• BIST 75.727
  • Altın 129,876
  • Dolar 3,4745
  • Euro 3,6641
  • Konya 6 °C
  • Mevlid Kandili ne zaman? (Kandil Gecesi hangi ibadetler yapılır?)
  • Dikkat! Listede siz de olabilirsiniz!
  • Binlerce gence müjde! Pazartesi ilk adım atılıyor
  • Mevlid Kandili ne zaman? (Kandil Gecesi hangi ibadetler yapılır?)
  • Dikkat! Listede siz de olabilirsiniz!
  • Binlerce gence müjde! Pazartesi ilk adım atılıyor

Borsada günün ilk yarısı (2)

Borsada günün ilk yarısı (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin önceki kapanış fiyatları, bugün sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00'e kadarki süreçte gördüğü en yüksek, en düşük değerleri ve son fiyatı ile değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONDEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI20,6019,6020,6019,89-3,45
KAPLAMIN AMBALAJ SAN TIC A.S.0,990,950,980,95-4,04
KAREL ELEKTRONIK SAN TIC A.S.1,651,591,651,60-3,03
KARSAN OTOMOTIV SAN TIC A.S.0,930,880,940,90-3,23
KARTONSAN237,00227,90237,80228,30-3,67
KATMERCILER EKIPMAN A.S.7,006,667,036,67-4,71
KOC HOLDING12,4512,2412,4912,29-1,29
KENT GIDA MADDELERI SANAYI A.S.122,60119,50122,80121,80-0,65
KERVANSARAY YAT. HOL.0,220,230,240,234,55
KEREVITAS GIDA35,0034,5635,4034,60-1,14
TESCO KIPA KITLE PAZARLAMA TIC1,431,331,441,36-4,90
KILER GAYRIMENKUL YAT. ORT. A.S.1,491,351,511,38-7,38
KLIMASAN KLIMA SAN TIC A.S.7,106,947,197,00-1,41
TURK KALKINMA BANKASI A.S.2,502,502,552,500,00
KONFRUT GIDA SAN VE TIC A.S.11,4010,9611,4911,08-2,81
KOMBASSAN HOLDING A.S.1,541,501,561,52-1,30
KONYA CIMENTO248,40241,90249,90242,30-2,46
KORDSA GLOBAL ENDUSTRIYEL IPLIK6,256,056,256,09-2,56
KOZA ANADOLU METAL MADENCILIK IS2,091,972,112,00-4,31
KOZA ALTIN ISLETMELERI A.S.15,6315,0815,6015,23-2,56
KAPITAL YAT HOL A.S.0,420,430,430,432,38
KARAKAS ATLANTIS KIY MAD A.S.0,520,490,520,49-5,77
KARDEMIR A GRUBU1,261,201,271,22-3,17
KARDEMIR B GRUBU1,361,301,371,32-2,94
KARDEMIR D GRUBU1,031,011,041,03-0,97
KORFEZ GMYO1,531,481,581,530,00
KRON TELEKOM HIZ A.S.4,134,024,124,08-1,21
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI2,142,142,142,140,00
KRISTAL KOLA VE MESRUBAT SAN1,351,331,371,34-0,74
KARSU TEKSTIL A.S.0,440,440,440,440,00
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRI8,000,00
KUTAHYA PORSELEN6,556,336,586,34-3,21
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL2,932,812,932,91-0,68
LIDER FAKTORING A.S5,194,705,204,89-5,78
LINK BILGISAYAR SISTEMLERI5,465,025,535,19-4,95
LOKMAN HEKIM ENGURUSAG A.S.3,463,323,533,44-0,58
LOGO YAZILIM50,5048,0050,5048,50-3,96
LUKS KADIFE3,123,003,153,06-1,92
MARMARIS ALTINYUNUS14,3113,4514,4813,61-4,89
MAKINA TAKIM A.S.0,970,920,960,92-5,15
MARTI OTEL ISLETMELERI A.S.0,330,310,330,32-3,03
MCT DANISMANLIK A.S.4,904,874,924,920,41
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN VE TIC1,101,031,111,05-4,55
MENSA SINAI TICARI VE MALI YAT.0,140,140,140,140,00
MENBA HOLDING A.S.1,040,961,060,96-7,69
MEPET METRO PETROL TESISLERI2,342,232,362,26-3,42
MERIT TURIZM YAT ISL AS4,990,00
MERKO GIDA SANAYI VE TICARET1,081,011,081,02-5,56
METAL GAYRIMENKUL0,700,700,700,700,00
METRO TICARI MALI YATIRIMLAR0,850,770,870,79-7,06
METEMTUR OTELCILIK A.S.0,910,880,930,88-3,30
MIGROS TICARET A.S.17,3117,1017,4617,19-0,69
MILLIYET PAZARLAMA A.S.0,850,770,850,77-9,41
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR0,470,450,460,45-4,26
MENDERES TEKSTIL SAN TIC A.S.0,580,550,590,55-5,17
MARDIN CIMENTO4,043,924,103,96-1,98
MARTI GMYO A.S.0,350,340,360,350,00
MARSHALL BOYA VE VERNIK31,1430,1231,0630,12-3,28
MAZHAR ZORLU HOLDING A.S.1,121,111,121,11-0,89
NORTEL NETWORKS NETAS TELEKOM AS9,949,9210,1710,000,60
NIBAS NIGDE BETON SAN VE TIC AS0,620,580,620,59-4,84
NET HOLDING3,083,043,093,04-1,30
NET TURIZM TIC VE SAN AS1,391,321,411,34-3,60
NUROL GAYRI MENKUL YAT ORT3,933,763,953,80-3,31
NUH CIMENTO SANAYI AS9,379,259,429,31-0,64
ODAS ELEKTRIK URETIM SANAYI AS6,656,626,946,670,30
OLMUKSA AS8,698,538,758,66-0,35
ORGE ENERJI ELEKTIRIK TAAHHUT AS5,865,675,915,72-2,39
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SN0,930,00
OSMANLI YATIRIM MENKUL DEGERLER2,702,612,682,61-3,33
OSTIM ENDUSTRIYEL YAT VE ISLT AS4,154,044,134,07-1,93
OTOKAR OTOMOTIV VE SAVUNMA SANAI123,20121,00123,60121,70-1,22
OYAK YATIRIM ORTAKLIGI AS0,700,690,710,700,00
OYLUM SINAI YATIRIM AS1,781,621,821,72-3,37
OZBAL CELIK BORU SANAYI AS1,361,301,361,32-2,94
OZDERICI GAYRIMENKUL YAT ORT AS1,151,131,171,150,00
OZAK GAYRIMENKUL YATIRIM OP1,831,761,861,77-3,28
OZERDEN PLASTIK SANAYI VE TIC. A2,462,422,522,42-1,63
PANORA GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,354,334,354,33-0,46
PARSAN MAKINA7,677,367,707,39-3,65
PERA GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,390,370,390,38-2,56
PENGUEN GIDA SANAYI AS1,501,421,521,45-3,33
PETKIM AS3,653,503,683,53-3,29
PINAR ET VE UN SANAYI AS9,979,9010,029,90-0,70
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI AS12,5012,1212,5312,17-2,64
PIMAS AS2,552,462,562,49-2,35
PINAR SU1,461,411,461,42-2,74
PLASTIKKART AS2,442,352,472,38-2,46
PETROKENT TURIZM AS45,8045,0046,0045,00-1,75
PINAR SUT AS14,5814,5014,8214,680,69
POLISAN HOLDING AS5,065,005,105,02-0,79
POLITEKNIK METAL SAN VE TIC AS15,8515,7515,8515,80-0,32
TURK PRYSMIAN KABLO SIST AS1,861,821,891,83-1,61
PARK ELEKTRIK URETIM MAD SAN1,991,952,011,96-1,51
PRIZMA PRES MATBAACILIK AS2,332,242,342,25-3,43
PERGAMON STATUS DIS TICARET A.S.6,106,026,106,09-0,16
RAY SIGORTA AS0,540,510,510,51-5,56
RHEA GIRISIM SERMAYESI YAT ORT1,301,261,331,28-1,54
RODRIGO TEKSTIL SAN VE TIC AS1,931,831,921,85-4,15
ROYAL HALI IPLIK TEKS MOB SN TIC0,900,890,900,89-1,11
RTA LAB BIY MAK SAN AS7,897,627,907,79-1,27
REYSAS GAYRIMENKUL YAT ORT AS0,580,570,580,580,00
REYSAS TASIMACILIK VE LOJISTIK0,730,700,730,71-2,74
SAF GAYRIMENKUL YAT ORT0,810,790,820,79-2,47
HACI OMER SABANCI HOLDING8,768,548,778,59-1,94
SARAY MATBAA KAGIT KIRT TIC SAN0,970,930,970,94-3,09
SANEL MUHENDISLIK ELEK. TAAHHUT1,681,581,681,61-4,17
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TIC AS1,151,131,161,14-0,87
SANKO PAZARLAMA ITHALAT AS2,492,432,502,45-1,61
SARKUYSAN3,012,953,022,98-1,00
SASA POLYESTER SAN AS1,891,831,911,85-2,12
SAY REKLAMCILIK YAPI TAAHHUT SAN1,681,491,701,57-6,55
SEKER FINANSAL KIRALAMA AS1,201,151,221,18-1,67
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SAN AS7,477,487,567,480,13
SELCUK ECZA DEPOSU3,183,083,163,08-3,14
SELCUK GIDA ENDUSTRI IHR ITH AS0,240,230,230,23-4,17
SERVE KIRTASIYE0,600,600,600,600,00
SEYITLER KIMYA SANAYI A.S.2,152,132,182,13-0,93
SILVERLINE ENDUSTRI & TICARET AS1,261,201,271,22-3,17
T. SISE VE CAM FABRIKALARI AS3,323,193,333,23-2,71
SEKERBANK1,101,071,101,08-1,82
SOKTAS PAMUK VE TARIM URUNLERI1,991,952,001,97-1,01
SINPAS GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,550,530,560,53-3,64
SENKRON GUVENLIK VE ILETISI1,801,661,821,67-7,22
SONMEZ PAMUKLU SANAYII AS1,851,911,911,913,24
SODA SANAYII AS4,534,514,594,530,00
SODAS SODYUM SAN AS2,602,602,602,600,00
SONMEZ FILAMENT2,131,982,101,98-7,04
SERVET GAYRI MENKUL YAT ORT AS2,772,622,842,64-4,69
TAC TARIM URUNLERI AS2,031,902,051,96-3,45
TARAF GAZETECILIK0,480,00
TAT GIDA SANAYI AS5,355,245,405,26-1,68
TAV HAVALIMANLARI AS12,9312,6713,0012,73-1,55
TURK TUBORG7,086,967,057,01-0,99
TURKCELL ILETISIM HIZMETLERI AS9,038,889,138,94-1,00
TACIRLER YATIRIM HOLDING5,050,00
TEK ART INSAAT TICARET TURIZM AS0,590,550,590,56-5,08
TGS DIS TICARET AS3,703,513,703,57-3,51
TURK HAVA YOLLARI AS4,814,624,834,64-3,53
MONDI TIRE KUTSAN1,091,091,101,100,92
TEKFEN HOLDING AS6,075,866,085,89-2,97
TEKNOSA IC VE DIS TICARET AS3,253,063,263,07-5,54
TAZE KURU GIDA SAN VE TIC AS8,088,088,108,100,25
TEMAPOL POLIMER PLASTIK & INS AS8,497,868,958,955,42
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SAN AS7,226,927,246,94-3,88
TOFAS TURK OTOMOTIV FABRIKASI AS21,4421,1221,5421,20-1,12
TURCAS PETROL AS1,361,331,371,35-0,74
TORUNLAR GAYRI MENKUL YAT ORT AS4,123,994,124,00-2,91
TRAKYA CAM2,812,742,822,76-1,78
TRANSTURK HOLDING AS0,350,400,400,4014,29
TSKB GAYRIMENKLUL YATIRIM ORT AS0,610,600,620,610,00
T. SINAI KALKINMA BANKASI AS1,251,231,261,23-1,60
TRABZONSPOR SPORTIF YAT TIC AS2,932,802,962,84-3,07
TURK TELEKOMUNIKASYON AS5,535,225,515,23-5,42
TURK TRAKTOR AS73,0071,9573,5072,20-1,10
TUGCELIK ALUMINYUM METAL MAMULLERI3,973,784,003,86-2,77
TUKAS GIDA SANAYI VE TIC AS1,221,161,251,17-4,10
TUPRS TURKIYE PETROL AS68,5067,3068,7067,60-1,31
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATI35,7035,0436,0035,40-0,84
UFUK YATIRIM YONETIM VE GAYRIMENKUL1,221,231,251,230,82
ULASLAR TUR YAT DAY TUK MALLARI1,141,051,161,09-4,39
ULKER BISKUVI SANAYI AS17,2516,9417,3517,00-1,45
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT V7,997,858,108,000,13
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET A.S.1,701,661,711,68-1,18
UMPAS HOLDING AS0,410,380,380,38-7,32
UNYE CIMENTO3,983,834,003,92-1,51
USAK SERAMIK1,211,161,251,18-2,48
USAS YATIRIMLAR HOLDING AS0,410,390,410,40-2,44
UTOPYA TUR INSAAT ISL TIC AS1,991,932,001,93-3,02
UYUM GIDA3,890,00
UZERTAS BOYA SAN VE TIC AS0,850,870,870,872,35
TURKIYE VAKIFLAR BANKASI TAO4,174,124,194,14-0,72
VAKIF FINANSAL KIRALAMA AS1,761,531,761,56-11,36
VAKKO TEKSTIL VE HAZIR GIYIM AS1,571,531,571,55-1,27
VANET GIDA SANAYI IC VE DIS TIC0,920,890,920,90-2,17
VERUSATURK GSYO A.S.3,012,443,002,68-10,96
VERUSA HOLDING AS12,219,8312,3010,60-13,19
VESTEL BEYAZ ESYA AS10,8510,5010,8710,52-3,04
VESTEL ELEKTRONIK5,995,816,025,83-2,67
VIAGO GMYO12,400,00
VAKIF YATIRIM ORTAKLIGI1,261,131,291,14-9,52
VAKIF GAYRIMENKUL YAT ORT AS2,292,212,302,22-3,06
VIKING KAGIT VE SELULOZ0,490,480,490,48-2,04
YAPRAK SUT VE BESI CIFT SAN TIC1,501,501,511,500,00
YATAS YATAK4,103,974,103,99-2,68
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM AS2,312,242,332,25-2,60
YAZICILAR HOLDING AS12,2411,9612,3311,99-2,04
YIBITAS INSAAT MALZEME AS1.740,001.725,001.725,001.725,00-0,86
YESIL YATIRIM HOLDING0,780,770,770,77-1,28
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YAT OR AS13,1713,1414,5013,351,37
YESIL GAYRI MENKUL YAT ORT AS0,500,470,510,48-4,00
YAPI VE KREDI BANKASI AS3,123,073,133,09-0,96
YAPI KREDI KORAY GAYRIMENKUL YO1,181,161,201,180,00
YONGA MOBILYA SAN TIC AS272,200,00
YUNSA2,332,282,352,30-1,29
YESIL YAPI ENDUSTRI AS0,870,800,870,82-5,75
ZORLU ENERJI ELEK URET OTOPRD GR1,481,441,491,44-2,70
BIST 3090.430,3988.882,9390.577,0489.069,94-1,50
BIST 10073.995,2072.662,6474.094,3972.773,66-1,65
BIST MALI97.975,8796.251,4098.183,9996.438,17-1,57
BIST SINAI79.063,7277.619,2479.123,6277.798,16-1,60
BIST HIZMETLER47.333,4646.322,5747.424,8346.379,16-2,02
BIST TEKNOLOJI61.435,4259.907,3261.580,1059.976,74-2,37

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Dünya Turizm Forumu Akdeniz Zirvesi10 Aralık 2016 Cumartesi 13:13
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 13:13
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 13:08
  • Anadolu OSB’den mesleki eğitime destek10 Aralık 2016 Cumartesi 13:08
  • Çırakken tasarladığı pulluk onu ihracatçı yaptı10 Aralık 2016 Cumartesi 12:38
  • TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Kasap:10 Aralık 2016 Cumartesi 12:28
  • 5. Türkiye İnovasyon Haftası10 Aralık 2016 Cumartesi 12:03
  • Girişimci ve KOBİ'ler bir bilene sorabilecek10 Aralık 2016 Cumartesi 11:53
  • Türk çayı 85 ülkeye satıldı10 Aralık 2016 Cumartesi 11:48
  • MARKA'dan Doğu Marmara'nın gelişimine 110 milyon liralık destek10 Aralık 2016 Cumartesi 11:38
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim