• BIST 90.529
  • Altın 213,679
  • Dolar 5,3738
  • Euro 6,0725
  • Konya 3 °C
  • Çölaşan ve Necati Doğru'ya FETÖ davası ikiye böldü
  • Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Faturalara zam yok
  • Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor
  • Çölaşan ve Necati Doğru'ya FETÖ davası ikiye böldü
  • Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Faturalara zam yok
  • Bakan Albayrak'tan Altını Olanlara Müjde! Pazartesi Günü Başlıyor

Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsada günün ilk yarısı (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım0,853,66-34,11
Acıpayam Selüloz2,723,034,99
Adana Çimento (A)5,951,0211,09
Adana Çimento (B)4,170,4811,01
Adana Çimento (C)1,350,7572,11
Adel Kalemcilik13,710,59-11,69
Adese Alışveriş Ticaret3,25-3,2763,32
Afyon Çimento5,340,56-31,36
Ak Enerji0,610,00-32,97
Akbank6,005,26-36,47
Akçansa8,741,16-14,62
Akdenız Güvenlık Hız.2,23-2,19-62,39
Akfen GMYO2,44-1,611,24
Akın Tekstil8,60-0,69-39,05
Akiş GMYO2,40-0,83-14,04
Akmerkez GMYO18,25-0,82-7,37
Aksa10,811,50-9,80
Aksa Enerji4,192,701,45
Aksigorta3,305,108,81
Aksu Enerji8,16-0,7353,98
Alarko Carrıer42,220,48-26,60
Alarko GMYO50,100,361,83
Alarko Holding2,691,28-23,31
Albaraka Türk1,465,80-2,90
Alcatel Lucent Teletaş6,221,63-22,06
Alkim Kağıt4,13-0,48-10,91
Alkim Kimya22,142,98-6,62
Altınyağ0,731,39-38,97
Altınyunus Çeşme4,003,90-20,79
Anadolu Cam3,21-1,2325,74
Anadolu Efes22,040,18-7,43
Anadolu Grubu Holding18,302,58-22,43
Anadolu Hayat Emek.6,700,00-14,29
Anadolu Isuzu8,871,03-2,53
Anadolu Sigorta4,371,1645,12
Anel Elektrik2,282,70-39,52
Anel Telekom0,402,56-20,00
Arçelik13,464,34-35,20
Arena Bilgisayar2,851,06-32,62
Armada Bilgisayar11,77-0,2573,60
Arsan Tekstil1,871,086,86
Artı Yatırım Holding1,581,9468,09
Aselsan26,521,53-16,42
Aslan Çimento30,160,47-19,75
Ata GMYO4,030,25-15,87
Atakule GMYO2,45-0,4119,51
Atlantik Petrol Ürünleri0,79-1,25-43,17
Atlantis Yatırım Holding0,38-22,45
Atlas Yat. Ort.0,742,78-24,49
AvivaSA Emeklilik Hayat11,850,85-33,06
Avrasya GMYO1,030,98-34,81
Avrasya Petrol ve Tur.1,250,81-25,60
Avrasya Stratejik GMYF1.149,100,08
Avrupa Yatırım Holding3,252,2077,60
Ayen Enerji3,480,00-27,95
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,703,76
Aygaz12,470,56-13,97
Bagfaş6,043,25-42,48
Bak Ambalaj5,160,583,12
Balatacılar Balatacılık0,420,00-25,00
Bantaş Ambalaj2,222,78-45,72
Banvit15,97-0,56-25,44
Baştaş Başkent Çimento2,311,32-2,40
Batı Çimento3,073,72-30,09
Batısöke Çimento1,191,71-28,29
Bera Holding1,921,05-38,06
Berkosan Yalıtım1,741,16-21,97
Beşiktaş Futbol Yat.2,191,86-46,45
Beyaz Filo4,980,40-85,18
Bilici Yatırım1,67-0,609,11
Bim Mağazalar76,50-0,07-0,41
Bimeks0,100,00-64,29
Birko Mensucat0,362,86-12,20
Birlik Mensucat0,980,00-30,50
Bizim Mağazaları5,910,51-23,25
Bolu Çimento4,890,202,51
Bomonti Elektrik0,610,00-43,52
Borusan Mannesmann8,410,72-23,85
Borusan Yat. Paz.41,30-0,43-4,28
Bosch Fren Sistemleri160,101,33-12,60
Bossa6,37-0,1657,28
Boyner Perakende Yat.7,480,94-18,52
Brisa6,030,67-17,06
Burçelik3,120,65-18,96
Burçelik Vana1,550,65-11,43
Bursa Çimento4,910,61-3,03
Carrefoursa3,831,06-31,36
Coca Cola İçecek31,462,01-6,07
Cosmos Yat. Holding0,922,22-21,37
Credıtwest Faktorıng1,110,91-0,43
Çelebi49,700,4445,87
Çelik Halat6,201,9765,79
Çemaş Döküm3,405,9283,78
Çemtaş6,680,3065,40
Çimbeton29,681,44-19,61
Çimentaş8,540,47-26,32
Çimsa9,400,86-28,76
Çuhadaroğlu Metal1,871,63-36,18
Dagi Giyim1,731,76-23,79
Dagi Yatırım Holding1,210,83-15,38
Dardanel1,17-1,68-40,00
Datagate Bilgisayar5,221,56-46,30
Demirören Gazetecilik11,5519,94339,99
Demısaş Döküm2,710,0095,17
Denge Holding1,851,65-2,22
Deniz GMYO2,771,092,59
Denizbank4,910,6133,79
Denizli Cam10,000,50-15,75
Derimod9,221,3222,77
Desa Deri1,020,000,99
Despec Bilgisayar2,901,40-19,22
Deva Holding3,951,02-9,82
Diriteks Diriliş Tekstil0,651,56-44,44
Ditaş Doğan5,652,54-5,77
DO-CO547,301,35164,87
Doğan Burda2,865,15-13,86
Doğan Holding1,171,7434,48
Doğtaş Kelebek Mobilya1,202,56-67,03
Doğusan3,635,22148,63
Doğuş GMYO2,201,85-32,10
Doğuş Otomotiv5,472,05-27,44
Döktaş Dökümcülük11,17-1,151,55
Duran Doğan Basım2,85-0,35-24,40
Dyo Boya4,220,00-44,55
Eczacıbaşı İlaç3,620,28-13,40
Eczacıbaşı Yatırım8,190,74-18,34
Edip Gayrimenkul0,631,61-46,61
Ege Endüstri437,00-0,6845,70
Ege Gübre22,46-0,09-11,99
Ege Profil8,220,00-16,36
Ege Seramik3,55-0,28-18,79
Egeli & Co Tarım Girişim0,147,69-79,71
Egeli&Co Enerji Yatırım0,24-4,00-48,94
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,00-50,00
Egeplast4,42-0,23-5,56
Ekiz Kimya0,400,00-29,82
Emek Elektrik1,160,00-26,38
Eminiş Ambalaj3,080,33-33,62
Emlak Konut GMYO1,853,35-28,78
Enerjisa Enerji5,141,98
Enka İnşaat5,200,00-4,09
Erbosan64,851,41-18,24
Ereğli Demir Çelik11,20-0,7119,92
Ersu Gıda1,034,04-21,37
Escort Teknoloji0,621,64-50,79
Etiler Gıda3,397,96-27,72
Euro Kapital Yat. Ort.0,831,22-24,34
Euro Trend Yat. Ort.0,680,00-27,08
Euro Yat. Ort.0,660,00-20,78
Euro Yatırım Holding0,531,92-13,11
Fenerbahçe Futbol22,401,17-34,69
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,83-0,21-65,03
F-M İzmit Piston17,994,2943,59
Fonet Bilgi Teknolojileri3,970,76-19,31
Ford Otosan63,400,169,23
Formet Çelik Kapı8,050,88
Frigo Pak Gıda1,0611,58
Galatasaray Sportif1,591,27-24,20
Garanti Bankası6,515,68-36,65
Garanti Faktoring2,200,92-32,52
Garanti Yat. Ort.0,641,59-12,85
Gedik Y. Men. Değ.2,75-1,089,13
Gedik Yatırım Holding1,550,0012,32
Gediz Ambalaj4,080,2512,86
Gentaş2,141,9042,66
Gersan Elektrik4,080,74-13,38
Global Men. Değ.0,45-2,170,00
Global Yat. Holding3,152,61-12,74
Good-Year3,910,26-5,97
Göltaş Çimento42,622,50-34,73
Gözde Girişim2,580,39-54,42
GSD Denizcilik1,060,00-21,48
GSD Holding0,731,391,39
Gübre Fabrik.3,032,02-28,37
Güler Yat. Holding1,051,94-9,48
Güneş Sigorta1,471,38-10,91
Halk GMYO0,654,84-28,79
Halk Sigorta0,83-37,67
Hatay Tekstil3,920,51-21,13
Hedef Girişim1,340,00-36,69
Hektaş9,782,3039,71
HUB Girişim1,360,0014,29
Hürriyet Gzt.1,04-0,95-22,39
ICBC Turkey Bank5,230,5814,69
İdealist GMYO1,881,62-7,84
İhlas Ev Aletleri0,343,03-33,33
İhlas Gayrimenkul1,250,00-36,22
İhlas Gazetecilik0,760,00-35,59
İhlas Holding0,350,00-33,96
İhlas Yayın Holding0,340,00-33,33
İndeks Bilgisayar6,604,10-35,42
Info Yatırım1,050,00-11,02
İntema26,400,388,46
İpek Doğal Enerji4,930,00-8,19
İskenderun Demir Çelik8,372,4571,57

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Otomotiv yan sanayi için çalışmalar başladı15 Aralık 2018 Cumartesi 14:48
  • Efsane aldatmaca15 Aralık 2018 Cumartesi 14:38
  • Spot piyasada doğal gaz fiyatları15 Aralık 2018 Cumartesi 14:23
  • Spot piyasada elektrik fiyatları15 Aralık 2018 Cumartesi 14:23
  • Sarıgöl’de 21 Genç çiftçiye 105 düve dağıtıldı15 Aralık 2018 Cumartesi 13:53
  • Türk balının en büyük müdavimi Arap emirleri15 Aralık 2018 Cumartesi 13:38
  • İstanbul Ekonomi Zirvesi Altın Değerler Ödülleri sahiplerini buldu15 Aralık 2018 Cumartesi 13:38
  • Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Türkmenistan'da15 Aralık 2018 Cumartesi 13:28
  • Vergi indirimleri otomotiv sektörüne yaradı15 Aralık 2018 Cumartesi 13:08
  • EPDK kararları15 Aralık 2018 Cumartesi 12:58
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim