• BIST 120.150
  • Altın 302,230
  • Dolar 5,9464
  • Euro 6,5535
  • Konya 2 °C
  • Kitapseverler yarıyıl tatilinde de kütüphanelere koşuyor
  • Prof. Dr. Ceylan'dan "Coronavirüsler hastalarla temastan kaçınarak engellenebilir" uyarısı
  • Depremle gelen "kalp krizi riski"
  • Kitapseverler yarıyıl tatilinde de kütüphanelere koşuyor
  • Prof. Dr. Ceylan'dan "Coronavirüsler hastalarla temastan kaçınarak engellenebilir" uyarısı
  • Depremle gelen "kalp krizi riski"

Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,861,09-4,62
Acıpayam Selüloz6,241,3095,32
Adana Çimento (A)7,562,8658,94
Adana Çimento (B)6,109,5289,12
Adana Çimento (C)2,486,90101,45
Adel Kalemcilik15,84-0,3154,19
Adese Alışveriş Ticaret1,931,05-17,52
Afyon Çimento6,167,1334,20
Ak Enerji0,942,1749,21
Akbank7,71-0,7731,01
Akçansa10,543,5461,11
Akdenız Güvenlık Hız.1,700,00-15,42
Akfen GMYO3,222,5595,15
Akın Tekstil13,48-0,2248,70
Akiş GMYO3,78-1,5665,86
Akmerkez GMYO23,18-0,0960,59
Aksa13,071,7997,00
Aksa Enerji3,830,5242,91
Aksigorta5,690,3581,25
Aksu Enerji12,270,7458,94
Alarko Carrıer51,70-1,4331,35
Alarko GMYO92,50-3,04119,07
Alarko Holding5,45-0,55179,45
Albaraka Türk1,301,0418,43
Alcatel Lucent Teletaş11,561,40100,69
Alkim Kağıt5,432,4551,08
Alkim Kimya36,281,5168,42
Altınyağ0,420,00-4,55
Altınyunus Çeşme7,270,00134,42
Anadolu Cam3,87-0,2650,89
Anadolu Efes21,860,378,90
Anadolu Grubu Holding16,850,0066,27
Anadolu Hayat Emek.6,441,2613,09
Anadolu Isuzu13,244,33114,24
Anadolu Sigorta4,520,2215,14
Anel Elektrik3,120,3292,59
Arçelik19,96-0,8026,41
Arena Bilgisayar7,010,1458,96
Armada Bilgisayar13,20-3,3042,09
Arsan Tekstil3,57-0,56120,37
Artı Yatırım Holding0,820,00-5,75
Aselsan19,540,98-18,42
Aslan Çimento39,203,6539,20
Ata GMYO4,010,500,00
Atakule GMYO1,710,5929,95
Atlantis Yatırım Holding1,000,00455,56
Atlas Yat. Ort.1,452,1168,60
AvivaSA Emeklilik Hayat12,382,0670,39
Avrasya GMYO1,571,2978,41
Avrasya Petrol ve Tur.1,931,5878,70
Avrasya Stratejik GMYF1.283,700,023,00
Avrupa Yatırım Holding1,59-0,63-34,57
Ayen Enerji3,403,0388,82
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,98-1,0043,96
Aygaz12,600,8026,71
Bagfaş14,143,14193,36
Bak Ambalaj7,24-0,1453,77
Balatacılar Balatacılık0,45-8,1636,36
Bantaş Ambalaj2,372,1688,84
Banvit17,140,0658,85
Baştaş Başkent Çimento2,605,6928,71
Batı Çimento3,390,5940,66
Batısöke Çimento1,311,5520,18
Bera Holding3,761,3582,52
Berkosan Yalıtım2,414,3333,15
Beşiktaş Futbol Yat.3,030,6687,04
Beyaz Filo3,070,9912,45
Beymen Perakende Yat.13,60245,18
Bilici Yatırım3,600,00184,68
Bim Mağazalar44,68-1,065,68
Birko Mensucat0,280,00-6,67
Birlik Mensucat1,160,87-0,85
Bizim Mağazaları11,120,3666,33
Bolu Çimento3,461,7612,06
Bomonti Elektrik1,45-0,68202,08
Borusan Mannesmann10,200,3945,52
Borusan Yat. Paz.47,320,6830,62
Bosch Fren Sistemleri273,608,8379,09
Bossa9,15-2,45117,64
Brisa7,871,4224,33
Burçelik5,250,1963,55
Burçelik Vana4,65-0,64214,19
Bursa Çimento5,800,8731,82
Carrefoursa4,592,2331,90
Ceo Event Medya8,70-0,80
Coca Cola İçecek35,36-0,7919,60
Cosmos Yat. Holding1,9810,00104,12
Credıtwest Faktorıng2,221,37113,46
Çelebi116,402,5699,50
Çelik Halat6,401,2718,45
Çemaş Döküm1,5410,00102,63
Çemtaş7,980,2533,81
Çimbeton37,200,5930,07
Çimentaş14,90-0,6717,32
Çimsa9,151,3321,19
Çuhadaroğlu Metal3,101,6474,16
Dagi Giyim2,392,1492,74
Dagi Yatırım Holding1,971,0395,05
Dardanel2,40-2,83118,18
Datagate Bilgisayar8,072,0288,55
Demısaş Döküm3,283,4742,75
Denge Holding1,43-1,3823,28
Deniz GMYO4,311,6541,78
Denizli Cam7,76-0,1349,00
Derimod6,71-1,61138,85
Derlüks Deri3,63-4,97
Desa Deri4,694,22171,10
Despec Bilgisayar4,202,1953,76
Deva Holding8,65-1,03162,92
Diriteks Diriliş Tekstil1,1547,44
Ditaş Doğan9,360,6582,85
DO-CO514,900,668,65
Doğan Burda5,25-2,7874,42
Doğan Holding2,033,57117,97
Doğtaş Kelebek Mobilya1,712,4040,16
Doğusan1,931,05-10,84
Doğuş GMYO4,050,5091,94
Doğuş Otomotiv9,392,85130,89
Döktaş Dökümcülük42,20-0,24417,79
Duran Doğan Basım13,5315,15165,29
Dyo Boya4,962,2771,03
Eczacıbaşı İlaç3,580,8547,60
Eczacıbaşı Yatırım10,121,7158,07
Edip Gayrimenkul1,240,8161,04
Ege Endüstri521,30-0,1367,54
Ege Gübre45,500,00119,95
Ege Profil11,86-0,3441,23
Ege Seramik3,640,0022,92
Egeli & Co Tarım Girişim0,195,5646,15
Egeli&Co Enerji Yatırım0,352,9445,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,120,0020,00
Egeplast7,996,53108,07
Ekiz Kimya0,650,0096,97
Emek Elektrik1,49-0,6752,04
Eminiş Ambalaj1,51-0,6629,06
Emlak Konut GMYO1,501,352,97
Enerjisa Enerji7,72-0,2663,96
Enka İnşaat6,092,7040,39
Erbosan25,021,0564,56
Ereğli Demir Çelik8,291,5935,86
Ersu Gıda2,08-1,89126,09
Escort Teknoloji1,23-3,1561,84
Etiler Gıda2,58-1,5321,13
Euro Kapital Yat. Ort.1,462,82107,39
Euro Trend Yat. Ort.1,240,8195,29
Euro Yat. Ort.1,261,61101,08
Euro Yatırım Holding1,605,26190,91
Fenerbahçe Futbol15,64-1,32126,01
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,201,6957,89
F-M İzmit Piston30,88-6,37100,89
Fonet Bilgi Teknolojileri6,20-3,13302,86
Ford Otosan63,90-1,3136,97
Formet Çelik Kapı5,85-1,85478,83
Frigo Pak Gıda13,72-9,97707,06
Galatasaray Sportif2,241,8280,65
Garanti Bankası10,34-0,1929,90
Garanti Faktoring3,782,7290,91
Garanti Yat. Ort.1,165,4558,39
Gedik Y. Men. Değ.6,020,0097,16
Gedik Yatırım Holding8,112,40245,11
Gediz Ambalaj6,500,1560,72
Gentaş2,051,4949,35
Gersan Elektrik3,142,6128,67
Global Men. Değ.1,53-1,92225,53
Global Yat. Holding4,64-0,8555,18
Good-Year3,470,584,57
Göltaş Çimento17,212,6840,55
Gözde Girişim4,394,5264,42
GSD Denizcilik2,470,41114,78
GSD Holding1,333,1066,25
Gübre Fabrik.7,342,95147,97
Güler Yat. Holding2,4812,73131,78
Güneş Sigorta1,90-1,0435,50
Halk GMYO1,140,8877,21
Halk Sigorta1,544,7674,50
Hatay Tekstil5,901,3771,10
Hedef Girişim2,01-0,9973,28
Hektaş7,31-0,14116,11
HUB Girişim13,40-7,01612,77
Hürriyet Gzt.1,611,2673,12
ICBC Turkey Bank5,00-0,791,42
İdealist Danışmanlık3,45-0,29-40,97
İdealist GMYO3,060,3387,73
İhlas Ev Aletleri2,35-3,29619,48
İhlas Gayrimenkul0,883,53-6,34
İhlas Gazetecilik4,930,82708,20
İhlas Holding0,818,00153,13
İhlas Yayın Holding0,812,53145,45
İndeks Bilgisayar10,44-0,5787,48
Info Yatırım4,650,00351,46
İntema8,721,4045,41
İpek Doğal Enerji6,69-1,1824,58
İskenderun Demir Çelik7,480,0059,54

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim