Konya hafta sonu futbol gündem
Konya hafta sonu futbol gündem
i
Konya’da futbolseverleri hafta sonu yoğun bir gündem bekliyor. Futbolseverler, 1922 Konyaspor-Amed Sportif maçının yansıra BAL ve Konya Amatör Futbol Liglerine dair maçların heyecanına ortak olabilecek.
12 EKİM 2019 CUMARTESİ | ||||
15:00 | Öntür Havzanspor | Ilgın Belediyespor | Süper Küme | Dumlupınar |
10:00 | Öntür Havzanspor | Meram Karakartallarspor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
12:00 | Selçuklu Belediyespor | Ç.Çumra Belediyespor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
14:00 | Konya Kadıköyspor | Anadolu Kartalspor | U-16-A | Şht.Muharrem Samur |
16:00 | Selçuklu Dirilişspor | 1922 Konyaspor | U-16-B | Şht.Muharrem Samur |
10:00 | Konya Demirspor | Yıldızelispor | U-16-C | Şht.Süleyman Ballan |
12:00 | Toki İdman Yurduspor | Beyşehir Gölspor | U-16-C | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | Konya Hilalspor | 1922 Konyaspor | U-14-A | Şht.Süleyman Ballan |
11:00 | Konya Telekomspor | Ülküm Gençlikspor | U-16-A | Cumhuriyet |
13:00 | Konya Telekomspor | Selçuklu İdman Yurdu | U-14-B | Cumhuriyet |
15:00 | Kasırgaspor | Ilgın G.B. | U-16-A | Cumhuriyet |
13:00 | Yeşilyurtspor | Yıldırımspor | U-16-B | Ereğli Sentetik |
13:00 | Beyşehir Belediyespor | Tümosanspor | U-16-C | Beyşehir Sentetik |
13 EKİM 2019 PAZAR | ||||
14:30 | 1922 KONYASPOR | AMED SPORTİF | TFF 2.LİG | S.Ü. 15 Temmuz Stadı |
12:00 | İ.H.Konyaspor- | Osmanlı Fubol Kulübü | U-14 Akademi | Tatlıcak Çim Saha Karatay |
14:00 | İ.H.Konyaspor- | Osmanlı Fubol Kulübü | U-15 Akademi | Tatlıcak Çim Saha Karatay |
10:00 | Kasırgaspor | Anadolu Kartalspor | U-14-B | Cumhuriyet |
10:00 | Meram Karakartallarspor | Yıldızelispor | U-14-A | Şht.Muharrem Samur |
11:30 | Öntür Havzanspor | Tümosanspor | U-14-A | Şht.Muharrem Samur |
13:00 | Kasırgagücüspor | Ilgın G.B. | U-14-B | Şht.Muharrem Samur |
14:30 | Konya Monivaspor | Anadolu Kartalspor | 1-Küme B | Şht.Muharrem Samur |
10:00 | Toki İdman Yurduspor | 1905 Ultraslanspor | U-14-A | Şht.Süleyman Ballan |
12:00 | Konya Hilalspor | Tavşançalıspor | 1 Küme A | Şht.Süleyman Ballan |
14:00 | Taşkentspor | Huğluspor | 1 Küme B | Şht.Süleyman Ballan |
10:00 | Yeşilbeyazspor | Selçuklu Belediyespor | U-14-B | Dumlupınar |
12:00 | Selçuklu İdman Yurduspor | Selçuk Üniversitespor | 1 Küme A | Dumlupınar |
14:00 | Ülküm Gençlikspor | Beyşehir Belediyespor | 1 Küme B | Dumlupınar |
16:00 | Konya Kadıköyspor | Akşehir Martıspor | U-14-B | Dumlupınar |
13:00 | Ergesspor | Sarayönüspor | 1 Küme A | Ereğli Sentetik |
15:00 | Konya Ereğlspor | Burdur M.Akif Üniv. | BAL | Ereğli çim saha |
13:00 | Karapınar Belediyespor | Gölyazı Belediyespor | Süper Küme | Karapınar Sentetik |
13:00 | Ç.Çumra Belediyespor | Seydişehir Belediyesspor | Süper Küme | Çumra |
15:00 | Çumra Güneş 1985 Spor | Ç.Çumra Belediyespor | U-14-A | Çumra |
14:00 | A.Kültürspor | Meram Karakartallarspor | Süper Küme | Akören |
13:00 | Saiteli Kadınhanı Belediyespor | Selçukspor | Süper Küme | Kadınhanı |
13:00 | Kulu Belediyespor | Cihanbeyli Belediyespor | Süper Küme | Kulu |
13:00 | İçeri Çumra Belediyespor | Konya Demirspor | 1 Küme A | İçeri Çumra |
13:00 | Yeni Doğanhisarspor | Yunakspor | 1 Küme B | Doğanhisar |
13:00 | Bozkır G.B. | Seydişehir Gücü | 1 Küme B | Bozkır |