• BIST 108.953
  • Altın 144,354
  • Dolar 3,4810
  • Euro 4,1079
  • Konya 19 °C
  • Mahkeme Bşkanı'ndan tepki:"Vatan nöbeti beklerken değil kaçarken yakalandın"
  • FETÖ'nün "mülkiye" yapılanması davası
  • Kılıçdaroğlu tutuklanacak mı? Bozdağ yanıtladı!
  • Mahkeme Bşkanı'ndan tepki:"Vatan nöbeti beklerken değil kaçarken yakalandın"
  • FETÖ'nün "mülkiye" yapılanması davası
  • Kılıçdaroğlu tutuklanacak mı? Bozdağ yanıtladı!

Spor Toto Süper Lig'de 5 haftanın programı açıklandı

Spor Toto Süper Lig'de 5 haftanın programı açıklandı
Spor Toto Süper Lig'de 29, 30, 31, 32 ve 33. haftaların programı açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 5 haftalık Süper Lig programı belli oldu. Ligde 34. ve son hafta programı ise daha sonra belirlenecek.

 

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto Süper Lig’in 29,30,31,32 ve 33.haftalarında oynanacak karşılaşmaların programını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre; Atiker Konyaspor, 29.haftada 1 Mayıs Pazartesi günü saat 20:00’da Osmanlıspor ile deplasmanda karşılaşırken, 30.haftada 6 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’da A.Alanyaspor’u konuk edecek.

31.hafta maçında 12 Mayıs Cuma günü Büyükşehir Belediye Kadir Has Stadyumu’nda saat 20:00’da Kayserispor’a konuk olacak yeşil-beyazlılar, 32.haftada 21 Mayıs Pazar günü K.Karabükspor’u ağırlayacak.

Atiker Konyaspor’un, 33.haftadaki konuğu ise; 27 Mayıs Cumartesi günü Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda saat 19:00’da başlayacak maçta Akhisar Belediyespor.

 

Süper Lig'de 29, 30, 31, 32 ve 33. haftaların maç programları şöyle:

29. Hafta:

28 Nisan Cuma:

20.00 Gaziantepspor-Kardemir Karabükspor (Gaziantep)

29 Nisan Cumartesi:

16.00 Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park Arena)

30 Nisan Pazar:

13.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

19.00 Adanaspor-Antalyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

1 Mayıs Pazartesi:

20.00 Osmanlıspor-Atiker Konyaspor (Osmanlı)

20.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)

 

30. Hafta:

5 Mayıs Cuma:

20.00 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)

6 Mayıs Cumartesi:

16.00 Gençlerbirliği-Adanaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park Arena)

19.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

7 Mayıs Pazar:

16.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)

19.00 Beşiktaş-Fenerbahçe (Vodafone Arena)

8 Mayıs Pazartesi:

20.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Kardemir Karabükspor-Osmanlıspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

31. Hafta

12 Mayıs Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Çaykur Rizespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

13 Mayıs Cumartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-Gençlerbirliği (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Adanaspor-Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Fenerbahçe-Antalyaspor (Ülker)

14 Mayıs Pazar:

16.00 Osmanlıspor-Akhisar Belediyespor (Osmanlı)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Kardemir Karabükspor (Bahçeşehir Okulları Arena)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Gaziantep)

15 Mayıs Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Büyükşehir Belediye)

 

32. Hafta

19 Mayıs Cuma:

20.00 Galatasaray-Osmanlıspor (Türk Telekom Arena)

20 Mayıs Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Çaykur Didi)

16.00 Kayserispor-Adanaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya)

19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Arena)

21 Mayıs Pazar:

16.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Medical Park Arena)

22 Mayıs Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Akhisar Belediyespor-Aytemiz Alanyaspor (Manisa 19 Mayıs)

 

33. Hafta

26 Mayıs Cuma:

20.00 Osmanlıspor-Çaykur Rizespor (Osmanlı)

27 Mayıs Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Medipol Başakşehir-Adanaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Atiker Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

28 Mayıs Pazar:

16.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Gaziantepspor-Beşiktaş (Gaziantep)

29 Mayıs Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları Arena)

 

 

 

 

 

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim