• BIST 115.147
  • Altın 164,243
  • Dolar 3,8058
  • Euro 4,6547
  • Konya 4 °C
  • Zeytin Dalı Harekatı ( FOTO GALERİ)
  • Sosyal medyada Zeytin Dalı Harekatı'na kara propaganda
  • Zeytin Dalı Harekatı 3. gün gelişmeleri
  • Zeytin Dalı Harekatı ( FOTO GALERİ)
  • Sosyal medyada Zeytin Dalı Harekatı'na kara propaganda
  • Zeytin Dalı Harekatı 3. gün gelişmeleri

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde hafta sonu oynanacak karşılaşmalarda düdük çalacak hakemler belli oldu


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig'de hafta sonu oynanacak karşılaşmalarda görev yapacak hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 9 Ekim Pazar günü oynanacak 3. Lig 1. Grup'ta 7., 2. ve 3. Grup'ta ise 6. haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:


- 1. Grup

13.30 Kartalspor-Manavgatspor: Emre Kargın

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor: Bilal Çavuş

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor: Ahmet Turan Timuroğlu

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor: Tolga Ahmet Kalaycı

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor: Mustafa Aydın

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor: Hali İbrahim Yıldırım

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor: Hamit Basık

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor: Hüseyin Çiftsüren

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor: Gökmen Karataş


- 2. Grup

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Alparslan Şen

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Burak Olcar

13.30 Silivrispor-Tire 1922: Gökçen Öztürk

14.30 Dardanelspor-Yomraspor: Ramazan Alkım Aksoy

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor: Melih Ortakçı

15.00 Düzcespor-Dersimspor: Emre Abar

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor: Volkan Okur

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor: Cihan Aydın

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor: Doğu Yılmaz


- 3. Grup

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu: Turgut Doman

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Davut Dakul Çelik

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor: Enez Kaplan

14.30 Payasspor-Sakaryaspor: Adem Sarıtaş

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor: İlker Yasin Avcı

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor: Cihan Ataş

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa: Tolga Sancak

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor: Burak Cem Tahiroğlu

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Maçın ardından21 Ocak 2018 Pazar 22:43
  • Futsal Milli Takımı yine mağlup21 Ocak 2018 Pazar 22:13
  • Maçın ardından21 Ocak 2018 Pazar 21:58
  • Hentbolda maçın ardından21 Ocak 2018 Pazar 21:53
  • Arda Turan, Süper Lig'e golle döndü21 Ocak 2018 Pazar 21:18
  • Başakşehir deplasmanda üç puanı üç golle aldı21 Ocak 2018 Pazar 21:18
  • Maçın ardından21 Ocak 2018 Pazar 21:03
  • Bayern Münih, haftayı 3 puanla kapattı21 Ocak 2018 Pazar 20:53
  • Real Madrid 3 hafta sonra farklı yendi21 Ocak 2018 Pazar 20:53
  • Salon hokeyi: Avrupa Kadınlar 3. Klasman Şampiyonası21 Ocak 2018 Pazar 20:48
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim