• BIST 107.212
  • Altın 151,535
  • Dolar 3,6828
  • Euro 4,3280
  • Konya 17 °C
  • "FETÖ'ye himmet" davası:Mahmut Sami Boydak savunma yaptı
  • Gülerce: Gülen ya ihtihar edecek ya suikasta uğrayacak
  • "Fiyat etiketinde yanıltıcı uygulamalara taviz yok"
  • "FETÖ'ye himmet" davası:Mahmut Sami Boydak savunma yaptı
  • Gülerce: Gülen ya ihtihar edecek ya suikasta uğrayacak
  • "Fiyat etiketinde yanıltıcı uygulamalara taviz yok"

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde hafta sonu oynanacak karşılaşmalarda düdük çalacak hakemler belli oldu


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig'de hafta sonu oynanacak karşılaşmalarda görev yapacak hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 9 Ekim Pazar günü oynanacak 3. Lig 1. Grup'ta 7., 2. ve 3. Grup'ta ise 6. haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:


- 1. Grup

13.30 Kartalspor-Manavgatspor: Emre Kargın

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor: Bilal Çavuş

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor: Ahmet Turan Timuroğlu

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor: Tolga Ahmet Kalaycı

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor: Mustafa Aydın

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor: Hali İbrahim Yıldırım

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor: Hamit Basık

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor: Hüseyin Çiftsüren

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor: Gökmen Karataş


- 2. Grup

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Alparslan Şen

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Burak Olcar

13.30 Silivrispor-Tire 1922: Gökçen Öztürk

14.30 Dardanelspor-Yomraspor: Ramazan Alkım Aksoy

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor: Melih Ortakçı

15.00 Düzcespor-Dersimspor: Emre Abar

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor: Volkan Okur

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor: Cihan Aydın

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor: Doğu Yılmaz


- 3. Grup

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu: Turgut Doman

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Davut Dakul Çelik

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor: Enez Kaplan

14.30 Payasspor-Sakaryaspor: Adem Sarıtaş

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor: İlker Yasin Avcı

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor: Cihan Ataş

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa: Tolga Sancak

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor: Burak Cem Tahiroğlu

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim