• BIST 94.246
  • Altın 209,128
  • Dolar 5,3404
  • Euro 6,0600
  • Konya 4 °C
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!
  • Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Cubeyr: “Kaşıkçı cinayeti hataydı”
  • AK Parti'nin adaylarını açıklayacağı tarih belli oldu!
  • Boşanmak isteyen eşini 'FETÖ'cü' diye ihbar etti!
  • Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Cubeyr: “Kaşıkçı cinayeti hataydı”

Hafta sonu futbol gündemi

Hafta sonu futbol gündemi
Konya’da bu hafta sonu da futbolseverleri dolu dolu bir program bekliyor.

 

Futbolseverler, TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta Anadolu Selçukspor-Niğde Belediyespor karşılaşmasının yanısıra gelişim ligleri ve amatör küme maçlarını izleme imkanına sahip olacaklar.

 

10 MART 2018 CUMARTESİ                               

Saat     Mücadele                                                       Lig                              Saha

10.00   Konya 1907 Spor-Konya GB                                   U-15-B                       Dumlupınar

10.00   Tümosanspor-Yıldırımspor                            U-15-A                       Şht. S. Ballan

11.00   Mobilyacılar Sitespor - Kadınhanı Bld.        U-19-2A                     Cumhuriyet

11.00   Anadolu Selçukspor-Utaş Uşakspor             U-15-Glşm.                Şht. Nihat Gün

12.00   Atiker Konyaspor-Gençlerbirliğispor            U-15 Glşm.                 Şht. M. Samur

12.00   Selçuklu Diriliş-Beyşehir Gölspor                 U-15-A                       Şht. S. Ballan

12.00   Konya KadıköysporKasırgaspor                   U-15-B                       Dumlupınar

13.00   Anadolu Selçukspor   Utaş Uşakspor                        U-16-Glşm.                Şht. Nihat Gün

13.00   Selçuklu Bld.-Yeşil Yurt Ereğlispor              U-15-B                       Cumhuriyet

13.00   Karapınar Bld.-Taşkentspor                           U-19-A                       Karapınar Sentetik

13.00   Seydişehir Gücü-Selçukspor                         U-19-A                       Seydişehir Atatürk

13.00   Konya Ereğlispor-Tümosanspor                    U-19-A                       Ereğli Sentetik

13.00   Ç.Çumra Bld.-Havzanspor                            U-19-A                       Çumra

13.00   Beyşehir Gölspor-Beyşehir Bld.                    U-19-2B                     Beyşehir Sentetik

13.00   Kulu Bld.-Selçuklu Bld.                                U-19-B                       Kulu

13.00   Cihanbeyli Bld.-Konya Demirspor    U-19-B                                   Cihanbeyli

14.00   Muhasebe Gençler-Karapınar Bld.                U-15-B                       Dumlupınar

14.00   Telekomspor-Seydişehir Bld.                        U-15-A                       Şht. S. Ballan

14.00   Yenim Meramspor-Yeni Doğanhisarspor      U-19-2-A                    Şht. M. Samur

16.00   Karakartallarspor-A.Kültürspor                     U-15-A                       Şht. S. Ballan

11 MART 2018 PAZAR                              

11.00   Selçuklu Diriliş-Ç.Çumra Bld.                      U-17-B                       Şht. M. Samur

11.00   Havzanspor-Seydişehir Bld.                          U-17-C                       Şht. S. Ballan

12.00   Yıldırımspor-Akşehirspor                              U-17-A                       Cumhuriyet

12.00   Akşehir Gençlikspor-Selçuklu Bld.               U-17-A                       Akşehir Sentetik 12.00          Selçuk Üniversitespor-Karacadağ Bld.         2 Küme C                   Dumlupınar

13.00   Mobilyacılar Sitespor -Konya Ereğlispor      U-17-B                       Şht. M. Samur

13.00   Beyşehir Gölspor-K. Karakartallarspor         U-17-C                       Beyşehir Sentetik

13.00   Taşkentspor-Ergesspor                                  2 Küme B                   Şht. S. Ballan

14.00   Muhasebe Gençler-S. Kadınhanı Bld.           U-17-A                       Cumhuriyet

14.00   Konya Diriliş Gençlik-Konya Ülkümspor     2 Küme D                   Dumlupınar

14.00   Sarayönü Bld. -Karaman Bld.                       BAL                           Sarayönü

14.00   Konya Ereğlispor-Akşehirspor                      BAL                           Ereğli

14.00   Gölyazı Bld.-Konya Monivaspor                  U-19-2-A                    Gölyazı

14.00   Bozkır GB-Çelik Duş Doğuşspor                  U-19-2-B                    Bozkır

14.00   Seyranspor-Ilgın Gençlerbirliği                     2 Küme A                   Akşehir Sentetik

14.00   Tuzlukçu Bld. Akşehir Birlikspor                  2 Küme A                   Tuzlukçu

14.00   Alibeyhüğü Yrd. Der.-Konya Hilalspor        2 Küme B                   Çumra

14.00   Hadimspor-İçeri Çumra Bld.                         2 Küme B                   Hadim

14.00   Yeniceoba Gençliği-Yıldırımspor                  2 Küme C                   Yeniceoba

15.00  Anadolu Selçukspor-Niğde Bld.                    2.Lig                           Atatürk

15.00   Ak İnşaat Sanayispor-Karabağ Gençler        2 Küme C                   Şht. S. Ballan

15.00   Konya Maliyespor-Huğluspor                       2 Küme D                   Şht. M. Samur

16.00   Teiaş Gençlikspor-Sarayönüspor                   U-19-2-B                    Dumlupınar

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Baykan gençlerle bir araya geldi15 Kasım 2018 Perşembe 14:24
  • Anadolu Selçukspor’da yeni yönetim görev dağılımı yaptı15 Kasım 2018 Perşembe 13:28
  • Renklibay: Her yıl a takıma en az iki üç futbolcu15 Kasım 2018 Perşembe 12:02
  • Konyaspor'dan Aykut Kocaman açıklaması15 Kasım 2018 Perşembe 00:56
  • Cenk Tosun: Konya çok coşkulu15 Kasım 2018 Perşembe 00:43
  • A Milli Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürdü15 Kasım 2018 Perşembe 00:43
  • Galatasaray'da Konyaspor mesaisi başladı15 Kasım 2018 Perşembe 00:42
  • Konyaspor 12 haftda 2 kırmızı 30 sarı kart gördü14 Kasım 2018 Çarşamba 14:21
  • UEFA Uluslar Ligi'nde 5. hafta heyecanı14 Kasım 2018 Çarşamba 14:03
  • Türkiye-İsveç maçına Rumen hakem14 Kasım 2018 Çarşamba 13:54
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim