• BIST 91.767
  • Altın 210,928
  • Dolar 5,3570
  • Euro 6,1057
  • Konya 9 °C
  • FETÖ liderine suikast yapılacak mı?
  • Zorunlu kış lastiği uygulaması başlıyor
  • Benzin ve motorine indirim geldi!
  • FETÖ liderine suikast yapılacak mı?
  • Zorunlu kış lastiği uygulaması başlıyor
  • Benzin ve motorine indirim geldi!

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)13.999,90-17,61
İş Bankası (B)1.188,900,00-4,92
İş Bankası (C)5,62-2,60-15,86
İş Bankası (Kur.)6.761,00-12,60
İş Fin.Kir.2,56-0,7883,70
İş Girişim1,600,00-8,05
İş GMYO0,94-1,05-23,18
İş Y. Men. Değ.2,16-0,461,30
İş Yat. Ort.0,781,30-1,14
İşbir Holding165,70-0,12-10,48
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,25-3,85-37,50
İttifak Holding2,97-1,0027,47
İz Hayvancılık Tarım1,81-3,21-4,74
İzmir Demir Çelik2,30-4,17-29,01
İzmir Fırça8,940,45-3,35
İzocam22,30-0,45-15,66
Jantsa Jant Sanayi23,500,86-23,57
Kafein Yazılım5,34-0,74
Kapital Yat. Holding2,21-13,6778,23
Kaplamin3,36-0,59-14,29
Kardemir (A)3,13-2,806,10
Kardemir (B)3,10-3,735,80
Kardemir (D)4,05-2,4126,17
Karel Elektronik5,49-2,83-5,51
Karsan Otomotiv1,32-4,35-15,38
Karsu Tekstil1,06-0,93-46,46
Karsusan Su Ürünleri San.5,00-0,991,01
Kartonsan251,600,84-9,58
Katmerciler Ekipman7,06-0,56-40,97
Kent Gıda152,400,2611,65
Kerevitaş Gıda1,89-4,06-55,75
Kervansaray Yat. Holding0,39-2,5011,43
Kiler GMYO1,92-3,52-47,54
Kipa Ticaret1,970,51-23,64
Klimasan Klima4,67-1,48-20,17
Koç Holding13,96-0,64-22,83
Konfrut Gıda18,50-5,1329,37
Konya Çimento190,50-0,26-25,29
Kordsa Teknik Tekstil6,44-0,92-12,29
Koza Altın45,94-4,2920,26
Koza Madencilik7,32-4,3113,66
Körfez GMYO1,230,00-25,90
Kristal Kola1,14-4,20-36,67
Kron Telekomünikasyon10,39-2,53-43,84
Kuştur Kuşadası Turizm12,3029,35
Kuyumcukent Gayrimenkul2,57-1,53-38,07
Kütahya Porselen5,02-0,79-29,99
Lider Faktoring3,78-0,79-14,29
Link Bilgisayar8,60-5,49-39,69
Logo Yazılım45,84-1,42-21,97
Lokman Hekim Sağlık5,26-2,95-14,61
Lüks Kadife3,65-1,35-22,51
Makina Takım1,280,00-36,00
Mardin Çimento4,100,74-4,43
Marka Yatırım Holding0,97-3,96-42,60
Marmaris Altınyunus15,62-1,08-17,79
Marshall54,800,925,79
Martı GMYO0,62-3,13-70,75
Martı Otel0,71-2,74-22,83
Mavi Giyim40,20-2,66-29,92
Mazhar Zorlu Holding5,15-0,5829,07
MCT Danışmanlık22,001,76266,67
Mega Polietilen2,572,39125,44
Menderes Tekstil0,62-1,59-25,30
Merit Turizm5,73-2,72
Merko Gıda0,80-1,23-39,85
Metal Gayrimenkul1,110,00-14,62
Metemtur Otelcilik1,14-0,87-22,97
Metro Holding1,14-0,8715,15
Metro Petrol ve Tesisleri1,81-1,09-34,18
Metro Yatırım Ortaklığı1,03-3,74-52,09
Migros Ticaret18,70-1,73-32,15
Milpa1,240,00-42,59
Mistral GMYO5,07-1,55-31,39
MLP Sağlık12,88-4,17
MMC San. Ve Tic. Yat.1,200,00-13,67
Mondi Tire Kutsan1,53-1,92-15,47
Net Holding1,670,60-24,43
Netaş Telekom.8,39-4,66-47,03
Niğbaş Niğde Beton0,83-4,60-11,70
Nuh Çimento9,350,542,67
Nurol GMYO3,28-4,65-30,95
Odaş Elektrik3,87-4,44-35,50
Olmuksan-IP3,75-0,79-18,01
Orge Enerji Elektrik2,50-1,57-38,18
Orma Orman Mahsulleri1,00-11,50
Osmanlı Menkul2,41-15,14-23,25
Ostim Endüstriyel Yat1,14-0,87-30,06
Otokar71,10-1,80-41,10
Oyak Yat. Ort.0,82-1,20-17,18
Oylum Sınai Yatırımlar1,33-2,92-21,76
Özak GMYO2,65-1,4913,25
Özbal Çelik Boru1,23-4,65-54,30
Özderici GMYO4,51-17,70336,38
Özerden Plastik3,260,319,40
Panora GMYO4,70-1,266,42
Park Elek.Madencilik2,57-3,02-38,37
Parsan13,40-4,1514,53
Pegasus24,00-1,32-28,99
Peker GMYO6,31-1,41
Penguen Gıda1,31-1,50-41,26
Pera GMYO0,53-3,64-39,77
Pergamon Dış Ticaret5,75-0,1750,13
Petkim4,35-2,25-41,08
Petrokent Turizm45,302,95-4,59
Pınar Et Ve Un7,63-0,91-17,11
Pınar Su1,46-2,01-18,89
Pınar Süt8,83-1,67-27,12
Plastikkart2,11-0,47-26,99
Polisan Holding6,07-0,33-29,74
Politeknik Metal39,32-1,2118,08
Prizma Press Matbaacılık1,740,587,41
QNB Finans Fin. Kir.3,70-8,19-5,13
QNB Finansbank4,29-2,05-22,00
Ral Yatırım Holding1,50-3,23-7,98
Ray Sigorta1,06-1,85-41,44
Reysaş GMYO1,11-2,63-12,60
Reysaş Lojistik0,79-1,25-38,28
Rhea Girişim0,640,00-42,86
Rodrigo Tekstil1,422,16-52,51
Royal Halı0,822,50-9,89
RTA Laboratuvarları1,65-4,07-40,22
Sabancı Holding8,66-3,67-19,83
Safkar Ege Soğutmacılık1,73-2,81
Salix Yatırım Holding3,900,26-50,00
Sanel Mühendislik1,33-2,92-22,22
Sanifoam Sünger1,41-2,08-16,07
Sanko Pazarlama3,20-1,230,86
Saray Matbaacılık1,03-3,74-3,74
Sarkuysan3,290,614,96
Sasa Polyester9,03-0,8815,27
Say Reklamcılık1,12-1,75-32,93
Sekuro Plastik6,635,07-22,91
Selçuk Ecza Deposu3,54-3,541,08
Selçuk Gıda0,400,0042,86
Senkron Güvenlik1,03-1,90-44,62
Serve Kırtasiye1,173,5488,71
Servet GMYO2,580,39-15,13
Seyitler Kimya7,02-1,13-21,83
Silverline Endüstri1,19-3,87-31,52
Sinpaş GMYO0,590,00-23,38
Soda Sanayii5,854,6521,70
Sodaş Sodyum Sanayii4,400,0029,08
Söktaş1,22-1,61-26,51
Sönmez Filament3,16-0,63-23,86
Sönmez Pamuklu3,370,60-14,90
Sumaş Suni Tahta5,88-8,70
Şeker Fin. Kir.2,22-3,48-13,62
Şekerbank1,13-2,59-38,25
Şişe Cam4,31-0,92-5,26
Şok Marketler8,09-15,02
T. Halk Bankası7,16-1,10-33,58
T. Kalkınma Bank.3,32-3,77-40,07
T.S.K.B.0,96-3,03-20,22
T.Tuborg9,95-2,16-1,49
Taç Tarım Ürünleri1,573,97-35,39
Tat Gıda3,93-1,26-23,47
TAV Havalimanları21,72-2,511,21
Taze Kuru Gıda6,90-1,43-15,34
Tek-Art Turizm0,71-1,39-5,66
Tekfen Holding14,42-4,82-11,97
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,23-3,87-37,28
Temapol Polimer Plastik3,443,93-27,88
TGS Dış Ticaret5,13-2,8441,32
Tofaş Oto. Fab.23,70-2,79-23,91
Torunlar GMYO2,62-2,60-21,32
Trabzon Liman10,06-2,14
Trabzonspor Sportif1,32-0,75-40,00
Trakya Cam4,13-0,96-7,26
Trend GMYO1,30-0,76
TSKB GMYO0,57-1,72-21,92
Tuğçelik2,34-2,09-26,42
Tukaş1,46-1,35-34,53
Turcas Petrol1,65-2,37-30,67
Turkcell11,50-1,71-25,71
Tümosan Motor ve Traktör4,59-3,57-39,53
Tüpraş109,50-0,821,53
Türk Hava Yolları13,600,97-13,32
Türk Prysmian Kablo1,600,00-36,08
Türk Telekom5,29-1,49-17,86
Türk Traktör48,14-1,15-31,70
Türker Proje Gayrimenkul34,40-1,60-8,41
Ufuk Yatırım1,80-2,17-41,37
Ulaşlar Turizm Yat.1,240,81-27,49
Ulusoy Elektrik8,40-2,55-9,97
Ulusoy Un Sanayi1,84-1,60-33,81
Umpaş Holding0,47-2,08-25,40
Uşak Seramik1,68-1,18-31,43
Utopya Turizm3,282,50-26,95
Uzertaş Boya0,90-5,26-21,05
Ülker Bisküvi18,93-0,94-3,76
Ünye Çimento4,791,2715,14
Vakıf Fin. Kir.1,84-1,08-11,54
Vakıf GMYO1,82-1,09-30,00
Vakıf Yat. Ort.1,090,93-23,24
Vakıflar Bankası5,05-2,32-25,41
Vakko Tekstil2,32-1,69-21,22
Vanet Gıda2,557,14-20,31
Verusa Holding23,200,171,22
Verusaturk Girisim3,100,3231,36
Vestel8,16-4,457,79
Vestel Beyaz Eşya11,322,9133,49
Viking Kağıt1,392,2115,83
Yapı Kredi Koray GMYO1,37-2,84-40,95
Yapı ve Kredi Bank.2,43-3,95-13,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.1,94-2,51-20,70
Yataş18,83-9,12-33,46
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,52-1,9444,79
Yeni Gimat GMYO8,692,644,26
Yeşil GMYO0,42-2,33-33,33
Yeşil Yapı0,43-4,44-57,84
Yeşil Yatırım Holding12,19-0,97-23,81
Yibitaş İnşaat Malzeme1.856,102,87
Yonga Mobilya6,990,00134,07
Yünsa6,19-2,3737,56
Zorlu Enerji1,33-4,32-15,82

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim