Konya hafta sonu futbol gündemi
Konya’da futbolseverleri hafta sonu yoğun bir futbol gündemi bekliyor. Futbolseverler, Ampute 1.Lige dair maçların yanısıra Konya Amatör Futbol Liglerinden bir çok müsabakanın heyecanına ortak olabilecek.
Konya’da futbolseverleri hafta sonu yoğun bir futbol gündemi bekliyor. Futbolseverler, Ampute 1.Lige dair maçların yanısıra Konya Amatör Futbol Liglerinden bir çok müsabakanın heyecanına ortak olabilecek.
11 MAYIS 2019 CUMARTESİ | ||||
13:00 | Sarayönü Belediyespor | Konya Kadıköyspor | U-13-B | Cumhuriyet |
14:30 | Kasırgagücüspor | Akşehir Martıspor | U-13-A | Cumhuriyet |
16:00 | Konya Telekomspor | Selçuklu Belediyespor | U-13-B | Cumhuriyet |
11:30 | Atiker Konyaspor | Anadolu Kartalspor | U-13-A | Dumlupınar |
13:00 | Selçukspor | Sarayönüspor | U-19-2-B | Dumlupınar |
13:00 | Masterlerspor | Selçuklu İdman Yurduspor | U-13-C | Şht.Muharrem Samur |
14:30 | Meram Karakartallarspor | Yıldırımspor | U-13-C | Şht.Muharrem Samur |
16:00 | Selçuklu Dirilişspor | Öntür Havzanspor | U-13-C | Şht.Muharrem Samur |
13:00 | Beyşehir Gençlikspor | Çumra Güneşspor | U-13-D | Şht.Süleyman Ballan |
14:30 | Ç.Çumra Belediyespor | Seydişehir Bld. Sanayispor | U-13-D | Şht.Süleyman Ballan |
16:00 | Konya Hilalspor | Toki İdman Yurduspor | U-13-D | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | Bozkır G.B. | Beyşehir Belediyespor | U-19-2-A | Bozkır |
14:00 | Saiteli Kadınhanı Belediyespor | Yıldırımspor | U-19-2-B | Kadınhanı |
14:00 | Akşehir Gençlikspor | Ilgın G.B. | U-13-A | Akşehir Sentetik |
12 MAYIS 2019 PAZAR | ||||
16:00 | ATİKER KONYASPOR | TRABZONSPOR | Süper Lig | BŞB Stadyumu |
14:00 | Atiker Konyaspor | Trabzonspor | U-21 | Cumhuriyet |
10:30 | Konya Anadolu Selçukspor | Öntür Havzanspor | U-13-C | Şht.Muharrem Samur |
12:00 | Dirilişspor | Beyşehir Gölspor | 2 Küme A | Şht.Muharrem Samur |
14:00 | Konya Monivaspor | Gölyazı Belediyespor | U-19-2-B | Şht.Muharrem Samur |
16:00 | Konya Hilalspor | Anadolu Kartalspor | 2 Küme C | Şht.Muharrem Samur |
12:00 | Meram Derespor | İçeri Çumra Belediyespor | 2 Küme A | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | Konya Maliyespor | Cihanbeyli Sağlıkspor | 2 Küme B | Dumlupınar |
11:30 | Konya Engelliler Gücü | Şanlı Urfa Eng.Sk. | Ampute 1.Lig | Selçuklu Sentetik |
13:00 | Konya Bedensel Engelliler | Esenyurt Eng.Sk. | Ampute 1.Lig | Selçuklu Sentetik |
14:00 | Hadimspor | Alibeyhüyüğü Eğt.Yrd. D. | 2 Küme A | Hadim |
14:00 | Tavşancalıspor | Yıldırımspor | 2 Küme B | Yeniceoba |
14:00 | Karacadağ Gençlikspor | Yeniceoba Gençliği | 2 Küme B | Karacadağ |
12:00 | Akşehir Gençlikspor | Altuntaşspor | 2 Küme C | Akşehir Sentetik |