• BIST 107.922
  • Altın 274,894
  • Dolar 5,7992
  • Euro 6,4587
  • Konya 4 °C
  • ABD'nin Afganistan'da yaşadığı hezimetin belgeleri ortaya çıktı
  • Türkiye-Libya anlaşmasının hukuki ve stratejik boyutları
  • Bakan Akar: Bizim bir an önce tanka ihtiyacımız var
  • ABD'nin Afganistan'da yaşadığı hezimetin belgeleri ortaya çıktı
  • Türkiye-Libya anlaşmasının hukuki ve stratejik boyutları
  • Bakan Akar: Bizim bir an önce tanka ihtiyacımız var

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10 266,01
İş Bankası (B)16.818,60-3,89449,59
İş Bankası (C)5,98-1,9732,01
İş Bankası (Kur.)150.000,00 208,63
İş Fin.Kir.2,305,50-50,32
İş Girişim2,542,0124,51
İş GMYO0,93-1,06-13,89
İş Y. Men. Değ.3,860,78109,01
İş Yat. Ort.1,310,7777,48
İşbir Holding340,00-1,33147,46
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,462,22-45,24
İttifak Holding4,04-1,2295,48
İz Hayvancılık Tarım5,691,43-13,66
İzmir Demir Çelik2,531,6152,41
İzmir Fırça1,82-0,55-12,08
Jantsa Jant Sanayi48,56-1,3488,13
Kafein Yazılım6,822,56-0,99
Kapital Yat. Holding2,55-4,85-11,15
Kaplamin4,140,2415,00
Kardemir (A)2,100,0022,69
Kardemir (B)2,121,4423,18
Kardemir (D)2,150,944,58
Karel Elektronik9,99-0,10139,57
Karsan Otomotiv1,12-0,88-12,50
Karsu Tekstil1,90-4,5252,00
Karsusan Su Ürünleri San.7,391,2399,73
Kartonsan311,60-0,29-2,31
Katmerciler Ekipman2,87-0,69-4,61
Kent Gıda113,80-0,09-4,37
Kerevitaş Gıda2,660,0047,78
Kervansaray Yat. Holding0,400,0014,29
Kiler GMYO1,880,537,43
Klimasan Klima9,69-1,12149,75
Koç Holding18,08-1,4730,55
Konfrut Gıda40,100,0067,92
Konya Çimento199,30-1,3411,97
Kordsa Teknik Tekstil11,250,8118,91
Koza Altın65,90-1,0528,46
Koza Madencilik8,17-1,2113,16
Körfez GMYO1,400,0014,75
Kristal Kola1,12-0,886,67
Kron Telekomünikasyon8,74-1,240,46
Kuştur Kuşadası Turizm19,70-0,5143,69
Kuyumcukent Gayrimenkul1,180,854,42
Kütahya Porselen5,152,3913,19
Lider Faktoring2,810,7224,89
Link Bilgisayar10,120,3021,63
Logo Yazılım38,602,9342,23
Lokman Hekim Sağlık3,610,28-19,78
Lüks Kadife7,125,9546,80
Makina Takım1,35-0,74-12,34
Mardin Çimento5,16-0,7785,81
Marka Yatırım Holding0,760,0022,58
Marmaris Altınyunus23,16-1,4531,89
Marshall30,224,7119,83
Martı GMYO0,710,009,23
Martı Otel0,720,0024,14
Mavi Giyim42,760,9032,71
Mazhar Zorlu Holding5,400,5641,73
Mega Polietilen1,830,55-10,29
Menderes Tekstil0,761,335,56
Mensa0,17-5,5621,43
Merit Turizm12,45-0,32107,85
Merko Gıda0,791,28-21,78
Metal Gayrimenkul0,731,39-16,09
Metemtur Otelcilik1,49-1,3241,90
Metro Holding2,473,35225,00
Metro Petrol ve Tesisleri1,340,0021,82
Metro Yatırım Ortaklığı1,190,850,85
Migros Ticaret19,88-1,8833,42
Milpa2,04-0,4942,72
Mistral GMYO1,33-0,75-13,07
MLP Sağlık13,40-3,3925,23
MMC San. Ve Tic. Yat.0,984,26-10,91
Mondi Tire Kutsan1,591,27-14,52
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.070,70  
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,741,20 
Net Holding1,690,60-13,78
Netaş Telekom.8,991,0139,16
Niğbaş Niğde Beton6,990,0074,75
Nuh Çimento8,776,0526,55
Nurol GMYO2,63-1,1325,24
Odaş Elektrik1,58-1,2512,21
Olmuksan-IP4,010,0018,99
Orge Enerji Elektrik3,553,8013,78
Orma Orman Mahsulleri3,6917,52207,50
Osmanlı Menkul1,641,86-4,65
Ostim Endüstriyel Yat1,13-0,884,63
Otokar131,800,6153,46
Oyak Yat. Ort.1,96-2,4923,79
Oylum Sınai Yatırımlar2,470,82142,16
Özak GMYO1,790,5623,52
Özbal Çelik Boru1,24-0,80-10,14
Özderici GMYO1,050,00-55,32
Özerden Plastik2,211,3810,05
Panora GMYO4,600,0025,11
Park Elek.Madencilik2,910,0020,75
Parsan12,801,1146,12
Pegasus65,103,42184,03
Peker GMYO2,990,67-63,64
Penguen Gıda1,480,0037,04
Pera GMYO0,724,35-6,49
Pergamon Dış Ticaret6,320,003,48
Petkim3,50-0,57-11,11
Petrokent Turizm98,000,0042,65
Pınar Et Ve Un6,56-0,3047,85
Pınar Su1,574,6725,60
Pınar Süt8,530,9537,21
Plastikkart4,110,7452,22
Polisan Holding2,680,37-11,11
Politeknik Metal65,502,2686,79
Prizma Press Matbaacılık4,01-16,11158,71
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.088,40-0,38 
QNB Finans Fin. Kir.23,60-5,60247,06
QNB Finansbank18,42-0,38104,44
Ral Yatırım Holding6,85-3,25272,28
Ray Sigorta2,280,4464,03
Reysaş GMYO1,422,16105,80
Reysaş Lojistik1,030,9839,19
Rhea Girişim0,784,0018,18
Rodrigo Tekstil2,350,0023,68
Royal Halı1,03-0,964,04
RTA Laboratuvarları1,390,72-14,38
Sabancı Holding8,54-0,9318,08
Safkar Ege Soğutmacılık1,660,007,08
Salix Yatırım Holding5,600,0045,45
Sanel Mühendislik4,181,7091,74
Sanifoam Sünger2,031,0062,40
Sanko Pazarlama3,30-1,7966,32
Saray Matbaacılık1,080,008,00
Sarkuysan3,743,0319,00
Sasa Polyester6,220,328,25
Say Reklamcılık1,16-0,8523,40
Sekuro Plastik3,070,993,72
Selçuk Ecza Deposu5,40-0,7498,64
Selçuk Gıda1,69-0,5927,07
Senkron Güvenlik2,970,34197,00
Serve Film Prodüksiyon1,76-2,22-9,74
Servet GMYO5,212,1610,85
Seyitler Kimya4,800,0024,68
Silverline Endüstri1,463,558,96
Sinpaş GMYO0,861,18132,43
Smartiks Yazılım2,471,23 
Soda Sanayii5,840,17-13,68
Sodaş Sodyum Sanayii7,35-2,0032,47
Söktaş1,521,3319,69
Sönmez Filament3,851,0523,40
Sönmez Pamuklu3,642,2516,67
Sumaş Suni Tahta7,605,5613,51
Şeker Fin. Kir.3,93-1,0139,36
Şekerbank0,960,00-12,73
Şişe Cam4,39-0,90-19,92
Şok Marketler9,63-1,93-10,42
T. Halk Bankası5,49-2,66-21,79
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası35,702,76110,01
T.S.K.B.0,870,007,41
T.Tuborg8,00-1,110,83
Taç Tarım Ürünleri3,690,82-27,08
Tat Gıda4,730,0023,82
TAV Havalimanları24,420,3311,05
Taze Kuru Gıda12,2713,0980,44
Tek-Art Turizm0,73-1,35-14,12
Tekfen Holding17,030,71-13,25
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,806,06-5,72
Temapol Polimer Plastik3,771,3423,20
TGS Dış Ticaret3,131,6233,19
Tofaş Oto. Fab.21,36-0,8437,71
Torunlar GMYO1,651,859,27
Trabzon Liman8,112,0117,90
Trabzonspor Sportif1,330,76-3,35
Trakya Cam3,032,714,89
Trend GMYO1,530,6620,47
TSKB GMYO0,88-3,307,32
Tuğçelik2,970,6839,44
Tukaş5,037,48203,01
Turcas Petrol1,832,8129,79
Turkcell12,35-0,321,48
Tümosan Motor ve Traktör4,582,231,78
Tüpraş122,00-1,7716,93
Türk Hava Yolları11,49-0,43-28,68
Türk Prysmian Kablo1,970,0014,23
Türk Telekom5,591,2743,33
Türk Traktör40,70-0,1516,62
Türker Proje Gayrimenkul39,9019,9624,14
Ufuk Yatırım1,810,5658,77
Ulaşlar Turizm Yat.1,600,6340,35
Ulusoy Elektrik24,500,0053,51
Ulusoy Un Sanayi3,146,4450,96
Umpaş Holding0,41-4,65-25,45
Uşak Seramik1,30-0,7617,12
Utopya Turizm3,410,00-16,83
Uzertaş Boya1,101,8583,33
Ülker Bisküvi18,990,4229,45
Ünye Çimento3,010,67-10,03
Vakıf Fin. Kir.1,320,76-7,30
Vakıf GMYO1,750,57-10,11
Vakıf Yat. Ort.1,880,0023,68
Vakıflar Bankası4,45-1,7714,10
Vakko Tekstil3,71-0,5442,23
Vanet Gıda1,57-0,6320,77
Verusa Holding16,043,08-3,17
Verusaturk Girisim3,190,003,49
Vestel9,660,6374,05
Vestel Beyaz Eşya14,271,5746,10
Viking Kağıt1,253,3113,64
Yapı Kredi Koray GMYO1,89-0,539,88
Yapı ve Kredi Bank.2,30-0,4343,75
Yaprak Süt ve Besi Çift.3,800,5336,20
Yataş5,900,0031,99
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,92-1,08-2,13
Yeni Gimat GMYO10,12-0,3940,94
Yeşil GMYO0,512,0088,89
Yeşil Yapı0,43-2,2765,38
Yeşil Yatırım Holding9,99-0,103,74
Yibitaş İnşaat Malzeme2.561,100,1616,47
Yonga Mobilya6,881,036,00
Yünsa4,842,1115,93
Zorlu Enerji1,170,00-4,88

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Döviz kurları12 Aralık 2019 Perşembe 09:38
  • Serbest piyasada döviz fiyatları12 Aralık 2019 Perşembe 09:28
  • Enerjide acele kamulaştırma kararları12 Aralık 2019 Perşembe 09:23
  • Yurt içi piyasalar, Merkez Bankası'nın faiz kararına odaklandı12 Aralık 2019 Perşembe 09:23
  • Biga İndirimli Alışveriş Günleri’nde bu yıl defile ve odunlu soba yok12 Aralık 2019 Perşembe 09:18
  • Serbest piyasada döviz açılış fiyatları12 Aralık 2019 Perşembe 09:03
  • Adana'daki bazı taşınmazlar özelleştirme kapsamında alındı12 Aralık 2019 Perşembe 08:28
  • Patates üreticileri borç erteleme istiyor11 Aralık 2019 Çarşamba 23:28
  • Malatya’da yeni yılda pideye zam kapıda11 Aralık 2019 Çarşamba 23:28
  • Fed faiz kararını açıkladı11 Aralık 2019 Çarşamba 23:03
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim