• BIST 90.383
  • Altın 144,409
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021
  • Konya 17 °C
  • Türk Lirası'nda artık Merkez Bankası Başkanının da imzası olacak
  • Bugün hava nasıl olacak?
  • İstihdam seferberliği tam gaz: İş arayana 650 TL destek
  • Türk Lirası'nda artık Merkez Bankası Başkanının da imzası olacak
  • Bugün hava nasıl olacak?
  • İstihdam seferberliği tam gaz: İş arayana 650 TL destek

Fethullah Gülen, ABD projesidir

Salih Sedat Ersöz

Fethullah Gülen denen adam, belki öncesi de vardır ama, bilindiği kadarı ile 1970 lerden itibaren, tam bir ABD projesi olarak ortaya atılmıştır.

12 Eylül 1980 ihtilalinde arandığı halde, Türkiye’de olduğu halde, bir türlü bulunamamasının nedeni karanlık güçler tarafından korunduğu içindir. 1983 yılından itibaren tekrar ortaya çıktığı zaman, hakkında hiçbir işlem yapılmamasının nedeni de budur.

Bu adam sıradan bir vaiz iken; medya, okullar, dershaneler, yurtlar ve ışık evleri ile hızlı bir şekilde yükselişe geçmesinin ve ekonomik olarak da baş döndürücü rakamlara ulaşmasının nedeni de yine ABD ve CIA tarafından beslenmesidir. Üstelik bu gelişme sadece Türkiye’de değil, Dünyanın hemen hemen bütün ülkelerinde aynı anda olmuştur. Okullarının bulunmadığı dünya ülkesi yok gibidir.

Abant toplantıları, Dinler arası diyalog toplantıları ve milleti efsunlayan Türkçe Olimpiyatları da tamamen dış güçlerin kontrolünde yapılan faaliyetlerdir.

Bunları yeni yazıyor değilim. Yazılarımı takip edenler bilirler. Gerek daha önce yıllarca yazdığım Merhaba Gazetesinde, gerekse 4 yıldır yazmakta olduğum Memleket Gazetemizde sık sık bunları kaleme aldım ve halkımızı bu ABD ve ABD’nin gayri meşru çocuğu olan İsrail projesi ile ilgili uyarmaya çalıştım.

Ancak ne yazık ki, halkımız efsunlanmış olduğundan, ben ve benim gibi yazarların kaleme aldığı o yazılar hiç kimseye tesir etmedi. Halkımız bir yerlerden düğmeye basılmış da, robot halinde yönlendirilmiş gibi bu adamın ve bu cemaatin ardında koşmaya devam etti.

Fazla söze gerek yok aslında. Bu adamın Dinler Arası Diyalog Toplantıları ile ilgili Papaya yazdığı mektup ve Abant Toplantılarına gönderdiği mesaj, gayesini anlatmaya yetip artıyordu. Zamanında bunları da yazmamıza rağmen efsunlanmış ve büyülenmiş olan insanımız bizlere gülüp geçiyordu.

Papaya yazdığı mektuptaki bir cümlesi aynen şöyleydi: “Papa hazretleri, biz bugün burada, sizin kutsal Papalık misyonunuzun bir parçası olarak bulunuyoruz.” 

Abant Toplantılarına gönderdiği mesajda da şöyle diyordu: “Hayatın her alanını kuşatan İslam’ı tehlikeli ve milli birliğe zarar verici buluyorum.”

15 Temmuz’dan sonra ABD yetkililerine mektup yazarak kendisini Türkiye’ye vermemeleri için yalvaran bu ABD ve İsrail uşağı adam bozuntusu, mektubunda şu iki cümleye de yer verdi: “Ben şimdiye kadar, hep Batı’ya hizmet ettim, bundan sonra da Batı’ya hizmet etmeye devam etmek istiyorum.” Ve “Ben ılımlı İslâm’ın temsilcisiyim.” Ilımlı İslâm dediği; içi boşaltılmış, ruhu alınmış, devlet yönetimi ve cihatla ilgili ayetlerin çıkarıldığı ve Hristiyanlık gibi, Yahudilik gibi tahrif edilmiş bir din ikame etmekti.

Bu konularda, Allah rahmet eylesin merhum Erbakan hocamız, Milli Görüş camiasını sürekli uyardığı, özel toplantılarda “Evlatlarınızı İmam Hatip Okullarına değil de, bu cemaatin okullarına verirseniz Yahudi’ye asker yetiştirmiş olursunuz” şeklinde uyarılar yaptığı için, ABD uşağı bu adam tarafından sevilmez ve “O zatla gönül birliğimiz yok” derdi. Diğer liderlere ise methiyeler düzerdi.

Ayrıca bu adamın iç yüzü 28 Şubat’ta da ortaya çıkmış, o dönemde kudretli generallerle birlik olup, milletin iradesine ve meşru hükümete savaş açmıştı.

Şimdi çok şükür ki, büyüden ve efsundan kurtulan halkımız bütün bunları bir kere daha düşünsün, bir kere daha yorumlasın. Bu konuda yazacak çok şey olmasına rağmen, yazımla değil şiirimle seslenmeye devam etmek istiyorum.Sağlıklı ve mutlu yarınlar efendim.

BU DUAYA 'AMİN' DİYELİM
Cennet Vatanımızı dış güçlere peşkeş çekenleri,
Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenleri,
Paralel Devlet Yapılanmasındaki hainleri,
Kahhar ismi şerifinle kahreyle Sen Yarabbi!

Ülkemizi bir gecede kan gölüne çevirenlere,
Çocuk, kadın, yaşlı demeden öldürenlere,
Çete reisinin emriyle hareket edenlere,
Bir daha gün yüzü gösterme Sen Yarabbi!

Pensilvanya'daki psikopat haydut başını,
O iblis, o hain, o deccal Amerikan uşağını,
Türkiye düşmanları hesabına çalışan bu ajanı,
En kısa zamanda cehenneme gönderiver Yarabbi!

Milli iradeye tasallut edenlerin,
Hak ve özgürlüğümüzü gasp edenlerin,
Milletin silahını millete yöneltenlerin,
Ocaklarını başlarına geçiriver Yarabbi!

Ne yapsalar, Türk Milleti kabul etmez zilleti,
Yılmaz mücadelesiyle def eder başındaki illeti,
Vatanına, Ülkesine sahip çıkan bu Milleti,
Kıyamete kadar, Sen bahtiyar eyle Yarabbi!

Çanakkale geçilmez ruhuyla destanlar yazan,
İstiklal mücadelesi ruhuyla kıyama kalkan,
Vatanı için ölümü göze alarak şahlanan,
Bu milleti, tekrar, İslam Âleminin lideri yap Yarabbi!

Salih Sedat der ki, sözde hizmet hareketi,
Karanlık güçlere hizmetinin olmazdı bereketi,
İslam'ı istismar eden bu ihanet şebekesi,
Aldı milletten cevabını,
Sonrasını Sana havale ediyoruz Yarabbi!

Salih Sedat Ersöz

 

 

 

 

 

UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim