• BIST 99.028
  • Altın 281,557
  • Dolar 5,8739
  • Euro 6,4829
  • Konya 10 °C
  • Fotoğraflarla Barış Pınarı Harekatı
  • Bebek ve çocuk katili PKK!
  • Türkiye Barış Pınarı Harekatını neden başlattı? 5 Soruda Barış Pınarı
  • Fotoğraflarla Barış Pınarı Harekatı
  • Bebek ve çocuk katili PKK!
  • Türkiye Barış Pınarı Harekatını neden başlattı? 5 Soruda Barış Pınarı

Konya Engelliler Gücü Türkiye Kupası'nda boy gösterecek

Konya Engelliler Gücü Türkiye Kupası'nda  boy gösterecek
TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki organizasyon, 16-20 Ekim tarihlerinde yapılacak

Ampute Futbol Türkiye Kupası, 16-20 Ekim tarihlerinde Tokat'ta oynanacak. TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Ampute Futbol Türkiye Kupası, 16-20 Ekim tarihleri arasında Tokat'ta oynanacak. Ampute Futbol Türkiye Kupası müsabakalarına; Ampute Futbol 2018/2019 sezonu Süper lig sezonunu ilk 4 sırada tamamlayan takımlar ile Ampute Futbol 1. Ligi'ni ilk 2 sırada tamamlayan toplam 6 takım katılacak.

A GRUBU
1-Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü
2-TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü
3-Konya Engellilergücü Spor Kulübü

B GRUBU
1- Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü
2-Pendik Engelliler Spor Kulübü
3-Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü

16 EKİM
Türkiye Kupası Açılış Töreni maçı:
(B GRUBU) Saat 14.00: Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü - Pendik Engelliler Spor Kulübü
(A GRUBU) Saat 15.30: Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü

17 EKİM
Saat 14.00: Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - Konya Engellilergücü Spor Kulübü
Saat 15.30: Pendik Engelliler Spor Kulübü - Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü

18 EKİM
Saat 14.00: Konya Engellilergücü Spor Kulübü - TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü
Saat 15.30: Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü - Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü 15:30

19 EKİM:
Sat 09.00: 5.lik- 6. lık maçı

19 EKİM: YARI FİNAL
(Gruplarında 1. ve 2 olan takımlar çapraz eşleşme ile oynayacak)
Saat 10.30: 1. MAÇ: A Takımı-B Takımı (TRT Canlı)
Saat 12.30: 2. MAÇ: A Takımı-B Takımı (TRT Canlı)

20 EKİM:

Saat 11.00: 3.Lük-4.Lük Maçı

FİNAL MÜSABAKASI:

Saat 13:00: A Takımı - B Takımı  Gaziosmanpaşa Stadı (TRT Canlı)

 

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kazım Ayar vefat etti13 Ekim 2019 Pazar 18:48
  • Amed Sportif Faaliyetler, kazanmak istiyor12 Ekim 2019 Cumartesi 10:13
  • BAL’da 4. hafta heyecanı yaşanacak12 Ekim 2019 Cumartesi 00:54
  • Kötü gidişe dur demek istiyor12 Ekim 2019 Cumartesi 00:49
  • Konya hafta sonu futbol gündem12 Ekim 2019 Cumartesi 00:13
  • Süper heyecan başlıyor12 Ekim 2019 Cumartesi 00:08
  • Kadınlar futbolda Konya 3 takımla temsil edilecek12 Ekim 2019 Cumartesi 00:06
  • Konya’da 3.Kademe Bisiklet Antrenör Kursu açılacak12 Ekim 2019 Cumartesi 00:05
  • Ereğlispor’da bir transfer daha12 Ekim 2019 Cumartesi 00:01
  • Futbolda haftanın programı11 Ekim 2019 Cuma 18:05
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim