• BIST 104.106
  • Altın 272,174
  • Dolar 5,7642
  • Euro 6,3406
  • Konya 15 °C
  • AK Parti'de kongre maratonu başlıyor
  • Bu pazar seçim olsa?
  • Nedim Şener'den Arınç'a: Damadınızı desteklemeniz yanlış!
  • AK Parti'de kongre maratonu başlıyor
  • Bu pazar seçim olsa?
  • Nedim Şener'den Arınç'a: Damadınızı desteklemeniz yanlış!

Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 14.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,472,08-24,62
Acıpayam Selüloz4,27-0,7033,65
Adana Çimento (A)6,29-1,2632,24
Adana Çimento (B)4,73-2,2746,64
Adana Çimento (C)1,501,3521,84
Adel Kalemcilik10,701,814,15
Adese Alışveriş Ticaret2,052,50-12,39
Afyon Çimento4,202,44-8,50
Ak Enerji0,551,85-12,70
Akbank6,752,2714,70
Akçansa6,400,95-2,17
Akdenız Güvenlık Hız.1,301,56-35,32
Akfen GMYO2,240,0035,76
Akın Tekstil9,461,074,36
Akiş GMYO2,421,266,19
Akmerkez GMYO20,481,3938,54
Aksa8,980,7935,35
Aksa Enerji2,392,14-10,82
Aksigorta4,90-0,4156,08
Aksu Enerji8,83-1,2314,38
Alarko Carrıer35,661,31-9,40
Alarko GMYO50,851,6020,43
Alarko Holding5,043,07158,42
Albaraka Türk1,212,54-0,82
Alcatel Lucent Teletaş7,732,3834,20
Alkim Kağıt3,801,065,73
Alkim Kimya25,180,2416,89
Altınyağ0,425,00-4,55
Altınyunus Çeşme6,107,9696,69
Anadolu Cam3,062,6819,31
Anadolu Efes19,071,22-5,00
Anadolu Grubu Holding13,244,4230,64
Anadolu Hayat Emek.5,150,00-9,56
Anadolu Isuzu7,881,0327,51
Anadolu Sigorta4,15-0,955,71
Anel Elektrik1,861,0914,81
Arçelik17,781,5412,60
Arena Bilgisayar4,202,44-4,76
Armada Bilgisayar9,91-0,406,67
Arsan Tekstil2,151,4232,72
Artı Yatırım Holding0,751,35-13,79
Aselsan17,341,82-27,60
Aslan Çimento26,801,90-4,83
Ata GMYO4,031,260,50
Atakule GMYO1,183,51-10,32
Atlantis Yatırım Holding0,37-7,50105,56
Atlas Yat. Ort.0,912,255,81
AvivaSA Emeklilik Hayat10,480,2941,64
Avrasya GMYO1,091,8723,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,311,5521,30
Avrasya Stratejik GMYF1.278,200,012,56
Avrupa Yatırım Holding1,871,08-23,05
Ayen Enerji1,941,577,74
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,802,8630,88
Aygaz10,360,194,18
Bagfaş9,833,15103,94
Bak Ambalaj5,241,1611,29
Balatacılar Balatacılık0,326,67-3,03
Bantaş Ambalaj1,612,5528,29
Banvit11,850,179,82
Baştaş Başkent Çimento1,85-1,07-8,42
Batı Çimento2,641,549,54
Batısöke Çimento0,961,05-11,93
Bera Holding1,983,13-3,88
Berkosan Yalıtım1,792,87-1,10
Beşiktaş Futbol Yat.1,591,27-1,85
Beyaz Filo3,002,399,89
Beymen Perakende Yat.14,20-0,84260,41
Bilici Yatırım2,52-1,1899,28
Bim Mağazalar47,920,0411,87
Birko Mensucat0,270,00-10,00
Birlik Mensucat0,822,50-29,91
Bizim Mağazaları8,69-2,3627,79
Bolu Çimento2,675,53-13,53
Bomonti Elektrik2,033,57322,92
Borusan Mannesmann8,05-0,6214,85
Borusan Yat. Paz.32,98-0,12-8,97
Bosch Fren Sistemleri199,101,0730,32
Bossa4,7311,0312,51
Brisa5,550,91-12,32
Burçelik3,571,1311,21
Burçelik Vana4,501,12204,05
Bursa Çimento4,491,132,05
Carrefoursa3,202,89-8,05
Ceo Event Medya7,25-2,03
Coca Cola İçecek30,000,671,47
Cosmos Yat. Holding1,2225,77
Credıtwest Faktorıng1,745,4567,31
Çelebi97,950,9867,87
Çelik Halat4,602,00-14,86
Çemaş Döküm1,040,9736,84
Çemtaş5,130,98-13,98
Çimbeton29,000,621,40
Çimentaş11,132,11-12,36
Çimsa7,081,14-6,23
Çuhadaroğlu Metal2,220,0024,72
Dagi Giyim1,651,2333,06
Dagi Yatırım Holding1,47-0,6845,54
Dardanel1,24-1,5912,73
Datagate Bilgisayar5,412,4626,40
Demısaş Döküm2,340,861,84
Denge Holding1,573,9735,34
Deniz GMYO3,251,566,91
Denizbank21,160,0910,79
Denizli Cam5,6412,358,29
Derimod3,472,0623,52
Derlüks Deri1,912,14
Desa Deri2,300,8832,95
Despec Bilgisayar3,142,9514,95
Deva Holding6,451,1096,05
Diriteks Diriliş Tekstil0,832,476,41
Ditaş Doğan6,282,1122,68
DO-CO516,10-0,778,90
Doğan Burda3,141,954,32
Doğan Holding1,601,9171,80
Doğtaş Kelebek Mobilya0,983,16-19,67
Doğusan1,361,49-37,17
Doğuş GMYO2,471,6517,06
Doğuş Otomotiv6,42-3,3147,93
Döktaş Dökümcülük27,445,30236,69
Duran Doğan Basım10,600,95107,84
Dyo Boya3,332,4614,83
Eczacıbaşı İlaç2,981,3622,86
Eczacıbaşı Yatırım7,570,0018,24
Edip Gayrimenkul0,833,757,79
Ege Endüstri468,701,6350,64
Ege Gübre37,623,3581,86
Ege Profil8,871,495,63
Ege Seramik2,821,81-4,77
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,31-6,0629,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,0010,00
Egeplast5,300,0038,02
Ekiz Kimya0,41-2,3824,24
Emek Elektrik1,176,3619,39
Eminiş Ambalaj1,01-2,88-13,68
Emlak Konut GMYO1,200,00-17,62
Enerjisa Enerji5,960,6826,58
Enka İnşaat5,720,0028,71
Erbosan18,69-0,0522,92
Ereğli Demir Çelik6,680,159,48
Ersu Gıda1,292,3840,22
Escort Teknoloji0,762,700,00
Etiler Gıda3,480,0063,38
Euro Kapital Yat. Ort.1,114,7257,67
Euro Trend Yat. Ort.0,812,5327,57
Euro Yat. Ort.0,813,8529,27
Euro Yatırım Holding1,141,79107,27
Fenerbahçe Futbol10,861,7856,94
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,791,824,89
F-M İzmit Piston19,402,0026,21
Fonet Bilgi Teknolojileri2,742,6278,04
Ford Otosan60,151,1826,61
Formet Çelik Kapı5,401,89325,20
Frigo Pak Gıda8,200,00382,35
Galatasaray Sportif1,462,1017,74
Garanti Bankası8,582,757,79
Garanti Faktoring3,412,7172,22
Garanti Yat. Ort.0,920,0025,62
Gedik Y. Men. Değ.4,140,4935,59
Gedik Yatırım Holding4,340,9384,68
Gediz Ambalaj5,271,7430,31
Gentaş1,411,442,72
Gersan Elektrik2,022,02-17,22
Global Men. Değ.0,963,23104,26
Global Yat. Holding3,631,4021,40
Good-Year2,581,98-22,25
Göltaş Çimento12,211,75-0,28
Gözde Girişim3,333,1024,72
GSD Denizcilik2,1211,5884,35
GSD Holding0,861,187,50
Gübre Fabrik.5,112,4072,64
Güler Yat. Holding1,770,5765,42
Güneş Sigorta1,675,0319,10
Halk GMYO0,911,1141,46
Halk Sigorta1,561,9676,77
Hatay Tekstil3,811,0610,49
Hedef Girişim1,654,4342,24
Hektaş14,821,3759,87
HUB Girişim5,464,60190,43
Hürriyet Gzt.0,712,90-23,66
ICBC Turkey Bank3,882,92-21,30
İdealist Danışmanlık3,742,19-36,01
İdealist GMYO2,613,5760,12
İhlas Ev Aletleri1,372,24319,44
İhlas Gayrimenkul0,821,23-12,72
İhlas Gazetecilik2,320,00280,33
İhlas Holding0,482,1350,00
İhlas Yayın Holding0,822,50148,48
İndeks Bilgisayar6,840,7422,83
Info Yatırım4,75-1,04361,17
İntema6,521,568,73
İpek Doğal Enerji6,172,6614,90
İskenderun Demir Çelik6,060,0029,25

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim