Futbol: Toplu Sonuç
Liglere haftanın maçlarıyla devam edildi
ANKARA (AA) - Spor Toto Süper Lig'de 27 ve PTT 1. Lig'de 28. hafta mücadelesi devam ederken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 32 ve Beyaz Grup'ta 36, Spor Toto 3. Lig'de ise 31. hafta maçları tamamlandı.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup'taki Payas Belediyespor 1975-Çankırıspor maçı, konuk ekibin maça çıkmaması nedeniyle oynanmadı.
Maçlarda alınan sonuçlar şöyle:
-Spor Toto Süper Lig
Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor: 0-1
-PTT 1. Lig
Manisaspor-Osmanlıspor: 0-2
Şanlıurfaspor-Bucaspor: 4-0
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor: 0-3
Orduspor-Adana Demirspor: 0-6
-Spor Toto 2. Lig
Kırmızı Grup:
Hatayspor-Tepecikspor: 1-0
Nazilli Belediyespor-Pazarspor: 0-3
İnegölspor-BUGSAŞ Spor: 0-1
Kocaeli Birlikspor-Altay: 0-1
Kırklarelispor-MKE Ankaragücü: 1-0
Gölbaşıspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: 4-0
Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor: 2-1
Sarıyer-Bandırmaspor: 3-2
Göztepe-Gümüşhanespor: 1-0
Beyaz Grup:
1461 Trabzon-Ofspor: 3-2
Turgutluspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: 2-0
Kartalspor-Konya Anadolu Selçukspor: 1-0
Aydınspor 1923-Centone Karagümrük: 0-1
Fethiyespor-Pendikspor: 2-2
Hacettepe-Körfez İskenderunspor: 0-1
Yeni Malatyaspor-Bayrampaşa: 3-0
Tarsus İdmanyurdu-Menemen Belediyespor: 1-1
Ümraniyespor-Keçiörengücü: 1-1
-Spor Toto 3. Lig
1. Grup:
Şekerspor-Kızılcabölükspor: 0-4
İstanbulspor-Manavgatspor: 2-0
Adliyespor-Kırıkhanspor: 2-1
Batman Petrolspor-Çorum Belediyespor: 1-2
Darıca Gençlerbirliği-Gaziosmanpaşa: 2-1
Niğde Belediyespor-Tire 1922: 4-2
Çatalcaspor-Zonguldak Kömürspor: 0-1
2. Grup:
Gölcükspor-Çine Madranspor: 1-1
Yeşil Bursa-Sancaktepe Belediyespor: 2-2
Kemer Tekirovaspor-Erzincan Refahiyespor: 3-3
Halide Edip Adıvarspor-Derincespor: 0-1
Denizli Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: 1-0
Dardanelspor-Maltepespor: 1-1
Eyüpspor-Arsinspor: 2-0
Yeni Diyarbakır-Sivas Dört Eylül Belediyespor: 1-0
3. Grup:
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor: 1-1
Silivrispor-Bayburt Grup Özel İdare: 2-1
Sakaryaspor-Van Büyükşehir Belediyespor: 6-2
Sandıklıspor-Etimesgut Belediyespor: 4-1
Erzin Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-2
Anadolu Üsküdar 1908-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: 1-0
Ayvalıkgücü Belediyespor-İstanbul Güngörenspor: 4-0
Kayseri Şekerspor-Orhangazispor: 1-0
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Beylerbeyi: 3-0
Kaynak: