor (Van Atatürk)

14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara)

15.00 Manavgatspor-Altay (Evrenseki)

15.00 Kütahyaspor-Kartalspor (Dumlupınar)

15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi (Namık Kemal)

 

2. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor (Vefa)

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor (Pazar)

14.30 Yomraspor-Dersimspor (Yomra)

14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor (Tire 4 Eylül)

15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Erbaa)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor (Bodrum)

15.30 Derincespor-Çatalcaspor (İsmet Paşa)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Mümin Özkasap)

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa (18 Mart)

 

3. Grup:

16 Ekim Pazar:

13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor (Bingöl)

13.30 Bayrampaşa-Maltepespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Orduspor-Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor (Tarsus)

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor (Orhangazi)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor​ (Darıca)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim