• BIST 93.003
  • Altın 188,945
  • Dolar 4,8206
  • Euro 5,5954
  • Konya 19 °C
  • Bakan soylu açıkladı: Yıl sonuna kadar 25 bin polis adayı alınacak
  • Adaya barış getiren unutulmaz harekatın 44. yıl dönümü
  • Kılıçdaroğlu bunu yaparsa kimse önünde duramaz
  • Bakan soylu açıkladı: Yıl sonuna kadar 25 bin polis adayı alınacak
  • Adaya barış getiren unutulmaz harekatın 44. yıl dönümü
  • Kılıçdaroğlu bunu yaparsa kimse önünde duramaz

Hafta sonu futbol gündemi

Hafta sonu futbol gündemi

 

Konya’da hafta sonu yoğun bir gündem futbolseverleri bekliyor. Konyalı futbolseverler Amatör Küme’den  BAL’a kadar farklı liglerdeki futbol mücadelelerinin heyecanına ortak olabilecek.

Ferit Hepokur-Memleket

HAFTA SONU FUTBOL PROGRAMI                                        

13 OCAK 2018 CUMARTESİ                                           

12.00   Konya Ereğlispor-Karapınar Bld.                  U-19-A           Ereğli

12.00   Muhasebe Gençler-Selçuklu Bld.                  U-15-B           Dumlupınar

12.00   Selçuklu Diriliş -Konya Telekomspor            U-15-A           Şht. M.Samur

12.00   Yıldırımspor   A.Kültürspor                          U-15-A           Şht.  S. Ballan

13.00   Karapınar Bld.-Konya Kadıköyspor             U-15-B           Karapınar Sentetik

13.00   Akşehirspor-Saiteli Kadınhanı Bld.               U-17-A           Akşehir Sentetik

13.00   Beyşehir Gölspor-K. Karakartallarspor         U-15-A           Beyşehir Sentetik

13.00   Seydişehir Bld.-Tümosanspor                        U-15-A           Seydişehir Atatürk

14.00   Yeşilyurt Ereğlispor-Konya 1907 Spor         U-15-B           Ereğli

14.00   Konya Gençlerbirliğispor-Kasırgaspor          U-15-B           Dumlupınar

14 OCAK 2018 PAZAR                                         

10.00   Konya Demirspor-Havzanspor                      U-17-C           Şht.  S. Ballan

10.00   Yeni Meramspor-Selçuklu Diriliş                  U-17-B           Şht. M.Samur

10.00   Selçuklu Bld.  Muhasebe Gençler                  U-17-A           Dumlupınar

11.00   Konya İşitme Eng.- Sefaköy İşitme Eng.     İ. Eng. 1.Lig   2 Nolu Saha

11.00   Sarayönüspor  Konya Karakartallarspor        1 Küme A       Sarayönü Sentetik

12.00   Konya Demirspor-Konya Monivaspor          1 Küme A       Şht.  S. Ballan

12.00   Çelik Duş Doğuşspor A.Kültürspor              1 Küme B       Şht. M.Samur

12.00   Konya Kadıköyspor   Yıldırımspor               U-17-A           Dumlupınar

13.00   Konya Telekomspor-Mobilyacılar Site          U-17-B           2 Nolu Saha

13.00   Konya Ereğlispor-Ç.Çumra Bld.                   U-17-B           Ereğli

13.00   Seydişehir Gücü-Selçuklu İY                                    1.Küme B       Seydişehir Atatürk

13.00   Gölyazı Bld.-Cihanbeyli Bld.                                    1.Küme A       Gölyazı

14.00   İhsaniye G.B. Kulu Bld.                                1.Küme A       Şht. M.Samur

14.00   Havzanspor-Bozkır G.B.                               1.Küme B       Şht.  S. Ballan

14.00   Y.Doğanhisarspor-Akşehir Gençlikspor        1.Küme B       Dumlupınar

14.00   Sarayönü Bld. -Konya Ereğlispor                  BAL                Sarayönü

15.00   Konya Karakartallarspor-Tümosanspor         U-17-C           2 Nolu Saha

 

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim