• BIST 89.878
  • Altın 145,744
  • Dolar 3,6012
  • Euro 3,9233
  • Konya 17 °C
  • Ertem Şener'den Hakan Şükür'e Çok Sert Tepki: Buraya Hainler Bağlanamaz
  • Meteoroloji uyardı: Bu illerde yağış bekleniyor
  • Hakan Şükür ve Arif Erdem FETÖ'den değil aidattan ihraç edildi!
  • Ertem Şener'den Hakan Şükür'e Çok Sert Tepki: Buraya Hainler Bağlanamaz
  • Meteoroloji uyardı: Bu illerde yağış bekleniyor
  • Hakan Şükür ve Arif Erdem FETÖ'den değil aidattan ihraç edildi!

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları...

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.S.KAPANIŞÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
JANTSA JANT SANAYI VE TICARET22,9023,0022,0023,2022,00-4,34
KAPLAMIN1,351,351,351,351,350,00
KAREL ELEKTRONIK1,481,441,441,501,45+0,69
KARSAN OTOMOTIV1,511,511,471,521,48-1,98
KARTONSAN302,50304,00290,50308,50290,50-4,44
KATMERCILER EKIPMAN6,236,346,076,526,28-0,94
KOC HOLDING12,9012,8512,8012,9512,850,00
KENT GIDA209,00208,00208,50211,00208,50+0,24
KERVANSARAY YAT. HOLDING0,250,250,260,260,26+4,00
KEREVITAS GIDA54,5055,6054,2055,9555,05-0,98
KILER GIDA4,874,874,834,944,84-0,61
TESCO KIPA2,492,492,492,522,50+0,40
KILER GMYO1,161,141,141,251,23+7,89
KLIMASAN KLIMA3,383,313,283,453,39+2,41
T. KALKINMA BANK.4,094,064,054,104,05-0,24
KONFRUT GIDA13,8013,8013,6513,8513,65-1,08
KOMBASSAN HOLDING2,052,062,022,082,03-1,45
KONYA CIMENTO363,00363,50350,50369,00352,00-3,16
KORDSA GLOBAL4,754,744,614,774,63-2,32
KOZA MADENCILIK1,241,261,201,261,21-3,96
KOZA ALTIN14,0514,0513,8014,2014,15+0,71
KAPITAL YAT. HOLDING0,360,360,370,370,37+2,77
KARAKAS ATLANTIS KIYMETLI MADENLER1,121,121,111,151,15+2,67
KARDEMIR (A)1,581,581,561,591,56-1,26
KARDEMIR (B)1,891,901,861,911,87-1,57
KARDEMIR (D)1,321,351,311,351,31-2,96
KORFEZ GMYO0,950,950,940,960,94-1,05
KRON TELEKOMUNIKASYON3,493,343,363,563,43+2,69
KARSUSAN KARADENIZ SU URUNLERI SANAYII4,234,233,803,803,80-10,16
KRISTAL KOLA1,851,841,811,861,82-1,08
KARSU TEKSTIL0,540,540,540,550,55+1,85
KUSTUR KUSADASI TURIZM ENDUSTRISI12,9012,8512,9013,0012,90+0,38
KUTAHYA PORSELEN3,693,343,333,703,57+6,88
KUYUMCUKENT GAYRIMENKUL YATIRIMLARI2,372,352,302,372,31-1,70
LIDER FAKTORING2,262,092,052,412,39+14,35
LINK BILGISAYAR4,614,414,334,724,46+1,13
LOKMAN HEKIM SAGLIK2,352,342,312,372,33-0,42
LOGO YAZILIM35,7533,8034,0036,5034,90+3,25
LUKS KADIFE2,832,852,792,842,80-1,75
MARMARIS ALTINYUNUS12,8012,8512,7012,9512,80-0,38
MAKINA TAKIM1,141,121,121,171,120,00
MARTI OTEL0,560,560,550,570,57+1,78
MCT DANISMANLIK5,205,245,105,275,20-0,76
MEGA POLIETILEN KOPUK SAN. VE TIC.0,970,990,961,000,97-2,02
MEMSA0,120,120,120,120,12+0,00
MENBA HOLDING4,344,394,294,464,35-0,91
METRO PETROL VE TESISLERI2,872,882,822,902,82-2,08
MERIT TURIZM YATIRIM VE ISLETME5,074,905,075,07 0,00
MERKO GIDA1,521,531,491,541,51-1,30
METAL GAYRIMENKUL0,700,700,690,700,70+0,00
METRO HOLDING0,700,710,690,720,70-1,40
METEMTUR OTELCILIK1,321,321,281,341,29-2,27
MIGROS TICARET18,6518,5518,4018,7518,40-0,80
MILPA0,580,570,560,580,57+0,00
MMC SANAYI VE TICARI YATIRIMLAR0,740,740,740,750,740,00
MENDERES TEKSTIL0,580,580,560,580,57-1,72
MARDIN CIMENTO4,584,554,554,594,550,00
MARTI GMYO0,500,500,480,500,49-2,00
MARSHALL39,2039,2538,2039,6038,25-2,54
MRTGG0,170,170,170,180,18+5,88
MAZHAR ZORLU HOLDING0,970,970,950,950,95-2,06
NETAS TELEKOM.12,6512,5012,2012,7512,30-1,60
NIGBAS NIGDE BETON0,710,720,680,730,69-4,16
NET HOLDING3,363,383,263,383,37-0,29
NET TURIZM1,851,841,821,851,840,00
NUROL GMYO3,303,293,283,333,30+0,30
NUH CIMENTO10,3510,3510,2010,3510,25-0,96
ODAS ELEKTRIK URETIM7,357,417,257,437,30-1,48
OLMUKSAN IP7,917,917,767,917,82-1,13
ORGE ENERJI ELEKTRIK TAAHHUT4,283,953,954,484,20+6,32
ORMA ORMAN MAHSULLERI INTEGRE SANAYI VE TICARET1,081,091,051,081,05-3,66
OSMANLI MENKUL DEGERLER3,523,52   0,00
OSTIM ENDUSTRIYEL YATIRIMLAR VE ISLETME2,782,782,762,932,77-0,35
OTOKAR85,3585,1083,6086,1583,85-1,46
OYAK YAT. ORT.0,720,720,710,720,71-1,38
OYLUM SINAI YATIRIMLAR0,720,700,650,730,72+2,85
OZBAL CELIK BORU1,511,501,431,551,44-4,00
OZDERICI GMYO1,431,391,381,481,44+3,59
OZAK GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,871,861,831,881,860,00
OZERDEN PLASTIK3,523,503,513,533,53+0,85
PANORA GMYO4,524,594,524,604,60+0,21
PARSAN6,906,876,857,056,88+0,14
PERA GMYO0,390,390,380,390,38-2,56
PENGUEN GIDA1,771,761,741,801,76+0,00
PETKIM4,504,544,444,564,47-1,54
PINAR ET VE UN11,5011,4011,3511,6511,60+1,75
PEGASUS HAVA TASIMACILIGI19,8520,0019,5520,0019,60-2,00
PIMAS2,432,422,402,432,40-0,82
PINAR SU3,493,503,463,503,46-1,14
PLASTIKKART2,152,142,112,162,13-0,46
PETROKENT TURIZM72,4572,5065,2572,5065,25-10,00
PLASPAK KIMYA SANAYI VE TICARET3,273,642,943,272,94-19,23
PINAR SUT19,1019,0018,7019,1518,85-0,78
POLISAN HOLDING2,352,352,342,372,34-0,42
POLITEKNIK METAL SANAYI VE TICARET17,1517,0017,0017,2017,000,00
TURK PRYSMIAN KABLO1,921,921,801,931,93+0,52
PARK ELEK.MADENCILIK3,703,693,653,713,66-0,81
PRIZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK1,011,010,991,011,01+0,00
PERGAMON STATUS DIS TICARET4,754,784,344,814,46-6,69
RAY SIGORTA0,470,470,460,470,46-2,12
RHEA GIRISIM1,281,251,201,301,22-2,39
RODRIGO TEKSTIL1,481,501,431,531,46-2,66
ROYAL HALI IPLIK TEKSTIL MOBILYA1,791,791,771,801,78-0,55
RTA LABORATUVARLARI BIY. URUNLER12,5012,3512,2512,8512,70+2,83
REYSAS GMYO0,540,540,530,540,53-1,85
REYSAS LOJISTIK0,690,680,680,710,70+2,94
SAF GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI A.S.0,920,920,820,930,89-3,26
SABANCI HOLDING9,199,259,099,239,11-1,51
SARAY MATBAACILIK1,001,011,001,021,01+0,00
SAN-EL MUHENDISLIK ELEKTRIK2,072,122,002,132,00-5,66
SANIFOAM SUNGER SANAYI VE TICARET1,741,731,721,781,72-0,57
SANKO PAZARLAMA3,803,773,703,863,70-1,85
SARKUYSAN2,862,652,653,002,94+10,94
SASA POLYESTER2,162,172,132,182,15-0,92
SAY REKLAMCILIK YAPI DEKORASYON3,053,063,013,083,05-0,32
SEKER FIN. KIR.0,850,820,810,920,89+8,53
SEKURO PLASTIK AMBALAJ SANAYI2,622,632,592,642,64+0,38
SELCUK ECZA DEPOSU2,602,592,542,622,55-1,54
SELCUK GIDA0,380,380,380,380,38+0,00
SERVE KIRTASIYE0,560,560,560,560,560,00
SEYITLER KIMYA SANAYI2,702,692,682,712,690,00
SILVERLINE ENDUSTRI0,970,990,951,000,96-3,03
SISE CAM3,203,213,153,233,19-0,62
SEKERBANK1,591,591,581,601,58-0,62
SOKTAS2,482,502,272,512,38-4,79
SINPAS GMYO0,660,660,650,660,65-1,51
SENKRON GUVENLIK VE ILETISIM SISTEMLERI3,904,153,884,154,10-1,20
SONMEZ PAMUKLU1,331,331,331,341,330,00
SODA SANAYII4,894,934,834,944,84-1,82
SODAS SODYUM SANAYII3,003,203,003,203,200,00
SONMEZ FILAMENT2,832,832,812,852,82-0,35
SERVET GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,302,302,272,362,27-1,30
TAC TARIM URUNLERI HAYVANCILIK6,806,366,257,026,39+0,47
TARAF GAZETECILIK0,910,910,910,910,910,00
TAT GIDA5,995,965,776,145,79-2,85
TAV HAVALIMANLARI HOLDING A.S.23,3023,0023,0523,5023,45+1,95
T.TUBORG7,397,267,267,527,38+1,65
TURKCELL12,1511,9511,8512,4012,20+2,09
TACIRLER YATIRIM HOLDING1,021,02   0,00
ICBC TURKEY BANK2,452,502,412,492,46-1,59
TEK-ART TURIZM0,830,800,780,850,84+4,99
TGS DIS TICARET4,634,664,474,714,50-3,43
TURK HAVA YOLLARI8,848,938,708,978,71-2,46
MONDI TIRE KUTSAN1,241,251,221,281,22-2,39
TEKFEN HOLDING4,474,484,424,494,42-1,33
TEKNOSA IC VE DIS TICARET7,277,157,107,397,150,00
TAZE KURU GIDA SANAYI VE TICARET8,138,138,138,138,130,00
TEMAPOL POLIMER PLASTIK VE INSAAT6,006,245,966,236,05-3,04
TUMOSAN MOTOR VE TRAKTOR SANAYI8,628,558,528,658,60+0,58
TOFAS OTO. FAB.20,0520,1019,8520,2520,05-0,24
TURCAS PETROL1,661,651,641,661,64-0,60
TORUNLAR GMYO3,653,663,613,673,61-1,36
TRAKYA CAM1,971,981,961,991,96-1,01
TRANSTURK HOLD.0,190,190,180,190,19+0,00
TSKB GMYO0,640,630,620,640,63+0,00
T.S.K.B.1,641,641,631,651,65+0,60
TRABZONSPOR SPORTIF1,391,391,371,411,38-0,71
TURK TELEKOM6,196,126,106,246,11-0,16
TURK TRAKTOR74,5574,2574,1075,3575,10+1,14
TUGCELIK ALUMINYUM VE METAL2,932,992,592,972,59-13,37
TUKAS2,352,372,342,382,35-0,84
TUPRAS74,6574,9074,2575,0074,70-0,26
TURKER PROJE GAYRIMENKUL VE YATIRIM GELISTIRME39,7540,5038,9041,1539,00-3,70
ULASLAR TURIZM YATIRIMLARI2,472,452,352,542,47+0,81
ULKER BISKUVI19,3519,5519,3519,6019,60+0,25
ULUSOY ELEKTRIK IMALAT TAAHHUT TICARET9,239,209,109,409,15-0,54
ULUSOY UN SANAYI VE TICARET2,092,082,062,102,08+0,00
UMPAS HOLDING0,650,650,650,650,65+0,00
UNICO SIGORTA3,943,943,943,943,940,00
UNYE CIMENTO4,534,524,464,554,48-0,88
USAK SERAMIK1,401,381,381,411,38+0,00
USAS YATIRIMLAR HOLDING0,490,490,480,500,48-2,04
UTOPYA TURIZM1,241,251,231,261,23-1,59
UYUM GIDA3,773,733,713,773,74+0,26
UZERTAS BOYA SANAYI TICARET VE YATIRIM1,020,991,001,021,00+1,01
VAKIFLAR BANKASI4,484,484,424,504,42-1,33
VAKIF FIN. KIR.1,191,181,181,201,19+0,84
VAKKO TEKSTIL1,321,341,311,371,340,00
VANET GIDA1,241,231,211,241,22-0,81
VERUSA HOLDING43,4543,8043,1044,1043,40-0,91
VERUSATURK GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.2,592,582,532,842,84+10,07
VESTEL BEYAZ ESYA13,7513,7513,4513,9013,45-2,18
VESTEL5,945,895,755,995,77-2,03
VAKIF MENKUL KIYMET YATIRIM ORTAKLIGI0,870,870,850,880,86-1,14
VAKIF GMYO2,582,562,512,592,52-1,56
VIKING KAGIT0,850,840,830,850,84+0,00
YAPRAK SUT VE BESI CIFT.2,152,142,152,152,15+0,46
YATAS2,342,302,322,382,32+0,86
YAYLA ENERJI URETIM TURIZM VE INSAAT TICARET4,074,074,004,104,02-1,22
YAZICILAR HOLDING15,8515,8015,7516,1515,85+0,31
YIBITAS YOZGAT ISCI BIRLIGI INSAAT MALZEMELERI2252,002250,002252,002252,00 0,00
YESIL YATIRIM HOLDING0,860,860,860,860,860,00
YENI GIMAT GAYRIMENKUL YATIRIM ORTAKLIGI13,0512,8512,7513,0513,00+1,16
YESIL GMYO0,430,430,420,440,42-2,32
YAPI VE KREDI BANK.3,743,733,703,753,71-0,53
YAPI KREDI KORAY GMYO1,501,501,471,541,49-0,66
YONGA MOBILYA SANAYI  TICARET200,00195,00200,00200,50200,00+2,56
YUNSA3,783,753,713,793,71-1,06
YESIL YAPI0,860,850,840,860,850,00
ZORLU ENERJI1,501,481,461,531,47-0,67
BIST 30100002,3599782,2998815,35100287,2199070,76-0,71
BIST 10081287,1981152,8580336,1181476,4880514,17-0,79
BIST MALI105896,59105746,08104548,03106142,97104783,04-0,91
BIST SINAI80543,1780749,1979943,5580819,7680068,53-0,84
BIST HIZMETLER60164,4559674,3359333,2560418,0659546,74-0,21

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • İstanbul'da terör örgütü operasyonu13 Ocak 2016 Çarşamba 08:18
  • Cami avlusunda kazara kendini vurduğu iddiası13 Ocak 2016 Çarşamba 04:53
  • Arjantin’de muhaliflerden ifade özgürlüğü için gösteri13 Ocak 2016 Çarşamba 04:38
  • İstanbul'da sağanak13 Ocak 2016 Çarşamba 04:18
  • Sultanahmet'teki terör saldırısı13 Ocak 2016 Çarşamba 03:38
  • Amaziglerin yılbaşı kutlamaları13 Ocak 2016 Çarşamba 03:33
  • Başbakan Davutoğlu terör saldırısında yaralananları ziyaret edecek13 Ocak 2016 Çarşamba 03:13
  • Gündem özetine ek13 Ocak 2016 Çarşamba 03:13
  • Sultanahmet'teki terör saldırısı13 Ocak 2016 Çarşamba 03:13
  • Sultanahmet'teki terör saldırısı13 Ocak 2016 Çarşamba 03:13
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim