• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Konya 14 °C
  • Hakan Şükür ve Arif Erdem FETÖ'den değil aidattan ihraç edildi!
  • Tanju Çolak: Galatasaraylılığımı askıya aldım
  • FETÖ'cüleri ihraç etmeyen Galatasaray'a tepkiler
  • Hakan Şükür ve Arif Erdem FETÖ'den değil aidattan ihraç edildi!
  • Tanju Çolak: Galatasaraylılığımı askıya aldım
  • FETÖ'cüleri ihraç etmeyen Galatasaray'a tepkiler

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Grup'ta 8, 2. ve 3. gruplarda ise 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:


1. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor: Levent Aktan

14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor: Burak Kalkandelen

14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor: Nuri Karahançer

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor: Deniz Kükrek

14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor: Sabit Selvi

15.00 Manavgatspor-Altay: Doğu Yılmaz

15.00 Kütahyaspor-Kartalspor: Erkoç Koray Doğan

15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor: Harun Toplar

15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen


2. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor: Bayram Başkan

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor: Özer Özden

14.30 Yomraspor-Dersimspor: Ozan Bileyci

14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor: Mustafa Murat Oğuz

15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Lütfullah Aslan

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor: Kadir Sağlam

15.30 Derincespor-Çatalcaspor: Metehan Alpat

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: Halil İbrahim Yıldırım

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa: İlker Güneş


3. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor: Hasan Kılıçarslan

13.30 Bayrampaşa-Maltepespor: Mert Büyükgiray

14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor: Ahmet Eşref Sarı

14.00 Orduspor-Düzyurtspor: Batuhan Gültek

14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor: Erkan Özdamar

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor: Sinan Dereci

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Sefa Duran

15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor: Sezer Yalçın

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor: Özgür Sepin


AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Türkiye Futbol Direktörü Terim:26 Mart 2017 Pazar 20:43
  • Hentbol: Toplu sonuç26 Mart 2017 Pazar 20:43
  • Basketbol: Toplu sonuç26 Mart 2017 Pazar 20:43
  • Spor Toto Basketbol Süper Ligi26 Mart 2017 Pazar 20:18
  • Basketbolda maçın ardından26 Mart 2017 Pazar 20:13
  • ERGO-MIYC Kış Trofesi Yat Yarışları26 Mart 2017 Pazar 20:03
  • Voleybol: Bayanlar 1. Lig Final Etabı26 Mart 2017 Pazar 19:53
  • Futbol: Hazırlık maçı26 Mart 2017 Pazar 19:53
  • Basketbolda maçın ardından26 Mart 2017 Pazar 19:38
  • Hentbolda şampiyon Beşiktaş Mogaz26 Mart 2017 Pazar 19:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim