• BIST 107.529
  • Altın 270,874
  • Dolar 5,7079
  • Euro 6,3206
  • Konya 2 °C
  • 6 soruda İran'da neler oluyor?
  • Davutoğlu'nun partisi "Başkanlık Sistemi"ne karşı duracak
  • 5 soruda Irak’ta neler oluyor
  • 6 soruda İran'da neler oluyor?
  • Davutoğlu'nun partisi "Başkanlık Sistemi"ne karşı duracak
  • 5 soruda Irak’ta neler oluyor

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)41.690,90-9,17
İş Bankası (B)4.100,000,7133,98
İş Bankası (C)5,37-5,1218,54
İş Bankası (Kur.)81.000,100,0066,66
İş Fin.Kir.7,150,8554,43
İş Girişim2,79-6,3836,76
İş GMYO0,91-3,19-15,74
İş Y. Men. Değ.2,210,6219,66
İş Yat. Ort.0,79-1,257,03
İşbir Holding160,10-11,0616,01
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,32-8,57-61,90
İttifak Holding3,70-2,6319,35
İz Hayvancılık Tarım3,25-6,34-50,68
İzmir Demir Çelik1,59-4,79-4,22
İzmir Fırça1,64-6,82-20,77
İzocam19,82-2,56-7,47
Jantsa Jant Sanayi25,68-3,46-7,63
Kafein Yazılım6,93-5,20-0,43
Kapital Yat. Holding2,210,00-23,00
Kaplamin3,06-5,56-15,00
Kardemir (A)2,27-4,6224,73
Kardemir (B)2,27-5,4224,04
Kardemir (D)2,31-6,855,96
Karel Elektronik7,07-3,8169,54
Karsan Otomotiv1,44-5,2612,50
Karsu Tekstil1,21-1,63-3,20
Karsusan Su Ürünleri San.3,500,86-5,41
Kartonsan340,00-3,554,20
Katmerciler Ekipman5,86-3,14-0,17
Kent Gıda117,20-2,74-1,51
Kerevitaş Gıda1,46-4,58-18,89
Kervansaray Yat. Holding0,27-3,57-22,86
Kiler GMYO2,12-5,7821,14
Klimasan Klima6,37-2,7560,86
Koç Holding15,96-6,9912,39
Konfrut Gıda22,80-0,87-4,52
Konya Çimento182,00-4,212,25
Kordsa Teknik Tekstil10,39-1,059,82
Koza Altın42,74-1,38-16,69
Koza Madencilik5,44-4,56-24,65
Körfez GMYO1,12-8,20-8,20
Kristal Kola0,80-5,88-23,81
Kron Telekomünikasyon7,78-7,38-10,57
Kuştur Kuşadası Turizm20,002,5625,00
Kuyumcukent Gayrimenkul1,89-5,5067,26
Kütahya Porselen4,07-6,22-10,55
Lider Faktoring2,36-2,884,89
Link Bilgisayar11,9810,1143,99
Logo Yazılım39,48-3,2445,47
Lokman Hekim Sağlık4,21-5,82-6,44
Lüks Kadife4,60-2,13-5,15
Makina Takım1,27-6,62-17,53
Mardin Çimento3,27-2,970,31
Marka Yatırım Holding0,56-5,08-9,68
Marmaris Altınyunus16,01-4,13-8,83
Marshall23,30-4,90-7,61
Martı GMYO0,61-6,15-6,15
Martı Otel0,55-3,51-5,17
Mavi Giyim36,16-7,6112,23
Mazhar Zorlu Holding3,55-6,82-6,82
Mega Polietilen2,393,0217,16
Menderes Tekstil0,66-5,71-8,33
Mensa0,24-4,0071,43
Merit Turizm7,503,4525,21
Merko Gıda0,64-4,48-36,63
Metal Gayrimenkul0,88-3,301,15
Metemtur Otelcilik1,02-4,67-2,86
Metro Holding0,73-5,19-3,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,12-2,611,82
Metro Yatırım Ortaklığı1,33-6,3412,71
Migros Ticaret13,39-6,88-10,13
Milpa1,42-4,70-0,65
Mistral GMYO1,16-6,45-24,18
MLP Sağlık12,28-1,7614,77
MMC San. Ve Tic. Yat.1,03-1,90-6,36
Mondi Tire Kutsan1,96-6,675,38
Net Holding1,72-3,91-12,24
Netaş Telekom.7,94-6,4822,91
Niğbaş Niğde Beton6,700,7567,50
Nuh Çimento6,90-0,72-10,85
Nurol GMYO2,09-0,95-0,48
Odaş Elektrik1,44-5,262,27
Olmuksan-IP3,70-5,139,79
Orge Enerji Elektrik3,13-4,280,32
Orma Orman Mahsulleri1,020,99-15,00
Osmanlı Menkul1,58-1,25-8,14
Ostim Endüstriyel Yat1,07-2,73-0,93
Otokar103,20-1,5320,16
Oyak Yat. Ort.1,11-5,13-31,90
Oylum Sınai Yatırımlar1,08-10,005,88
Özak GMYO2,11-3,650,00
Özbal Çelik Boru1,07-4,46-22,46
Özderici GMYO0,82-6,82-65,11
Özerden Plastik2,80-2,1012,00
Panora GMYO4,231,2011,91
Park Elek.Madencilik2,25-5,86-6,64
Parsan9,05-3,623,31
Pegasus26,20-4,3814,31
Peker GMYO3,42-6,30-58,42
Penguen Gıda1,80-10,0066,67
Pera GMYO0,49-5,77-36,36
Pergamon Dış Ticaret8,66-2,37-3,24
Petkim4,44-2,42-11,90
Petrokent Turizm61,70-2,06-10,19
Pınar Et Ve Un6,57-1,6528,32
Pınar Su1,25-4,580,00
Pınar Süt6,50-4,27-1,81
Plastikkart2,81-3,444,07
Polisan Holding3,20-1,544,96
Politeknik Metal36,700,444,66
Prizma Press Matbaacılık1,59-1,242,58
QNB Finans Fin. Kir.4,79-4,01-29,56
QNB Finansbank6,68-4,30-25,86
Ral Yatırım Holding4,023,08118,48
Ray Sigorta1,90-9,0936,69
Reysaş GMYO0,83-5,6820,29
Reysaş Lojistik0,69-4,17-6,76
Rhea Girişim0,66-4,350,00
Rodrigo Tekstil2,713,8342,63
Royal Halı1,27-1,5528,28
RTA Laboratuvarları1,36-6,85-21,84
Sabancı Holding7,38-6,94-1,86
Safkar Ege Soğutmacılık2,14-2,289,18
Salix Yatırım Holding1,75-8,38-54,55
Sanel Mühendislik2,27-0,874,13
Sanifoam Sünger1,71-8,5636,80
Sanko Pazarlama2,05-2,38-11,26
Saray Matbaacılık0,98-2,97-2,00
Sarkuysan3,23-1,82-5,28
Sasa Polyester7,67-4,36-6,35
Say Reklamcılık0,82-4,65-12,77
Sekuro Plastik2,80-4,44-5,41
Selçuk Ecza Deposu3,890,7839,43
Selçuk Gıda1,30-1,52-2,26
Senkron Güvenlik3,03-1,94203,00
Serve Film Prodüksiyon2,550,3930,77
Servet GMYO4,07-8,95-13,40
Seyitler Kimya4,04-0,984,94
Silverline Endüstri1,12-5,88-16,42
Sinpaş GMYO0,380,002,70
Soda Sanayii7,48-2,865,35
Sodaş Sodyum Sanayii7,16-1,9213,65
Söktaş1,53-3,7720,47
Sönmez Filament3,19-0,622,24
Sönmez Pamuklu3,00-2,28-3,85
Sumaş Suni Tahta7,460,006,57
Şeker Fin. Kir.2,990,346,03
Şekerbank1,05-6,25-4,55
Şişe Cam5,74-4,331,23
Şok Marketler8,51-3,84-20,84
T. Halk Bankası6,20-7,32-11,68
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,34-5,92-27,36
T.S.K.B.0,73-7,59-9,88
T.Tuborg9,99-1,385,94
Taç Tarım Ürünleri2,98-8,31-41,11
Tat Gıda4,22-5,1710,47
TAV Havalimanları23,50-4,396,86
Taze Kuru Gıda6,16-0,48-9,41
Tek-Art Turizm0,69-4,17-18,82
Tekfen Holding23,52-3,3713,51
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,58-6,86-13,13
Temapol Polimer Plastik2,79-1,76-8,82
TGS Dış Ticaret2,51-2,716,81
Tofaş Oto. Fab.16,39-5,375,66
Torunlar GMYO2,30-3,3652,32
Trabzon Liman8,80-2,764,89
Trabzonspor Sportif0,86-4,44-37,50
Trakya Cam3,27-4,117,92
Trend GMYO1,32-2,943,94
TSKB GMYO0,73-5,19-10,98
Tuğçelik2,21-1,783,76
Tukaş4,16-5,24150,60
Turcas Petrol1,35-3,57-4,26
Turkcell11,98-6,41-1,56
Tümosan Motor ve Traktör4,24-5,78-5,78
Tüpraş143,00-4,8622,54
Türk Hava Yolları12,73-5,56-20,98
Türk Prysmian Kablo1,93-3,989,66
Türk Telekom4,29-6,1310,00
Türk Traktör30,50-6,15-12,61
Türker Proje Gayrimenkul26,00-2,69-19,10
Ufuk Yatırım1,08-3,57-5,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,44-4,0026,32
Ulusoy Elektrik17,57-1,2910,09
Ulusoy Un Sanayi2,07-5,91-0,48
Umpaş Holding0,42-2,33-23,64
Uşak Seramik0,99-5,71-10,81
Utopya Turizm6,30-3,2353,66
Uzertaş Boya1,140,0090,00
Ülker Bisküvi16,30-7,4911,11
Ünye Çimento2,95-4,53-14,99
Vakıf Fin. Kir.1,38-4,83-22,47
Vakıf GMYO1,79-6,28-10,05
Vakıf Yat. Ort.1,09-0,91-28,29
Vakıflar Bankası4,41-9,4513,08
Vakko Tekstil2,75-6,780,36
Vanet Gıda1,30-5,800,00
Verusa Holding21,600,9330,12
Verusaturk Girisim3,03-2,26-8,46
Vestel12,46-5,03124,50
Vestel Beyaz Eşya16,80-4,9239,77
Viking Kağıt1,00-6,54-9,09
Yapı Kredi Koray GMYO1,38-8,00-19,77
Yapı ve Kredi Bank.1,96-3,9222,50
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,400,84-13,98
Yataş4,95-1,3910,74
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş0,79-7,06-15,96
Yeni Gimat GMYO8,880,7910,59
Yeşil GMYO0,25-3,85-7,41
Yeşil Yapı0,26-3,700,00
Yeşil Yatırım Holding8,65-4,31-10,18
Yibitaş İnşaat Malzeme1.950,90-7,06-11,28
Yonga Mobilya5,904,61-10,61
Yünsa4,45-7,872,06
Zorlu Enerji1,23-2,380,00

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsada en çok değer kaybeden hisseler19 Kasım 2019 Salı 18:38
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri19 Kasım 2019 Salı 18:38
  • Borsa günü yükselişle tamamladı19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • Borsada günlük işlemler (1)19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • Borsada günlük işlemler (2)19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • Borsada endekslerin değişimi19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • Borsada işlem hacmi sıralaması19 Kasım 2019 Salı 18:33
  • 460 kişi, ilçede açılan tekstil atölyeleriyle iş sahibi oldu19 Kasım 2019 Salı 18:28
  • Ordu’da toplu konut için arazi aranıyor19 Kasım 2019 Salı 18:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim