• BIST 92.322
  • Altın 189,164
  • Dolar 4,7936
  • Euro 5,5865
  • Konya 18 °C
  • Kılıçdaroğlu'na karikatür tepkisi: Seni eşek, Muharrem'i aslan gibi çizseler...
  • Adnan Oktar operasyonu ve kahredici detaylar
  • Eren’in katilleri “İyi ki varsın Kılıçdaroğlu” diyor olmalı!
  • Kılıçdaroğlu'na karikatür tepkisi: Seni eşek, Muharrem'i aslan gibi çizseler...
  • Adnan Oktar operasyonu ve kahredici detaylar
  • Eren’in katilleri “İyi ki varsın Kılıçdaroğlu” diyor olmalı!

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalistler belli oluyor

FIBA Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finalistler belli oluyor
- Organizasyonda son 16 turu rövanş karşılaşmaları yarın ve çarşamba günü oynanacak


İZMİR (AA) - Türkiye'den Banvit, Beşiktaş Sompo Japan ve Pınar Karşıyaka'nın yoluna devam ettiği Basketbol FIBA Şampiyonlar Ligi'nin son 16 turu rövanş maçları yarın ve çarşamba günü yapılacak.

Banvit'in Fransa'nın Nanterre 92, Beşiktaş Sompo Japan'ın Almanya'nın medi Bayreuth ve Pınar Karşıyaka'nın Yunanistan'ın PAOK takımıyla mücadele ettiği son 16 turunda, rakiplerini saf dışı bırakacaklar çeyrek finalde yer alacak.

Türk temsilcilerin rövanş maçlarını evlerinde oynayacağı son 16 turunda, ilk maçta medi Bayreuth'a 81-76 mağlup olan Beşiktaş Sompo Japan rakibiyle yarın karşılaşacak. PAOK deplasmanından 74-68'lik mağlubiyetle dönen Pınar Karşıyaka ile Nanterre 92'yi 74-66 yenen Banvit, rövanş maçlarına 14 Mart Çarşamba günü çıkacak.

Son 16 turunda ilk maçların sonuçları ve rövanş karşılaşmalarının programı (TSİ) şöyle:

PAOK - Pınar Karşıyaka: 74-68

Stelmet Enea Zielona (Polonya) - Monaco (Fransa): 82-84

Neptunas (Litvanya) - Strasbourg (Fransa): 73-68

AEK (Yunanistan) - CEZ Nymburk (Çekya): 88-98

Medi Bayreuth - Beşiktaş Sompo Japan: 81-76

EWE Baskets (Almanya) - MHP Riesen (Almanya): 63-88

Nanterre 92 - Banvit: 66-74

UCAM Murcia (İspanya) - Iberostar (İspanya): 66-71

- Rövanş programı

Yarın:

20.00 Beşiktaş Sompo Japan - medi Bayreuth

22.00 MHP Riesen - EWE Baskets

22.30 Monaco - Stelmet Enea Zielona

14 Mart Çarşamba:

20.00 Pınar Karşıyaka - PAOK

20.00 Banvit - Nanterre 92

20.30 CEZ Nymburk - AEK

22.30 Iberostar - UCAM Murcia

22.30 Strasbourg - Neptunas

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim