• BIST 99.677
  • Altın 220,135
  • Dolar 5,3318
  • Euro 6,0564
  • Konya 4 °C
  • Fiyatlar arasında uçurum var Pazarda 4 TL, markette 8.5 TL!
  • Kaydı dondurulan seçmen sayısı açıklandı!
  • Akıncı Üssü davasında savcının esas hakkındaki görüşü
  • Fiyatlar arasında uçurum var Pazarda 4 TL, markette 8.5 TL!
  • Kaydı dondurulan seçmen sayısı açıklandı!
  • Akıncı Üssü davasında savcının esas hakkındaki görüşü

Konya hafta sonu futbol gündemi

Konya hafta sonu futbol gündemi
Konya’da her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da futbolseverleri yoğun bir futbol gündemi bekliyor

 

Konya’da her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonu da futbolseverleri yoğun bir futbol gündemi bekliyor. Konyalı futbolseverler Kadınlar 3.Lig’den Ampute Futbol 1. Lig müsabakasında, BAL’dan Konya amatör futbol liglerine kadar çok sayıda maçın heyecanına ortak olabilecek.

FUTBOL PROGRAMI                                  

01 ARALIK 2018 CUMARTESİ

Saat     Müsabaka                                                                  Lig                   Saha   

12.00   Konya Monivaspor-Karapınar Belediyespor              U 17-B                Şht. M. Samur

14.00   Meram Karakartallarspor-Ç.Çumra Belediyespor       U 15-B               Şht. M. Samur

12.00   Konya Demirspor-Yıldırımspor                                    U 17-C               Şht. S. Ballan

12.00   Pema Koleji Gençlikspor-Erenköyspor                       Kadınlar 3.Lig        Dumlupınar

14.00   Konya İdman Yurduspor-Kayseri GB                          Kadınlar 3.Lig         Dumlupınar

13.00   Yeşilyurtspor-Konya Telekomspor                              U 15-B                        Ereğli Sentetik

12.00   Ilgın Gençlerbirliğispor-Akşehirspor                          U 15-A                        Ilgın

14.00   Ilgın Belediyespor-Konya 1907 Spor                         U 17-A                        Ilgın

12.00   S. Kadınhanı Belediyespor-Kasırgaspor                    U 17-A                        Kadınhanı

12.00   Karabağ Gençlikspor-Ülküm Gençlikspor                 U 17-A                        Karabağ

12.00   Beyşehir Gölspor-Tümosanspor                                  U 17-C                        Beyşehir Sentetik

02 ARALIK 2018 PAZAR                            

11.00   Anadolu Selçukspor-Muğlaspor                                   U 17 Glşm.      Şht. Nihat Gün

13.00   Anadolu Selçukspor-Muğlaspor                                  U 19 Glşm.      Şht. Nihat Gün

12.00   Atiker Konyaspor-Gençlerbirliği                                    U 16 Elit Akdm.Cumhuriyet

10.00   Kasırgaspor-Konya 1907 Spor                                               U 15-A                        Dumlupınar

12.00   Selçukspor-Konya Ereğlispor                                     Süper Küme    Dumlupınar

14.00   Kasırga Gücü  Yıldırımspor                                       U 15-B                        Dumlupınar

11.00   Ak İnşaat Sanayispor-Yeni Meramspor                      1.Küme B        Şht. M. Samur

13.00   Meram Karakartallarspor-S. Kadınhanı Bld.              Süper Küme    Şht. M. Samur

15.00   Polatoğlu Ahşapspor-Taşkentspor                              1.Küme A       Şht. M. Samur

12.00   Tümosanspor  Selçuklu Dirilişspor                             U 15-C            Şht. S. Ballan

11.30   Konya Engelliler Gücü-Melikgazi Bedensel Eng.        Ampute 1.lig   Selçuklu Sentetik

14.00   Sarayönü Belediyespor-Ankara DSİ                            BAL                Sarayönü

14.00   Akşehirspor-Anadolu Üniversitesispor                          BAL                Akşehir

13.00   Bozkır GB-Selçuklu İdman Yurduspor                           1. Küme B       Bozkır

13.00   Yeni Emirgazi Bld.-Ülküm Gençlikspor                          Süper Küme    Emirgazi

13.00   Ilgın Belediyespor-Öntur Havzanspor                            Süper Küme    Ilgın

13.00   Gölyazı Belediyespor-Yeni Doğanhisarspor                  Süper Küme    Gölyazı

13.00   Ç.Çumra Belediyespor-A.Kültürspor                            Süper Küme    Çumra

13.00   Ergesspor-Konya Demirspor                                        1.Küme A       Ereğli

13.00   Yunakspor-Cihanbeyli Belediyespor                            1.Küme A       Yunak

13.00   Kulu Belediyespor-Sarayönüspor                              1.Küme A       Kulu

12.00   Seydişehir Gücü-Beyşehir Belediyespor                                1.Küme B        Seydişehir Atatürk

14.00   Seydişehir Bld.-Selçuk Üniversitesispor                                1 Küme B        Seydişehir Atatürk

 

Etiketler: ,
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Spor Toto Süper Lig'de görünüm22 Ocak 2019 Salı 12:01
  • Musa Araz Afjet Afyonspor'da22 Ocak 2019 Salı 11:40
  • Konyaspor izin yaptı21 Ocak 2019 Pazartesi 18:46
  • Konyaspor'da kadroya 2 genç alındı21 Ocak 2019 Pazartesi 18:42
  • Konyaspor'dan Mızırak'a ziyaret21 Ocak 2019 Pazartesi 18:11
  • Avcı: İyi oynadık sonuç alamadık21 Ocak 2019 Pazartesi 18:04
  • Hazar forma giydi21 Ocak 2019 Pazartesi 18:03
  • Anadolu Selçukspor U 15 deplasmanda galip21 Ocak 2019 Pazartesi 18:01
  • Konyasporlu cimnastikçilere milli davet21 Ocak 2019 Pazartesi 18:00
  • Beyşehirli sporcular başarılarıyla ilçenin gururu oldular21 Ocak 2019 Pazartesi 17:59
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim