Konya hafta sonu futbol gündemi
Konyalı futbolseverleri hafta sonu da dolu dolu bir futbol gündemi bekliyor
19 EKİM 2019 CUMARTESİ | ||||
FUTBOL | ||||
12:00 | İ.H.Konyaspor- | Çaykur Rizespor | U-17 Akademi | Tatlıcak Çim Saha Karatay |
11:00 | Anadolu Kartalspor | Konya Telekomspor | U-16-A | Dumlupınar |
13:00 | Ülküm Gençlikspor | Kasırgaspor | U-16-A | Dumlupınar |
15:00 | Akşehir Martıspor | Konya Telekomspor | U-14-B | Dumlupınar |
11:00 | Meram Karakartallarspor | Selçuklu Belediyespor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
13:00 | 1922 Konyaspor | Yeşilyurtspor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
15:00 | Yıldırımspor | Öntür Havzanspor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
11:00 | Selçuklu iY | Yeşil Beyazspor | U-14-B | Şht.Süleyman Ballan |
13:00 | Tümosanspor | Seydişehir Belediyespor | U-16-C | Şht.Süleyman Ballan |
15:00 | Yıldızelispor | Toki İdman Yurduspor | U-16-C | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | Ilgın G.B. | Konya 1907 Spor | U-16-A | Ilgın |
13:00 | Ç.Çumra Belediyespor | Selçuklu Dirilişspor | U-16-B | Çumra |
13:00 | Beyşehir Gölspor | Beyşehir Belediyespor | U-16-C | Beyşehir Sentetik |
20 EKİM 2019 PAZAR | ||||
FUTBOL | ||||
13:00 | Selçuk Üniversitespor | Ergesspor | 1 Küme A | S.Ü. 15 Temmuz Stadı |
10:00 | Anadolu Kartalspor | Konya Kadıköyspor | U-14-B | Dumlupınar |
12:00 | Selçukspor | Kulu Belediyespor | Süper Küme | Dumlupınar |
14:00 | Anadolu Kartalspor | Yeni Doğanhisarspor | 1 Küme B | Dumlupınar |
16:00 | Selçuklu Belediyespor | Ülküm Gençlikspor | U-14-B | Dumlupınar |
10:00 | 1922 Konyaspor | Meram Karakartallarspor | U-14-A | Şht.Muharrem Samur |
12:00 | Meram Karakartallarspor | Saiteli Kadınhanı Belediyespor | Süper Küme | Şht.Muharrem Samur |
14:00 | Yıldırımspor | Öntür Havzanspor | U-14-A | Şht.Muharrem Samur |
15:30 | Ilgın G.B. | Kasırgaspor | U-14-B | Şht.Muharrem Samur |
10:00 | Tümosanspor | Toki İdman Yurduspor | U-14-A | Şht.Süleyman Ballan |
12:00 | Konya Demirspor | Konya Hilalspor | 1 Küme A | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | 1905 Ultraaslanspor | Çumra Güneşspor | U-14-A | Şht.Süleyman Ballan |
15:30 | Ç.Çumra Belediyespor | Konya Hilalspor | U-14-A | Şht.Süleyman Ballan |
15:00 | Akşehirspor | Kepez Belediyespor | BAL | Akşehir |
15:00 | Sarayönü Belediyespor | Ortaca Belediyespor | BAL | Sarayönü |
13:00 | Gölyazı Belediyespor | Ç.Çumra Belediyespor | Süper Küme | Gölyazı |
13:00 | Ilgın Belediyespor | A.Kültürspor | Süper Küme | Ilgın |
12:30 | Seydişehir Belediye Sanayispor | Öntür Havzanspor | Süper Küme | Seydişehir Atatürk stadı |
14:30 | Seydişehir Gücü | Taşkentspor | 1 Küme B | Seydişehir Atatürk stadı |
13:00 | Cihanbeyli Belediyespor | Karapınar Belediyespor | Süper Küme | Cihanbeyli |
13:00 | Beyşehir Belediyespor | Konya Monivaspor | 1 Küme B | Beyşehir Çim Saha |
14:00 | Yunakspor | Bozkır G.B. | 1 Küme B | Yunak |
13:00 | Huğluspor | Ülküm Gençlikspor | 1 Küme B | Derebucak |
13:00 | Sarayönüspor | Ereğli Anadoluspor | 1 Küme A | Sarayönü Sentetik |
13:00 | Tavşançalıspor | Selçuklu İdman Yurduspor | 1 Küme A | Kulu |