• BIST 99.639
  • Altın 141,148
  • Dolar 3,5032
  • Euro 3,9191
  • Konya 32 °C
  • 14 Temmuz'da darbe provası yapmışlar
  • Ağbal'dan yapılandırmada "son 4 gün" uyarısı
  • Ergenekon davasında, FETÖ'nün istediği hakim görevlendirildi
  • 14 Temmuz'da darbe provası yapmışlar
  • Ağbal'dan yapılandırmada "son 4 gün" uyarısı
  • Ergenekon davasında, FETÖ'nün istediği hakim görevlendirildi

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig
- Ligde haftanın maçlarında düdük çalacak hakemler belli oldu


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 17., 2 ve 3. gruplarda ise 15. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre 3. Lig'de tamamı 4 Aralık Pazar günü oynanacak haftanın maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

1. Grup:

13.00 24 Erzincanspor-Bayburt Grup Özel İdare: Sabit Selvi

13.00 Cizrespor-Van Büyükşehir Belediyespor: İsa Yücel Çırakoğlu

13.30 Gölcükspor-Karacabey Birlikspor: Hüseyin Çiftsüren

13.30 Tekirdağspor-Kütahyaspor: Volkan Okur

13.30 Ankara Demirspor-Manavgatspor: Gökhan Özbulut

13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor: Özer Özden

13.30 Kozan Belediyespor-Altay: Alparslan Şen

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kartalspor: Sezer Yalçın

13.30 Beylerbeyi-Kocaelispor: Davut Dakul Çelik


2. Grup

12.30 Dardanelspor-Dersimspor: Oğuzhan Uğurlu

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor: Tolga Sancak

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor: Burak Özcan

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Erbaaspor: Barkın Kara

13.30 Çatalcaspor-Kırıkhanspor: Yakup Bakır

13.30 Derincespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Mustafa Murat Oğuz

13.30 Tire 1922-Yomraspor: Ahmet Turan Timuroğlu

13.30 Kemerspor 2003-Türk Metal Kırıkkalespor: Mert Büyükgiray

13.30 Yeşil Bursa-Düzcespor: Batuhan Gültek


3. Grup

13.00 Diyarbekirspor-Orhangazispor: Özgür Sepin

13.00 Orduspor-Elaziz Belediyespor: Bilal Emektar

13.00 12 Bingölspor-Sakaryaspor: Yalçın Taşkınfurat

13.00 Düzyurtspor-Bergama Belediyespor: Bilal Çavuş

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Doğu Yılmaz

13.30 Ankara Adliyespor-Afjet Afyonspor: Turgut Doman

13.30 Muğlaspor-Payasspor: Gökçen Öztürk

13.30 Maltepespor-Sultanbeyli Belediyespor: Tolga Ahmet Kalaycı

13.30 Bayrampaşa-Darıca Gençlerbirliği: Sefa Duran



AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim