• BIST 108.934
  • Altın 154,635
  • Dolar 3,8280
  • Euro 4,5256
  • Konya -1 °C
  • Robert Amsterdam: FETÖ Türkiye'ye saldırmak için servet harcıyor
  • Liselere yerleştirmede detaylar belli oldu
  • Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geliyor...
  • Robert Amsterdam: FETÖ Türkiye'ye saldırmak için servet harcıyor
  • Liselere yerleştirmede detaylar belli oldu
  • Araç sahiplerine kötü haber! Benzine zam geliyor...

Futbol: Toplu sonuç

Futbol: Toplu sonuç
- Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta normal sezon tamamlandı


ANKARA (AA) - Spor Toto 2. Lig'de 34, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 38. hafta müsabakalarıyla normal sezon tamamlandı.

3. Lig'de 2 ve 3. gruplarda ise sezon birer maç dışında sona erdi.

2. Grup'ta Dersimspor ile Çatalcaspor arasında bugün oynanması gereken 34. hafta karşılaşması ertelendi. 3. Grup'ta ise şampiyonluğu daha önce garantileyen Afjet Afyonspor, saat 19.00'da Baysal İnşaat Düzyurtspor'u konuk edecek.


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup:

Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Fethiyespor: 0-0

Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaeli Birlikspor: 2-3

Keçiörengücü-Fatih Karagümrük: 2-3

Konya Anadolu Selçukspor-Hacettepe: 1-2

Nazilli Belediyespor-Pendikspor: 4-2

İstanbulspor-Sivas Belediyespor: 2-0

Zonguldak Kömürspor-Ofspor: 2-1

Anadolu Üsküdar 1908-Bucaspor: 4-0

Amed Sportif Faaliyetler-Kahramanmaraşspor: 2-1


Kırmızı Grup:

1461 Trabzon-İnegölspor: 7-4

BUGSAŞ Spor-Kırklarelispor: 0-2

Tuzlaspor-Aydınspor 1923:

Sarıyer-Niğde Belediyespor: 2-0

Kastamonuspor 1966-Kayseri Erciyesspor: 5-0

Menemen Belediyespor-Karşıyaka: 3-3

MKE Ankaragücü-Hatayspor: 2-0

Eyüpspor-Tokatspor: 1-4

Etimesgut Belediyespor-Gümüşhanespor: 3-2


- Spor Toto 3. Lig


1. Grup:

Kızılcabölükspor-Kozan Belediyespor: 2-1

Çorum Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: 1-2

Altay-Beylerbeyi: 6-1

Kartalspor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-2

Kocaelispor-Gölcükspor: 2-1

Bayburt Grup Özel İdare-Tekirdağspor: 1-0

Karacabey Birlikspor-Ankara Demirspor: 1-0

Kütahyaspor-Cizrespor: 1-2

Manavgatspor-Erzin Belediyespor: 2-4


2. Grup:

Türk Metal Kırıkkalespor-Batman Petrolspor: 2-5

Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-2

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Yeşil Bursa: 0-0

Tire 1922-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1-2

Kırıkhanspor-Silivrispor: 0-2

Düzcespor-Kemerspor 2003: 5-3

Pazarspor-Dardanelspor: 0-1

Erbaaspor-Derincespor: 4-1


3. Grup:

Elaziz Belediyespor-Diyarbekirspor: 4-1

Darıca Gençlerbirliği-Muğlaspor: 6-2

Orduspor-Tarsus İdmanyurdu: 2-1

Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor: 2-0

Payasspor-Ankara Adliyespor: 0-2

Sakaryaspor-Maltepespor: 3-1

Denizli Futbol A Spor-12 Bingölspor: 1-3

Orhangazispor-Bayrampaşa: 1-2


AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Trabzonspor'un nöbetçi golcüsü Rodallega14 Aralık 2017 Perşembe 11:03
  • Sofuoğlu ve Razgatlıoğlu'nun rakipleri belirlendi14 Aralık 2017 Perşembe 10:53
  • Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi14 Aralık 2017 Perşembe 10:38
  • Anadolu Efes'in konuğu Baskonia14 Aralık 2017 Perşembe 10:08
  • Sudamericana Kupası'nda şampiyon Independiente14 Aralık 2017 Perşembe 09:58
  • Manchester City rekora doymuyor14 Aralık 2017 Perşembe 01:43
  • Basketbol: FIBA Şampiyonlar Ligi14 Aralık 2017 Perşembe 01:33
  • Bayern Münih evinde Köln'ü yendi14 Aralık 2017 Perşembe 01:23
  • Voleybol: Kadınlar CEV Kupası13 Aralık 2017 Çarşamba 23:58
  • Basketbolda maçın ardından13 Aralık 2017 Çarşamba 23:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim