• BIST 109.330
  • Altın 155,894
  • Dolar 3,8638
  • Euro 4,5501
  • Konya 3 °C
  • 15 Temmuz Çengelköy ve Kuleli iddianamesi kabul edildi
  • Teröristbaşı Gülen'in örgüt mensuplarına verdiği talimat yazısı ortaya çıktı
  • İYİ Parti'den 2019 için CHP ve HDP'ye ittifak çağrısı!
  • 15 Temmuz Çengelköy ve Kuleli iddianamesi kabul edildi
  • Teröristbaşı Gülen'in örgüt mensuplarına verdiği talimat yazısı ortaya çıktı
  • İYİ Parti'den 2019 için CHP ve HDP'ye ittifak çağrısı!

Judoda 3 madalya

Judoda 3 madalya
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Türkiye Birinciliği müsabakaları 17-19 Mart tarihlerinde Ünye ilçesinde gerçekleştirildi.


Türkiye Judo federasyonu tarafından düzenlenen ve 3 gün süren müsabakalarda toplamda 21 kiloda müsabakalar düzenlendi. Cuma günü başlayan müsabakalara 24 ilin katıldığını söyleyen Ünye ilçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Kuyumcu. “3 gün boyunca müsabakalara ev sahipliği yaptık. 24 ilden gelen yaklaşık 400 sporcu ve velilere müsabakalar için en iyi alt yapıyı hazırladık. 26 kilo’dan başlayıp 66 ve +66 olmak üzere 21 kio kategorisinde müsabakalara ev sahipliği yaptık. Bu büyük organizasyonu bizlere veren Gençlik ve Spor Bakanlığımıza, il müdürlüğümüze ve Ünye’de hiçbir aksaklığa mahal vermemek adına spor ve sporcunun yanında olan Ünye Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney ve Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a teşekkür ediyoruz" dedi.
Müsabakalar sonucunda dereceye giren sporcularımız ise şöyle;

+66 kilo 1.Süleyman Kabakcı (Konya) 2. Kadir Alkan (Şanlıurfa), 3. Emir Yıldız (Sakarya)
66 Kio 1. İsmail Ünal (Ankara), 2. Celal Abbas Bulut (Şanlıurfa) 3. Bedirhan Yılmaz (Manisa)
+63 Kilo 1. Yasemin Yıldız (Edirne), 2. Melis Yaren Karagöl (Samsun), 3. Sümeyye Türkman (Ankara)
63 Kilo 1. Sümeyye Yaman (Sakarya), 2. Seda Gürsoy (Kocaeli), 3. Aliye Oğulluk (Samsun)
60 Kilo 1. Davutcan Cetin (Ankara), 2. Mert Gülgönül (Manisa), 3. Cumali Ceylan (Şanlıurfa)
57 Kilo 1. Sıla Korkmaz (Balıkesir), 2. Ceyda Akın (Kocaeli), 3. Tuğba Yılmaz (Manisa)
55 Kilo 1. Burak Alkan (Manisa), 2. Bahattin Bulut (Konya), 3. İbrahim Bağ (İzmir)
52 Kilo 1. Sıla Ersin (Kocaeli), Ecem Baysuğ (Samsun), 3. Buse Söğut (Trabzon)
50 Kilo 1. Bedirhan Ozken (Ankara), 2. Ahmet İlker Turgut (Konya), 3. M.Can Çolakdemir (Bolu)

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Atiker Konyaspor’da sakat oyuncuların durumu15 Aralık 2017 Cuma 14:24
  • Hentbolcular İzmir’de galibiyet arayacak15 Aralık 2017 Cuma 11:52
  • Anadolu Selçukspor’dan Baykan’a ziyaret15 Aralık 2017 Cuma 11:51
  • Yıldızlar basketbolda şampiyonlar belli oldu15 Aralık 2017 Cuma 11:50
  • Beşiktaş taraftarlarıyla buluştu15 Aralık 2017 Cuma 11:47
  • ZTK’da son 16 turu kuraları bugün çekiliyor15 Aralık 2017 Cuma 00:20
  • Son şampiyon son 16’da14 Aralık 2017 Perşembe 18:36
  • Süper Lig'de haftanın hakemleri14 Aralık 2017 Perşembe 13:31
  • Konyaspor'la şehrin bağlarını kopardılar14 Aralık 2017 Perşembe 13:03
  • Tuna: Konyaspor maçı önemli14 Aralık 2017 Perşembe 13:00
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim