• BIST 108.489
  • Altın 151,139
  • Dolar 3,6704
  • Euro 4,3242
  • Konya 17 °C
  • Erdoğan: Nerede bize yönelik taciz varsa ansızın vurabiliriz
  • Destici, yeniden BBP Genel Başkanlığına seçildi
  • Tarih Yazan Lider: Aliya İzetbegoviç
  • Erdoğan: Nerede bize yönelik taciz varsa ansızın vurabiliriz
  • Destici, yeniden BBP Genel Başkanlığına seçildi
  • Tarih Yazan Lider: Aliya İzetbegoviç

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 1. Grup'ta 8, 2. ve 3. gruplarda ise 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:


1. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor: Levent Aktan

14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor: Burak Kalkandelen

14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor: Nuri Karahançer

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor: Deniz Kükrek

14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor: Sabit Selvi

15.00 Manavgatspor-Altay: Doğu Yılmaz

15.00 Kütahyaspor-Kartalspor: Erkoç Koray Doğan

15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor: Harun Toplar

15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen


2. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor: Bayram Başkan

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor: Özer Özden

14.30 Yomraspor-Dersimspor: Ozan Bileyci

14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor: Mustafa Murat Oğuz

15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Lütfullah Aslan

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor: Kadir Sağlam

15.30 Derincespor-Çatalcaspor: Metehan Alpat

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: Halil İbrahim Yıldırım

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa: İlker Güneş


3. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor: Hasan Kılıçarslan

13.30 Bayrampaşa-Maltepespor: Mert Büyükgiray

14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor: Ahmet Eşref Sarı

14.00 Orduspor-Düzyurtspor: Batuhan Gültek

14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor: Erkan Özdamar

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor: Sinan Dereci

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Sefa Duran

15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor: Sezer Yalçın

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor: Özgür Sepin


AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Derbi maçtan notlar22 Ekim 2017 Pazar 20:03
  • "Bugün yarın FIA'dan güzel haberi alırız"22 Ekim 2017 Pazar 19:48
  • Basketbol: Toplu sonuç22 Ekim 2017 Pazar 19:38
  • Hentbol: Toplu sonuç22 Ekim 2017 Pazar 19:33
  • Voleybol: Efeler Ligi22 Ekim 2017 Pazar 19:28
  • Maçın ardından22 Ekim 2017 Pazar 19:23
  • Gaziantepspor'da İbrahim Toraman sesleri22 Ekim 2017 Pazar 19:13
  • Serie A'da Roma kazandı, Milan galibiyete hasret22 Ekim 2017 Pazar 19:08
  • Metz, teknik direktör Hinschberger ile yollarını ayırdı22 Ekim 2017 Pazar 19:03
  • Otomobil sporları: Marmaris Rallisi22 Ekim 2017 Pazar 19:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim