• BIST 94.681
  • Altın 194,330
  • Dolar 4,7431
  • Euro 5,4916
  • Konya 25 °C
  • Oylar hangi halde geçerli, hangi halde geçersiz sayılacak?
  • 24 Haziran seçimleri Milletvekili kesin aday listesi
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler
  • Oylar hangi halde geçerli, hangi halde geçersiz sayılacak?
  • 24 Haziran seçimleri Milletvekili kesin aday listesi
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.310,704,82
İş Bankası (C)6,54-0,61-2,09
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,76-1,05152,35
İş Girişim1,91-0,529,77
İş GMYO1,270,00-1,08
İş Y. Men. Değ.2,130,47-0,11
İş Yat. Ort.0,841,206,46
İşbir Holding240,00-1,6429,66
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,34-2,86-15,00
İttifak Holding2,88-1,3723,61
İz Hayvancılık Tarım2,38-0,8325,26
İzmir Demir Çelik2,71-0,73-16,36
İzmir Fırça6,980,29-24,54
İzocam25,28-0,71-4,39
Jantsa Jant Sanayi29,80-0,33-7,91
Kapital Yat. Holding2,4020,0093,55
Kaplamin4,021,772,55
Kardemir (A)3,730,2726,44
Kardemir (B)3,72-0,8026,96
Kardemir (D)4,331,8834,89
Karel Elektronik7,19-1,1023,75
Karsan Otomotiv2,05-1,4431,41
Karsu Tekstil1,440,00-27,27
Karsusan Su Ürünleri San.6,0021,21
Kartonsan265,500,08-4,58
Katmerciler Ekipman10,26-1,35-14,21
Kent Gıda134,40-0,44-1,54
Kerevitaş Gıda84,65-1,34-28,44
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,251,56-11,20
Kipa Ticaret3,29-13,8727,52
Klimasan Klima7,380,2726,15
Koç Holding15,06-0,59-16,75
Konfrut Gıda18,10-0,5526,57
Konya Çimento233,60-0,34-8,39
Kordsa Teknik Tekstil7,430,541,20
Koza Altın50,05-1,3831,02
Koza Madencilik6,30-0,63-2,17
Körfez GMYO1,520,66-8,43
Kristal Kola1,75-0,57-2,78
Kron Telekomünikasyon14,12-1,26-23,68
Kuştur Kuşadası Turizm11,0015,68
Kuyumcukent Gayrimenkul4,922,5018,55
Kütahya Porselen5,881,20-17,99
Lider Faktoring4,42-0,450,23
Link Bilgisayar11,550,26-19,00
Logo Yazılım48,500,71-17,45
Lokman Hekim Sağlık6,68-0,608,44
Lüks Kadife4,570,44-2,97
Makina Takım1,66-0,60-17,00
Mardin Çimento4,580,446,76
Marka Yatırım Holding1,24-1,59-26,63
Marmaris Altınyunus16,440,06-13,47
Marshall53,600,943,47
Martı GMYO1,03-0,96-51,42
Martı Otel0,910,00-1,09
Mavi Giyim50,200,80-13,45
Mazhar Zorlu Holding9,4012,71135,59
MCT Danışmanlık10,803,8580,00
Mega Polietilen1,440,0026,32
Menderes Tekstil1,14-1,7237,35
Merit Turizm7,0018,85
Merko Gıda1,220,00-8,27
Metal Gayrimenkul1,703,0330,77
Metemtur Otelcilik1,450,69-2,03
Metro Holding1,001,011,01
Metro Petrol ve Tesisleri2,240,90-18,55
Migros Ticaret23,980,76-12,99
Milpa1,69-2,31-21,76
Mish Dekorasyon0,200,00-16,67
Mistral GMYO5,97-0,50-19,22
MLP Sağlık17,38-0,69
MMC San. Ve Tic. Yat.1,50-2,607,91
Mondi Tire Kutsan1,630,00-9,94
Net Holding2,120,47-4,07
Netaş Telekom.12,73-0,55-19,63
Niğbaş Niğde Beton1,992,05111,70
Nuh Çimento10,38-0,104,11
Nurol GMYO4,51-0,88-5,05
Odaş Elektrik6,440,167,33
Olmuksan-IP4,60-0,860,57
Orge Enerji Elektrik9,191,55-9,10
Orma Orman Mahsulleri1,162,65
Osmanlı Menkul2,69-3,58-14,33
Ostim Endüstriyel Yat1,43-0,69-12,27
Otokar98,85-0,45-18,11
Oyak Yat. Ort.1,060,004,95
Oylum Sınai Yatırımlar1,750,002,94
Özak GMYO2,560,799,40
Özbal Çelik Boru1,490,00-9,70
Özderici GMYO12,25-0,89685,26
Özerden Plastik3,600,2820,81
Panora GMYO4,700,004,28
Park Elek.Madencilik3,920,77-6,00
Parsan17,781,3151,97
Pegasus31,90-2,27-5,62
Peker GMYO7,08-1,39
Penguen Gıda1,90-1,04-14,80
Pera GMYO0,942,176,82
Pergamon Dış Ticaret7,007,5382,77
Petkim7,70-0,52-0,90
Petrokent Turizm56,8519,73
Pınar Et Ve Un9,41-0,952,22
Pınar Su1,751,74-2,78
Pınar Süt11,970,00-1,20
Plastikkart2,770,00-4,15
Polisan Holding6,050,00-30,62
Politeknik Metal40,50-0,9821,62
Prizma Press Matbaacılık1,72-2,826,17
QNB Finans Fin. Kir.4,2910,00
QNB Finansbank5,64-0,182,55
Ral Yatırım Holding1,22-5,43-25,15
Ray Sigorta1,380,00-23,76
Reysaş GMYO1,34-0,745,51
Reysaş Lojistik1,050,96-17,97
Rhea Girişim0,920,00-17,86
Rodrigo Tekstil1,34-0,74-55,18
Royal Halı0,870,00-4,40
RTA Laboratuvarları2,150,94-22,10
Sabancı Holding10,240,59-5,20
Safkar Ege Soğutmacılık1,92-0,52
Salix Yatırım Holding4,04-48,21
Sanel Mühendislik1,61-0,62-5,85
Sanifoam Sünger1,69-1,740,60
Sanko Pazarlama3,80-1,8112,09
Saray Matbaacılık1,24-5,3415,89
Sarkuysan3,56-0,287,88
Sasa Polyester14,37-1,7125,07
Say Reklamcılık1,46-0,68-12,57
Sekuro Plastik13,620,3758,37
Selçuk Ecza Deposu3,63-1,093,65
Selçuk Gıda0,49-3,9275,00
Senkron Güvenlik1,390,72-25,27
Serve Kırtasiye0,55-11,29
Servet GMYO3,45-1,4313,49
Seyitler Kimya8,690,12-3,23
Silverline Endüstri2,291,334,57
Sinpaş GMYO0,690,00-10,39
Soda Sanayii5,330,765,75
Sodaş Sodyum Sanayii4,1321,16
Söktaş1,680,001,20
Sönmez Filament4,10-0,97-1,20
Sönmez Pamuklu4,20-2,786,06
Sumaş Suni Tahta4,48-0,44
Şeker Fin. Kir.2,47-0,40-3,89
Şekerbank1,652,48-9,84
Şişe Cam4,901,034,26
T. Halk Bankası9,371,08-13,08
T. Kalkınma Bank.5,230,19-5,60
T.S.K.B.1,45-0,683,29
T.Tuborg12,010,5018,91
Taç Tarım Ürünleri2,40-1,23-1,23
Tat Gıda5,43-0,375,74
TAV Havalimanları25,42-0,5518,45
Taze Kuru Gıda7,821,30-4,05
Tek-Art Turizm0,920,0022,24
Tekfen Holding17,190,534,95
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,380,00-14,95
Temapol Polimer Plastik3,86-0,77-19,08
TGS Dış Ticaret5,24-0,9544,35
Tofaş Oto. Fab.26,86-0,52-13,77
Torunlar GMYO2,740,00-17,72
Trabzon Liman13,800,29
Trabzonspor Sportif1,76-1,68-20,00
Trakya Cam4,96-0,807,36
Trend GMYO1,450,69
TSKB GMYO0,751,352,74
Tuğçelik3,383,056,29
Tukaş1,87-0,53-16,14
Turcas Petrol2,230,90-6,30
Turkcell14,42-0,41-6,85
Tümosan Motor ve Traktör7,09-0,84-6,59
Tüpraş108,90-1,980,97
Türk Hava Yolları18,39-2,5417,21
Türk Prysmian Kablo2,15-0,46-14,11
Türk Telekom6,32-1,10-1,86
Türk Traktör69,85-1,90-0,90
Türker Proje Gayrimenkul37,720,110,43
Ufuk Yatırım2,333,10-24,10
Ulaşlar Turizm Yat.1,70-1,16-0,58
Ulusoy Elektrik17,42-3,17-6,65
Ulusoy Un Sanayi2,580,00-7,19
Umpaş Holding0,59-6,35
Uşak Seramik2,18-0,46-11,02
Utopya Turizm3,920,26-12,69
Uzertaş Boya1,011,00-11,40
Ülker Bisküvi21,26-1,858,08
Ünye Çimento4,77-0,6314,66
Vakıf Fin. Kir.2,15-0,463,37
Vakıf GMYO2,530,00-2,69
Vakıf Yat. Ort.1,420,710,00
Vakıflar Bankası6,460,16-4,58
Vakko Tekstil4,713,9752,92
Vanet Gıda2,631,15-17,81
Verusa Holding25,04-1,269,25
Verusaturk Girisim2,320,00-1,69
Vestel10,55-0,3839,37
Vestel Beyaz Eşya10,89-0,1813,79
Viking Kağıt1,391,4615,83
Yapı Kredi Koray GMYO2,00-0,99-13,79
Yapı ve Kredi Bank.4,370,690,69
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,27-2,58-8,84
Yataş29,90-2,035,65
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,49-1,3241,93
Yeni Gimat GMYO12,140,00-2,90
Yeşil GMYO0,620,00-1,59
Yeşil Yapı0,651,56-36,27
Yeşil Yatırım Holding19,71-1,4023,19
Yibitaş İnşaat Malzeme2.555,1040,39
Yonga Mobilya1.700,002,47611,59
Yünsa6,96-0,7154,67
Zorlu Enerji1,86-1,5917,72

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Merkezi yönetim brüt borç stoku 959 milyar lira20 Haziran 2018 Çarşamba 17:43
  • ABD'de 2. el konut satışları düşüşü sürdürdü20 Haziran 2018 Çarşamba 17:38
  • Erzurum Ticaret Borsası20 Haziran 2018 Çarşamba 17:33
  • Kapalıçarşı'da altın20 Haziran 2018 Çarşamba 17:33
  • Döviz kurları20 Haziran 2018 Çarşamba 17:28
  • İstanbul Yeni Havalimanı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı bekliyor20 Haziran 2018 Çarşamba 17:23
  • Adana Ticaret Borsası20 Haziran 2018 Çarşamba 17:13
  • Edirne'de 80 kaçak ve sığınmacı yakalandı20 Haziran 2018 Çarşamba 17:03
  • TL uzlaşmalı vadeli döviz satım ihalesi sonuçlandı20 Haziran 2018 Çarşamba 16:43
  • Türkiye'nin ilk deniz üstü rüzgar santrali ihalesi ekimde20 Haziran 2018 Çarşamba 16:38
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim