• BIST 95.258
  • Altın 282,290
  • Dolar 5,8794
  • Euro 6,4915
  • Konya 15 °C
  • Yılmaz Özdil'den KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya nankörlük madalyası
  • Vladimir Putin neden sürekli Kur'an okuyor?
  • 'Komutanım yolculuk nereye'? Türk askerinden tüyleri diken diken eden mesaj
  • Yılmaz Özdil'den KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'ya nankörlük madalyası
  • Vladimir Putin neden sürekli Kur'an okuyor?
  • 'Komutanım yolculuk nereye'? Türk askerinden tüyleri diken diken eden mesaj

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)162.450,00253,92
İş Bankası (B)15.573,30-19,85408,90
İş Bankası (C)5,251,1615,89
İş Bankası (Kur.)159.999,90-33,88229,20
İş Fin.Kir.8,001,7872,79
İş Girişim2,83-3,4138,73
İş GMYO0,95-1,04-12,04
İş Y. Men. Değ.2,732,2547,82
İş Yat. Ort.0,83-1,1912,45
İşbir Holding242,4020,0075,65
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,369,09-57,14
İttifak Holding7,032,33126,77
İz Hayvancılık Tarım6,15-5,38-6,68
İzmir Demir Çelik1,69-3,431,81
İzmir Fırça1,68-2,89-18,84
İzocam19,45-1,67-9,20
Jantsa Jant Sanayi27,48-0,656,46
Kafein Yazılım6,66-1,48-3,31
Kapital Yat. Holding1,68-1,75-41,46
Kaplamin3,240,62-10,00
Kardemir (A)2,17-1,8119,23
Kardemir (B)2,15-0,9217,49
Kardemir (D)2,17-2,25-0,46
Karel Elektronik6,810,1563,31
Karsan Otomotiv1,37-6,167,03
Karsu Tekstil1,25-3,850,00
Karsusan Su Ürünleri San.5,50-0,7248,65
Kartonsan300,60-2,08-5,76
Katmerciler Ekipman3,80-3,06-35,26
Kent Gıda126,80-0,556,55
Kerevitaş Gıda1,49-1,32-17,22
Kervansaray Yat. Holding0,25-3,85-28,57
Kiler GMYO1,88-3,597,43
Klimasan Klima7,00-1,8276,77
Koç Holding16,17-1,3416,76
Konfrut Gıda26,54-1,2611,14
Konya Çimento178,00-2,040,00
Kordsa Teknik Tekstil11,57-3,2622,29
Koza Altın42,281,93-17,58
Koza Madencilik5,42-0,73-24,93
Körfez GMYO1,280,004,92
Kristal Kola0,80-2,44-23,81
Kron Telekomünikasyon8,31-0,60-4,48
Kuştur Kuşadası Turizm18,8037,13
Kuyumcukent Gayrimenkul1,22-3,947,96
Kütahya Porselen4,21-0,24-7,47
Lider Faktoring2,17-0,46-3,56
Link Bilgisayar12,19-2,6446,51
Logo Yazılım37,60-1,1638,54
Lokman Hekim Sağlık4,180,48-7,11
Lüks Kadife3,96-2,46-18,35
Makina Takım1,27-3,05-17,53
Mardin Çimento2,920,345,15
Marka Yatırım Holding0,62-1,590,00
Marmaris Altınyunus17,75-2,101,08
Marshall26,500,385,08
Martı GMYO0,63-3,08-3,08
Martı Otel0,62-3,136,90
Mavi Giyim36,18-0,4412,29
Mazhar Zorlu Holding3,52-0,56-7,61
Mega Polietilen1,89-5,03-7,35
Menderes Tekstil0,66-1,49-8,33
Mensa0,16-5,8814,29
Merit Turizm8,50-3,8541,90
Merko Gıda0,65-2,99-35,64
Metal Gayrimenkul0,73-1,35-16,09
Metemtur Otelcilik1,01-0,98-3,81
Metro Holding0,812,536,58
Metro Petrol ve Tesisleri1,13-1,742,73
Metro Yatırım Ortaklığı1,29-3,019,32
Migros Ticaret13,14-2,74-11,81
Milpa1,39-2,80-2,75
Mistral GMYO1,13-3,42-26,14
MLP Sağlık10,95-3,862,34
MMC San. Ve Tic. Yat.1,04-5,45-5,45
Mondi Tire Kutsan1,57-4,27-15,59
Net Holding1,65-1,20-15,82
Netaş Telekom.6,95-3,747,59
Niğbaş Niğde Beton7,03-2,0975,75
Nuh Çimento7,03-0,57-9,17
Nurol GMYO2,05-1,91-2,38
Odaş Elektrik1,45-2,032,98
Olmuksan-IP3,82-0,5213,35
Orge Enerji Elektrik3,03-3,19-2,88
Orma Orman Mahsulleri1,20-1,640,00
Osmanlı Menkul1,53-1,92-11,05
Ostim Endüstriyel Yat1,06-0,93-1,85
Otokar111,20-0,6329,47
Oyak Yat. Ort.1,09-0,91-33,13
Oylum Sınai Yatırımlar1,060,003,92
Özak GMYO2,49-4,2318,01
Özbal Çelik Boru1,10-2,65-20,29
Özderici GMYO0,79-2,47-66,38
Özerden Plastik3,18-3,3427,20
Panora GMYO4,08-0,249,16
Park Elek.Madencilik2,14-3,60-11,20
Parsan11,730,1733,90
Pegasus30,52-0,7233,16
Peker GMYO3,58-2,98-56,47
Penguen Gıda1,38-4,1727,78
Pera GMYO0,543,85-29,87
Pergamon Dış Ticaret6,69-1,629,54
Petkim4,42-1,78-12,30
Petrokent Turizm68,201,94-0,73
Pınar Et Ve Un5,63-0,1826,89
Pınar Su1,25-0,790,00
Pınar Süt6,18-1,90-0,59
Plastikkart3,08-6,1014,07
Polisan Holding3,070,331,83
Politeknik Metal42,26-1,0320,51
Prizma Press Matbaacılık1,66-0,607,10
QNB Finans Fin. Kir.4,25-3,41-37,50
QNB Finansbank6,44-0,92-28,52
Ral Yatırım Holding4,28-1,38132,61
Ray Sigorta2,030,0046,04
Reysaş GMYO0,78-6,0213,04
Reysaş Lojistik0,71-4,05-4,05
Rhea Girişim0,70-4,116,06
Rodrigo Tekstil2,15-4,4413,16
Royal Halı1,450,0046,46
RTA Laboratuvarları1,31-2,24-24,71
Sabancı Holding7,42-2,112,59
Safkar Ege Soğutmacılık1,63-2,405,15
Salix Yatırım Holding3,003,09-22,08
Sanel Mühendislik2,74-3,1825,69
Sanifoam Sünger1,790,5643,20
Sanko Pazarlama2,230,00-3,46
Saray Matbaacılık1,02-3,772,00
Sarkuysan3,15-1,87-7,62
Sasa Polyester5,98-1,160,17
Say Reklamcılık0,83-2,35-11,70
Sekuro Plastik2,68-4,96-9,46
Selçuk Ecza Deposu3,920,5144,20
Selçuk Gıda1,500,0012,78
Senkron Güvenlik5,49-5,02449,00
Serve Film Prodüksiyon2,50-5,6628,21
Servet GMYO3,83-2,79-18,51
Seyitler Kimya3,60-1,37-6,49
Silverline Endüstri1,13-1,74-15,67
Sinpaş GMYO0,390,005,41
Soda Sanayii8,010,6312,82
Sodaş Sodyum Sanayii6,25-8,4912,64
Söktaş1,44-1,3713,39
Sönmez Filament3,310,306,09
Sönmez Pamuklu3,29-1,205,45
Sumaş Suni Tahta7,200,002,86
Şeker Fin. Kir.3,200,6313,48
Şekerbank0,98-2,00-10,91
Şişe Cam6,02-0,176,17
Şok Marketler9,05-0,33-15,81
T. Halk Bankası5,69-1,90-18,95
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası15,09-4,07-11,23
T.S.K.B.0,73-2,67-9,88
T.Tuborg8,46-1,636,63
Taç Tarım Ürünleri4,97-3,68-1,78
Tat Gıda4,070,006,54
TAV Havalimanları24,780,4912,68
Taze Kuru Gıda5,86-0,85-13,82
Tek-Art Turizm0,690,00-18,82
Tekfen Holding25,50-1,5429,90
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,27-2,16-23,57
Temapol Polimer Plastik2,78-0,71-9,15
TGS Dış Ticaret3,04-1,3029,36
Tofaş Oto. Fab.18,65-0,2720,23
Torunlar GMYO2,17-0,4643,71
Trabzon Liman8,97-2,076,91
Trabzonspor Sportif1,034,04-25,15
Trakya Cam3,03-1,620,00
Trend GMYO1,26-2,33-0,79
TSKB GMYO0,73-3,95-10,98
Tuğçelik2,06-1,90-3,29
Tukaş3,941,03137,35
Turcas Petrol1,35-2,88-4,26
Turkcell12,00-1,64-1,40
Tümosan Motor ve Traktör4,35-2,03-3,33
Tüpraş123,00-0,8117,89
Türk Hava Yolları13,80-0,72-14,34
Türk Prysmian Kablo1,81-2,694,95
Türk Telekom4,05-2,413,85
Türk Traktör26,78-2,55-23,27
Türker Proje Gayrimenkul26,00-1,74-19,10
Ufuk Yatırım1,100,00-3,51
Ulaşlar Turizm Yat.1,270,0011,40
Ulusoy Elektrik20,60-0,2929,07
Ulusoy Un Sanayi2,23-2,627,21
Umpaş Holding0,400,00-27,27
Uşak Seramik0,99-1,00-10,81
Utopya Turizm3,00-8,26-26,83
Uzertaş Boya0,95-7,7758,33
Ülker Bisküvi18,52-1,0726,24
Ünye Çimento2,93-2,98-15,56
Vakıf Fin. Kir.1,31-2,96-26,40
Vakıf GMYO1,73-4,42-13,07
Vakıf Yat. Ort.1,14-2,56-25,00
Vakıflar Bankası3,93-1,010,77
Vakko Tekstil2,92-2,3411,95
Vanet Gıda1,58-4,2421,54
Verusa Holding18,230,229,82
Verusaturk Girisim3,000,00-9,37
Vestel10,75-5,6293,69
Vestel Beyaz Eşya15,25-6,4426,87
Viking Kağıt1,05-1,87-4,55
Yapı Kredi Koray GMYO1,44-0,69-16,28
Yapı ve Kredi Bank.2,04-0,4927,50
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,58-0,77-7,53
Yataş4,21-1,17-5,82
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,77-3,75-18,09
Yeni Gimat GMYO7,75-0,907,93
Yeşil GMYO0,26-3,70-3,70
Yeşil Yapı0,260,000,00
Yeşil Yatırım Holding8,31-3,37-13,71
Yibitaş İnşaat Malzeme2.721,00-2,8223,74
Yonga Mobilya5,96-2,45-9,70
Yünsa4,09-2,39-2,03
Zorlu Enerji1,20-3,23-2,44

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim