• BIST 90.263
  • Altın 224,364
  • Dolar 5,9638
  • Euro 6,7561
  • Konya 18 °C
  • General Mobile’dan Türkiye’ye yeni cep telefonu fabrikası
  • 'Deli Dana Trump'
  • "Türk varlıklarına yatırım zamanı"
  • General Mobile’dan Türkiye’ye yeni cep telefonu fabrikası
  • 'Deli Dana Trump'
  • "Türk varlıklarına yatırım zamanı"

Filede çeyrek final maçlarının programı açıklandı

Filede çeyrek final maçlarının programı açıklandı
- Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi play-off çeyrek final serisinde iki galibiyete ulaşan takımlar, yarı finale yükselecek


ANKARA (AA) - Voleybolda Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde play-off çeyrek final maçlarının programı belli oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre çeyrek final serisinde iki galibiyete ulaşan takımlar, yarı finale yükselecek.

Çeyrek final serisi Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde 3 Mart Cumartesi, Efeler Ligi'nde ise 4 Mart Pazar günü yapılacak maçlarla başlayacak.

Seride ilk karşılaşma, normal lig etabı sonunda oluşan puan tablosunda alt sırada bulunan takımın sahasında oynanacak.

Play-off çeyrek final serisinde ikinci ve galibiyetlerde eşitlik halinde oynanacak üçüncü müsabakaya ise puan tablosunda daha üst sıradaki takım ev sahipliği yapacak.

Seriyi kaybeden ekipler, 5-8 etabında mücadele edecek.

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde çeyrek final ilk ve ikinci maçlarının programı şöyle:


- Vestel Venus Sultanlar Ligi


1. maçlar:

3 Mart Cumartesi:

13.00 Beşiktaş-VakıfBank (Burhan Felek)

16.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Cengiz Göllü)

16.00 Halkbank-Galatasaray (TVF Başkent)

4 Mart Pazar:

17.30 Nilüfer Belediyespor-Eczacıbaşı VitrA (Cengiz Göllü)


2. maçlar:

6 Mart Salı:

15.00 Galatasaray-Halkbank (Burhan Felek)

16.00 VakıfBank-Beşiktaş (VakıfBank Spor Sarayı)

19.00 Fenerbahçe-Bursa Büyükşehir Belediyespor (Burhan Felek)

7 Mart Çarşamba:

19.00 Eczacıbaşı VitrA-Nilüfer Belediyespor (Burhan Felek)

Seride eşitlik durumunda üçüncü maçlar 9 Mart'ta yapılacak.


- Efeler Ligi


1. maçlar:

4 Mart Pazar:

15.00 Maliye Piyango-Arkas Spor (TVF Başkent)

16.00 Galatasaray HDI Sigorta-Fenerbahçe (Burhan Felek)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Ziraat Bankası (Haldun Alagaş)

18.00 Afyon Belediyesi Yüntaş-Halkbank (Afyonkarahisar Atatürk)


2. maçlar:

7 Mart Çarşamba:

16.00 Ziraat Bankası-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent)

18.30 Halkbank-Afyon Belediye Yüntaş (TVF Başkent)

18.30 Arkas Spor-Maliye Piyango (Atatürk Vestel Venus Spor Kompleksi)

8 Mart Perşembe:

16.00 Fenerbahçe-Galatasaray HDI Sigorta (Burhan Felek)

Seride eşitlik durumunda üçüncü maçlar 10-11 Mart tarihlerinde yapılacak.

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim