• BIST 82.796
  • Altın 147,560
  • Dolar 3,7818
  • Euro 4,0344
  • Konya -1 °C
  • Milyonlara müjde! TBMM'den geçti
  • Erdoğan FETÖ'nün itirafçı oyununu açıkladı!
  • Himmet toplantısı 'havuz' himmet parası 'tereyağı'
  • Milyonlara müjde! TBMM'den geçti
  • Erdoğan FETÖ'nün itirafçı oyununu açıkladı!
  • Himmet toplantısı 'havuz' himmet parası 'tereyağı'

Halk için halkı öldürmek

Ufuk Karadavut

İslam dini ve bu dine mensup olanların başları hiç beladan kurtulamadı. Geçmişte de böyleydi günümüzde de bu şekilde devam ediyor. Geçmiş dönemde Müslüman Türklere karşı başlatılan “Haçlı Savaşı” esas olarak zamanında Tuğrul beye verilen “İslam’ın bayraktarı ve kurtarıcısı” ünvanını silmek için yapılmıştı. İsim ve sistem değişiklikleri olsa da bu savaş halen daha ve şiddetini artırarak devam ediyor. Ancak önceden daha mert yapılırken şimdilerde ise kalleşçe yapılıyor. Müslümanlar ikiye ya da daha fazla gruplara ayrılarak birbirlerine kırdırılıyorlar. Daha sonra da bunun adına “demokrasi projesi” , “insanlık projesi” gibi saçma sapan isimler veriliyor. Müslümanlar birbirlerini katlederken onlarda büyük bir zevkle kenardan seyrediyorlar. Yaptıkları bir şey daha var. O da birbirleri ile çatışan Müslümanlara en yeni silahları vererek sonuçlarını test etme imkânı buluyorlar. Bizler ise tarafsız olmamız gerekirken televizyonlar ve gazeteler yoluyla taraf olmaya zorluyorlar. Aslında hiç istemeseniz de bir bakmışsınız bir tarafı tutmuş oluyorsunuz. Aslında ara bulmaya çalışmak varken Müslümanların kıyımına göz yumuyorsunuz. Elbette bu sözlerime vatan hainleri ve teröristler istisnadır.

Öyle bir dönemde yaşıyoruz ki, adamlar oldukça profesyonel olarak çalışıyorlar. İtiraf etmek gerekirse işlerini çok iyi yapıyorlar. Adamlar dinimizi bizden daha iyi biliyorlar ve ilgi gösteriyorlar. Bizleri nasıl saptıracaklarını ve zayıflık gösterdiğimiz yönlerimizi tam olarak bildiklerinden fazlaca sıkıntı da çekmiyorlar. Aslında İslami konulardaki zayıflığımız ve milli konulara olan duyarsızlığımız ile onlara yardımcı oluyoruz. Belki bilmiyor ya da farkında değiliz ama bu anlamda “Haçlı ittifakı” nın en uslanmaz savunucularındanız. Ölen her Müslümanın kanında bizimde sorumluluğumuz var. Bunun en önemli nedeni ise İslam’ı bilmememiz. Yaşadığımız şeyi İslam olarak görüp körü körüne ona inanmamız. İslam’ın ilk emri “oku” ama okuyanımız yok… Elbette okuyanımız olmayınca sohbet toplumu oluyoruz. Birileri bizleri karşınına oturtuyor ve anlatıyor. “İslam söyle İslam böyle” gerçekten öyle mi? Bunu hiç bilmiyoruz ve merak ta etmiyoruz. Böylece ayrılma başlıyor. Herkes farklı konuşunca İslam bir ayrılık unsuru oluveriyor. İslam birlik anlamı taşırken tam tersi bir anlamlar kazandırılıyor. İslam onların elinde bir din olmaktan çıkıp silah haline getiriliyor. Kendi kendilerine fetvalar vererek en kutsal olan insan canını kendilerine helal kılmaya başlıyorlar. Elbette bunları yaparken silahta kullanmak içinde başta peygamberimiz olmak üzere hiç utanmadan ve çekinmeden İslam’ın değer verdiği bütün kutsallar mermi olarak kullanılıyor.

Yakın zaman baktığımızda ilk olarak Afganistan’a müdahale edildi. Sebep orada ki insanlara huzur getirmek ti. Haçlı orduları oraya girdi. Girdikleri yerde içerideki işbirlikçileri kullanarak resmen katliam yaptılar ve halen bu katliama devam ediyorlar. Ölende tekbir getiriyor öldürende tekbir getiriyor. Daha sonra Irak’a saldırdı günümüzün haçlıları. Orada da yine yerli işbirlikçiler haçlıları arkalarına alarak yine Müslümanları katlettiler. Gerekçe ise oraya demokrasinin ve huzurun gelmesiydi. 2 milyon Müslüman katledildi ve 250 bin kadına ve kıza tecavüz edildi. Birleşmiş Milletlerin son yayınladığı rapora göre Irakta ayda 600 kişi ölüyor. Kayıt dışı bir o kadar da olduğunu düşünürsek ayda 1000 kişiden fazla ölen var ve bunlar Müslüman. Öldürenler kim Müslüman. Haçlılar durmadılar daha sonra Libya ya müdahale ettiler. Orada da aynı oyun oynandı ve on binlerce Müslüman Müslümanlar tarafından katledildi. Gerekçe yine huzur getirmek. Yine Birleşmiş Milletler raporuna göre Libya da her ay 100’ün üzerinde Müslüman öldürüyor. Ölen Müslüman öldüren Müslüman. Sonra Mısır karıştı. Haçlı orduları mısırı öyle karıştırdılar ki çözmek oldukça zor. “Müslüman Kardeşler” denilen ama Müslüman oldukları şüpheli olan grup insanlara itidal tavsiye etmek yerine ölmek ve öldürmeyi tavsiye ediyor. Adeta Müslümanların ölmesi ve katledilmesi için fetva çıkarıyor. Böyle Müslümanlık olmaz, olamaz. Çünkü ölende öldürende Müslüman. En son olarak sıra Suriye’ye geldi. Burada Özgür Suriye Ordusu denen katil sürüsü tekbir getirerek kafa kesiyor, şehadet getirerek kimyasal silah kullanıyor. Ölen Müslüman öldüren Müslüman. Bizlerde bu arada boş durmuyoruz; Amerikan askerlerinin sağ salim ülkelerine dönmeleri için dua ediyoruz. Güzelim İzmir’i haçlı ordularına üs yaptırıyoruz.

Bu nereye kadar böyle gidecek derseniz cevap gayet açık olacaktır. Eğer akıllanmazsak kıyamete kadar bu şekilde gidecek cevabını verebiliriz. İslam’ı öğrenmediğimiz ve Müslümanlığı içimizde özümsemediğimiz sürece birilerinin bizleri yönlendirmesine ve kullanmasına izin veririz. Böyle olunca da Müslüman Müslümanı katletmeye devam eder. Hem de “Halk İçin Halkı Öldürmek” birileri için caiz olur…

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim