• BIST 103.072
  • Altın 272,126
  • Dolar 5,6668
  • Euro 6,2796
  • Konya 18 °C
  • CHP'li vekile göre "PKK Marşı" okumak kayyum atamak için "yeterli değil!"
  • Davutoğlu'nun istifası sonrası AK Parti'den sert tepkiler
  • Ahmet Davutoğlu AK Parti'den istifa etti
  • CHP'li vekile göre "PKK Marşı" okumak kayyum atamak için "yeterli değil!"
  • Davutoğlu'nun istifası sonrası AK Parti'den sert tepkiler
  • Ahmet Davutoğlu AK Parti'den istifa etti

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
- Kupada 1. eleme turu maçlarının programı açıklandı


İSTANBUL (AA) - Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. eleme turu maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası 1. eleme turu maçları 28 ve 29 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

Kupada 1. eleme turu müsabakalarının programı şu şekilde:

28 Ağustos Çarşamba:

14.00 Yozgatspor 1959-68 Aksaray Belediyespor (Bozok Şehir)

15.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-12 Bingölspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Çarşambaspor (Stat belli değil)

15.30 Ağrı 1970-Iğdırspor (Stat belli değil)

16.00 Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetleri-Bartınspor (Kastamonu Gazi)

16.00 İçel İdmanyurdu-Kepez Belediyespor (Mersin)

16.30 Maltepespor-Hendekspor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 1877 Alemdağspor-Modafen (Stat belli değil)

16.30 Belediye Derincespor-Edirnespor (Derince Belediyesi Doğal Çim Saha)

16.30 Somaspor-Akşehirspor (Soma Atatürk)


29 Ağustos Perşembe:

13.30 Muş Menderesspor-Bitlis Özgüzelderespor (Muş Şehir)

15.30 Kars 36-Hoçvanspor (Kafkas Üniveritesi Profesör Dr. Aba Müslüm Güven)

15.30 1074 Çankırıspor-Boyabat 1868 (Çankırı Atatürk)

15.30 Görelespor-Merzifonspor (Görele 13 Şubat)

15.30 Yüksekova Belediyespor-Siirt İl Özel İdaresi (Yüksekova İlçe)

15.30 Kilis Belediyespor-Dersimspor (Kilis 7 Aralık)

15.30 Mardin Büyükşehir Başakspor-Kahta 02 (Mardin 21 Kasım Şehir)

16.00 Karaman Belediyespor-Bucak Belediye Oğuzhanspor (Kemal Kaynaş)

16.00 Çubukspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Çubuk İlçe)

16.30 Bursa Yıldırımspor-Bozüyük Vitraspor (Minerali Çavuş Spor Tesisleri)

16.30 Yalova Kadıköy-Bigaspor (Yalova Atatürk)

16.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Isparta 32 (Tavşanlı Ada İlçe)


Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Galatasaray'dan birlik mesajı15 Eylül 2019 Pazar 12:58
  • Galatasaray camiası kahvaltıda kenetlendi15 Eylül 2019 Pazar 12:48
  • Dünya Güreş Şampiyonası15 Eylül 2019 Pazar 12:43
  • Cüneyt Çakır, Chelsea-Valencia maçını yönetecek15 Eylül 2019 Pazar 12:38
  • Altay seriye bağladı15 Eylül 2019 Pazar 12:18
  • Erhan Erentürk kalesinde devleşti15 Eylül 2019 Pazar 12:08
  • OSB Atletikspor 4 kupa aldı15 Eylül 2019 Pazar 12:03
  • Hasan Hüseyin Acar: “Denizlispor’u yenerek 3 puan alacağız”15 Eylül 2019 Pazar 11:59
  • Paul Ntep 30 dakika oynadı15 Eylül 2019 Pazar 11:59
  • Kayserispor galibiyetle tanışamadı15 Eylül 2019 Pazar 11:59
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim