• BIST 93.699
  • Altın 212,529
  • Dolar 5,2914
  • Euro 6,0505
  • Konya 6 °C
  • MHP'de 152 belediye başkan adayı daha belirlendi
  • Konya'da elektrik kesintisi
  • Adil Öksüz'den sonraki "imam" Kemal Batmaz
  • MHP'de 152 belediye başkan adayı daha belirlendi
  • Konya'da elektrik kesintisi
  • Adil Öksüz'den sonraki "imam" Kemal Batmaz

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm

Futbol: Spor Toto 1. Lig'de görünüm
- Ligde 9. hafta mücadelesi tamamlanırken, Gençlerbirliği liderliğini sürdürdü


İSTANBUL (AA) - Spor Toto 1. Lig'in 9. haftası, oynanan iki karşılaşmayla tamamlandı.

Ligin 9. haftasında Gençlerbirliği, sahasında Adanaspor ile 0-0 berabere kalmasına rağmen liderliğini sürdürdü.

Ligde haftanın maçlarında alınan sonuçlar şöyle:

Denizlispor-Afjet Afyonspor: 3-0

Gençlerbirliği-Adanaspor: 0-0

Gazişehir Gaziantep-Ümraniyespor: 0-0

Balıkesirspor Baltok-Boluspor: 0-1

Hatayspor-Osmanlıspor: 0-0

Kardemir Karabükspor-Altay: 0-4

İstanbulspor-Giresunspor: 3-1

Altınordu-Eskişehirspor: 2-0

Adana Demirspor-Tetiş Yapı Elazığspor: 0-1


- Puan durumu

TakımlarOGBMAYAVP
--------------------------------------------------
1.GENÇLERBİRLİĞİ98101621425
2.BOLUSPOR9720145923
3.ADANA DEMİRSPOR9513125716
4.DENİZLİSPOR9513139416
5.GAZİŞEHİR GAZİANTEP9432115615
6.OSMANLISPOR9414117413
7.ÜMRANİYESPOR841397213
8.GİRESUNSPOR941499013
9.ALTAY9333147712
10.HATAYSPOR933387112
11.AFJET AFYONSPOR93241311211
12.ALTINORDU9243107310
13.ADANASPOR9243911-210
14.İSTANBULSPOR92431318-510
15.BALIKESİRSPOR BALTOK8233811-39
16.TETİŞ YAPI ELAZIĞSPOR9216918-97
17.ESKİŞEHİRSPOR9126623-175
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR9018225-23-2

Not: Kardemir Karabükspor'un 3 puanı silindi.


- Ligde 10. haftanın programı


26 Ekim Cuma:

19.00 Afjet Afyonspor-Gazişehir Gaziantep (Zafer)

19.00 Altay-Denizlispor (İzmir Atatürk)

27 Ekim Cumartesi:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Hatayspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Adanaspor-Kardemir Karabükspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)

28 Ekim Pazar:

13.30 Giresunspor-Balıkesirspor Baltok (Giresun Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Adana Demirspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Eskişehirspor-İstanbulspor (Eskişehir Yeni)

19.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim