• BIST 99.965
  • Altın 141,837
  • Dolar 3,5197
  • Euro 4,0045
  • Konya 29 °C
  • CHP'li vekil HDP'ye transfer oluyor
  • Üçok: Ortam olursa FETÖ darbe yapacak güçte
  • 14 Temmuz'da darbe provası yapmışlar
  • CHP'li vekil HDP'ye transfer oluyor
  • Üçok: Ortam olursa FETÖ darbe yapacak güçte
  • 14 Temmuz'da darbe provası yapmışlar

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası

Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
- Kupada 5. ve 6. hafta programları belli oldu


İSTANBUL (AA) - Ziraat Türkiye Kupası'nda 5. ve 6. haftanın programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 5. hafta maçları 17, 18 ve 19 Ocak tarihlerinde, 6. hafta maçları ise 24, 25 ve 26 Ocak tarihlerinde oynanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. haftasında yapılacak maçların programı şöyle:


17 Ocak Salı:

12.00 Anagold 24Erzincanspor-Tuzlaspor (Erzincan 13 Şubat)

12.00 Boluspor-Kayserispor (Bolu Atatürk)

14.00 İnegölspor-Çaykur Rizespor (İnegöl İlçe)

16.00 Atiker Konyaspor-Kızılcabölükspor (Konya Büyükşehir Belediye)

17.45 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.45 Elazığspor-Galatasaray (Elazığ Atatürk)

18 Ocak Çarşamba:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Menemen Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.00 Aydınspor 1923-Ümraniyespor (Adnan Menderes)

14.00 Gümüşhanespor-Trabzonspor (Gümüşhane Yenişehir)

16.00 Göztepe-Sivasspor (Bornova)

18.00 Kasımpaşa-Sancaktepe Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

19 Ocak Perşembe:

13.00 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Osmanlıspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Beşiktaş-Darıca Gençlerbirliği (Vodafone Arena)

20.00 Medipol Başakşehir-Yeni Amasyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)


- 6. hafta

24 Ocak Salı:

12.00 Tuzlaspor-Elazığspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.00 Kızılcabölükspor-Gümüşhanespor (Doğan Seyfi Atlı)

14.00 Sancaktepe Belediyespor-İnegölspor (15 Temmuz)

16.30 Akhisar Belediyespor-Aydınspor 1923 (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Galatasaray-Anagold 24Erzincanspor (Türk Telekom Arena)

25 Ocak Çarşamba:

12.00 Ümraniyespor-Bursaspor (Ümraniye Belediye Şehir)

14.00 Menemen Belediyespor-Gençlerbirliği (Menemen İlçe)

14.00 Osmanlıspor-Kırklarelispor (Osmanlı)

16.00 Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

18.00 Fenerbahçe-Amed Sportif Faaliyetler (Ülker Stadı)

20.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

26 Ocak Perşembe:

12.00 Darıca Gençlerbirliği-Boluspor (Darıca İlçe)

12.00 Yeni Amasyaspor-Göztepe (Amasya 12 Haziran)

14.00 Şanlıurfaspor-Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Maçın oynanacağı stat daha sonra açıklanacak)

18.00 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • FIFA, "Garcia raporu"nu yayımladı28 Haziran 2017 Çarşamba 10:23
  • UEFA'dan Halil Umut Meler'e görev28 Haziran 2017 Çarşamba 10:18
  • Maldini, teniste ilk turu geçemedi28 Haziran 2017 Çarşamba 09:48
  • Basketbol: Tekerlekli Sandalye Avrupa Şampiyonası27 Haziran 2017 Salı 23:58
  • WADA'dan Rusya'ya izin27 Haziran 2017 Salı 23:43
  • Futbol: UEFA Şampiyonlar Ligi27 Haziran 2017 Salı 23:18
  • Güreş: Avrupa Gençler Şampiyonası27 Haziran 2017 Salı 22:58
  • Wimbledon'a yağmur engeli27 Haziran 2017 Salı 22:38
  • Voleybol: Genç Kızlar Balkan Şampiyonası27 Haziran 2017 Salı 22:33
  • Voleybol: 15. Boris Yeltsin Turnuvası27 Haziran 2017 Salı 21:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim