• BIST 97.988
  • Altın 242,791
  • Dolar 6,2605
  • Euro 7,3554
  • Konya 13 °C
  • e-posta ile gelen büyük tuzak
  • ABD'li şirketler: Türkiye'ye güvenimiz tam...
  • "Bunun hesabı sorulacak..." FETÖ'cü emniyet müdüründen polislere tehdit!
  • e-posta ile gelen büyük tuzak
  • ABD'li şirketler: Türkiye'ye güvenimiz tam...
  • "Bunun hesabı sorulacak..." FETÖ'cü emniyet müdüründen polislere tehdit!

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)14.213,20-16,35
İş Bankası (B)1.220,00-2,43
İş Bankası (C)4,86-3,19-27,24
İş Bankası (Kur.)6.761,00-12,60
İş Fin.Kir.2,36-3,2869,35
İş Girişim1,78-4,812,30
İş GMYO0,92-5,15-24,81
İş Y. Men. Değ.2,09-1,42-1,99
İş Yat. Ort.0,780,00-1,14
İşbir Holding185,00-0,54-0,05
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,26-3,70-35,00
İttifak Holding2,93-2,3325,75
İz Hayvancılık Tarım2,44-2,7928,42
İzmir Demir Çelik2,34-4,10-27,78
İzmir Fırça2,53-4,53-72,65
İzocam23,42-4,10-11,42
Jantsa Jant Sanayi26,32-4,01-14,40
Kafein Yazılım6,02-2,75
Kapital Yat. Holding2,33-1,2787,90
Kaplamin3,65-2,93-6,89
Kardemir (A)3,12-4,005,76
Kardemir (B)3,13-3,996,83
Kardemir (D)4,33-4,2034,89
Karel Elektronik5,87-4,861,03
Karsan Otomotiv1,55-4,91-0,64
Karsu Tekstil1,16-2,52-41,41
Karsusan Su Ürünleri San.5,102,003,03
Kartonsan274,20-2,77-1,46
Katmerciler Ekipman8,48-4,72-29,10
Kent Gıda135,40-3,29-0,81
Kerevitaş Gıda2,19-6,01-48,72
Kervansaray Yat. Holding0,330,00-5,71
Kiler GMYO2,08-5,02-43,17
Kipa Ticaret2,45-0,81-5,04
Klimasan Klima4,52-3,42-22,74
Koç Holding13,55-3,15-25,09
Konfrut Gıda23,88-2,3766,99
Konya Çimento184,50-2,28-27,65
Kordsa Teknik Tekstil7,61-3,183,65
Koza Altın41,80-2,979,42
Koza Madencilik5,99-4,62-6,99
Körfez GMYO1,38-3,50-16,87
Kristal Kola1,58-4,24-12,22
Kron Telekomünikasyon10,66-0,37-42,38
Kuştur Kuşadası Turizm12,504,1731,45
Kuyumcukent Gayrimenkul2,69-10,93-35,18
Kütahya Porselen5,50-3,51-23,29
Lider Faktoring3,72-1,33-8,69
Link Bilgisayar9,34-6,60-34,50
Logo Yazılım36,86-1,23-37,26
Lokman Hekim Sağlık5,40-4,93-12,34
Lüks Kadife4,72-1,670,21
Makina Takım1,29-4,44-35,50
Mardin Çimento3,66-1,88-4,93
Marka Yatırım Holding0,83-3,49-50,89
Marmaris Altınyunus15,89-3,70-16,37
Marshall59,50-0,7514,86
Martı GMYO0,66-4,35-68,87
Martı Otel0,76-3,80-17,39
Mavi Giyim33,52-6,68-41,57
Mazhar Zorlu Holding4,338,52
MCT Danışmanlık18,50-2,12208,33
Mega Polietilen3,82-4,50235,09
Menderes Tekstil0,73-3,95-12,05
Merit Turizm6,174,75
Merko Gıda0,85-2,30-36,09
Metal Gayrimenkul1,00-5,66-23,08
Metemtur Otelcilik1,27-4,51-14,19
Metro Holding0,94-3,09-5,05
Metro Petrol ve Tesisleri1,81-4,74-34,18
Metro Yatırım Ortaklığı1,21-4,72-43,72
Migros Ticaret18,82-1,77-31,71
Milpa1,54-7,23-28,70
Mistral GMYO2,32-4,13-37,21
MLP Sağlık13,64-2,99
MMC San. Ve Tic. Yat.1,28-7,91
Mondi Tire Kutsan1,66-4,60-8,29
Net Holding1,76-2,76-20,36
Netaş Telekom.9,23-4,94-41,73
Niğbaş Niğde Beton0,87-2,25-7,45
Nuh Çimento8,86-1,23-2,71
Nurol GMYO3,32-4,05-30,11
Odaş Elektrik5,17-6,00-13,83
Olmuksan-IP3,90-3,47-14,73
Orge Enerji Elektrik2,52-5,26-37,69
Orma Orman Mahsulleri1,10-2,65
Osmanlı Menkul2,68-4,29-14,65
Ostim Endüstriyel Yat1,41-5,37-13,50
Otokar70,50-4,99-41,60
Oyak Yat. Ort.0,89-1,11-10,11
Oylum Sınai Yatırımlar1,15-5,74-32,35
Özak GMYO2,35-3,690,43
Özbal Çelik Boru2,13-6,17-20,86
Özderici GMYO5,300,00412,82
Özerden Plastik3,08-2,5311,75
Panora GMYO4,49-0,221,66
Park Elek.Madencilik2,94-4,55-29,50
Parsan15,00-4,2828,21
Pegasus29,12-3,06-13,85
Peker GMYO6,76-1,02
Penguen Gıda1,45-4,61-34,98
Pera GMYO0,54-3,57-38,64
Pergamon Dış Ticaret6,24-4,5962,93
Petkim4,30-3,15-35,93
Petrokent Turizm52,009,52
Pınar Et Ve Un7,16-3,11-22,22
Pınar Su1,50-2,60-16,67
Pınar Süt8,98-1,86-25,88
Plastikkart2,27-3,81-21,45
Polisan Holding6,66-2,63-22,92
Politeknik Metal38,86-1,1216,70
Prizma Press Matbaacılık1,63-1,210,62
QNB Finans Fin. Kir.4,091,244,87
QNB Finansbank5,32-2,92-2,61
Ral Yatırım Holding1,8513,50
Ray Sigorta1,07-0,93-40,88
Reysaş GMYO0,99-3,88-22,05
Reysaş Lojistik0,93-3,12-27,34
Rhea Girişim0,67-5,63-40,18
Rodrigo Tekstil1,72-0,58-42,47
Royal Halı0,800,00-12,09
RTA Laboratuvarları1,84-5,15-33,33
Sabancı Holding7,87-4,95-27,14
Safkar Ege Soğutmacılık2,14-7,76
Salix Yatırım Holding3,571,42-54,23
Sanel Mühendislik1,51-2,58-11,70
Sanifoam Sünger1,44-3,36-14,29
Sanko Pazarlama2,67-2,55-5,32
Saray Matbaacılık1,12-2,614,67
Sarkuysan3,14-1,880,18
Sasa Polyester9,54-1,5521,78
Say Reklamcılık1,14-5,79-31,74
Sekuro Plastik4,67-5,47-45,70
Selçuk Ecza Deposu3,71-2,625,93
Selçuk Gıda0,400,0042,86
Senkron Güvenlik1,55-7,74-16,67
Serve Kırtasiye1,48138,71
Servet GMYO2,79-7,00-8,22
Seyitler Kimya7,49-3,23-16,59
Silverline Endüstri1,48-5,13-14,84
Sinpaş GMYO0,56-1,75-27,27
Soda Sanayii6,082,1840,53
Sodaş Sodyum Sanayii4,73-5,4038,77
Söktaş1,661,840,00
Sönmez Filament4,06-7,73-2,17
Sönmez Pamuklu4,32-9,059,09
Sumaş Suni Tahta7,54-3,33
Şeker Fin. Kir.2,40-1,64-6,61
Şekerbank1,17-4,88-36,07
Şişe Cam4,82-1,035,95
Şok Marketler8,39-3,56
T. Halk Bankası6,54-5,08-39,33
T. Kalkınma Bank.4,53-4,63-18,23
T.S.K.B.0,84-3,45-30,19
T.Tuborg9,60-2,74-3,14
Taç Tarım Ürünleri2,54-5,934,53
Tat Gıda3,97-3,17-22,69
TAV Havalimanları25,94-3,7820,88
Taze Kuru Gıda7,07-1,81-13,25
Tek-Art Turizm1,00-4,7632,87
Tekfen Holding18,82-1,6714,90
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,78-2,05-7,18
Temapol Polimer Plastik3,53-4,34-26,00
TGS Dış Ticaret6,94-1,8491,18
Tofaş Oto. Fab.21,58-4,09-30,72
Torunlar GMYO2,23-4,29-31,81
Trabzon Liman10,40-3,79
Trabzonspor Sportif1,28-4,48-41,82
Trakya Cam4,11-1,672,09
Trend GMYO1,4313,49
TSKB GMYO0,55-3,51-24,66
Tuğçelik2,46-5,38-22,64
Tukaş1,58-3,66-29,15
Turcas Petrol1,70-4,49-32,38
Turkcell12,69-4,15-15,94
Tümosan Motor ve Traktör5,22-5,26-31,23
Tüpraş108,60-3,720,69
Türk Hava Yolları16,79-1,877,01
Türk Prysmian Kablo1,83-3,68-26,89
Türk Telekom4,55-5,01-29,35
Türk Traktör49,38-4,02-29,95
Türker Proje Gayrimenkul32,48-1,64-13,53
Ufuk Yatırım1,66-1,19-45,93
Ulaşlar Turizm Yat.1,30-4,41-23,98
Ulusoy Elektrik11,34-3,7425,14
Ulusoy Un Sanayi2,01-5,19-27,70
Umpaş Holding0,51-1,92-19,05
Uşak Seramik1,83-4,69-25,31
Utopya Turizm2,92-3,31-34,97
Uzertaş Boya0,84-26,32
Ülker Bisküvi16,84-4,10-14,39
Ünye Çimento4,15-1,1912,66
Vakıf Fin. Kir.1,47-4,55-9,23
Vakıf GMYO1,81-4,23-27,98
Vakıf Yat. Ort.1,39-4,79-2,11
Vakıflar Bankası3,94-4,60-41,80
Vakko Tekstil2,85-5,63-3,22
Vanet Gıda2,71-2,17-15,31
Verusa Holding23,76-1,983,66
Verusaturk Girisim3,733,6158,05
Vestel8,95-4,1818,23
Vestel Beyaz Eşya11,28-2,7633,02
Viking Kağıt1,23-2,382,50
Yapı Kredi Koray GMYO1,60-2,44-31,03
Yapı ve Kredi Bank.2,04-3,32-27,06
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,03-0,98-17,02
Yataş4,19-4,34-48,18
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,21-4,7215,26
Yeni Gimat GMYO7,90-1,13-5,22
Yeşil GMYO0,48-2,04-23,81
Yeşil Yapı0,54-3,57-47,06
Yeşil Yatırım Holding21,16-4,1732,25
Yibitaş İnşaat Malzeme2.004,3011,08
Yonga Mobilya7,00-0,85134,41
Yünsa8,72-2,1393,78
Zorlu Enerji1,50-3,85-5,06


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim