• BIST 99.292
  • Altın 238,408
  • Dolar 6,1768
  • Euro 7,2717
  • Konya 20 °C
  • 24 Kasım'dan itibaren ücretsiz olacak!
  • Bakan Turhan: "Çiftçiye 2,5 milyar TL kredi sağlanacak"
  • İntihar eden babanın eşi her şeyi anlattı!
  • 24 Kasım'dan itibaren ücretsiz olacak!
  • Bakan Turhan: "Çiftçiye 2,5 milyar TL kredi sağlanacak"
  • İntihar eden babanın eşi her şeyi anlattı!

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.000,00-5,84
İş Bankası (B)1.275,001,97
İş Bankası (C)5,91-3,75-11,52
İş Bankası (Kur.)6.701,10-13,37
İş Fin.Kir.3,83-17,28157,05
İş Girişim1,71-0,58-1,72
İş GMYO1,210,00-5,75
İş Y. Men. Değ.2,20-3,083,17
İş Yat. Ort.0,82-1,203,93
İşbir Holding225,00-2,0921,56
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,320,00-20,00
İttifak Holding3,261,8739,91
İz Hayvancılık Tarım2,29-1,7220,53
İzmir Demir Çelik2,47-1,20-23,77
İzmir Fırça7,281,68-21,30
İzocam24,16-0,58-8,62
Jantsa Jant Sanayi25,72-3,31-16,35
Kapital Yat. Holding3,10-8,55150,00
Kaplamin4,020,252,55
Kardemir (A)3,591,9921,69
Kardemir (B)3,572,0021,84
Kardemir (D)4,352,5935,51
Karel Elektronik6,61-1,0513,77
Karsan Otomotiv1,89-1,5621,15
Karsu Tekstil1,41-0,70-28,79
Karsusan Su Ürünleri San.5,45-6,8410,10
Kartonsan260,601,76-6,34
Katmerciler Ekipman9,31-3,02-22,16
Kent Gıda132,80-0,75-2,71
Kerevitaş Gıda76,50-0,46-35,33
Kervansaray Yat. Holding0,494,2640,00
Kiler GMYO2,68-6,62-26,78
Kipa Ticaret2,070,98-19,77
Klimasan Klima6,64-2,5013,50
Koç Holding13,36-2,98-26,14
Konfrut Gıda19,99-7,0239,79
Konya Çimento220,50-0,99-13,53
Kordsa Teknik Tekstil6,78-2,59-7,65
Koza Altın45,26-2,9218,48
Koza Madencilik6,191,31-3,88
Körfez GMYO1,41-1,40-15,06
Kristal Kola1,70-1,16-5,56
Kron Telekomünikasyon12,95-1,89-30,00
Kuştur Kuşadası Turizm12,45-0,4030,92
Kuyumcukent Gayrimenkul4,52-0,228,92
Kütahya Porselen5,50-0,90-23,29
Lider Faktoring3,99-6,78-9,52
Link Bilgisayar10,75-4,19-24,61
Logo Yazılım47,880,21-18,50
Lokman Hekim Sağlık6,04-2,27-1,95
Lüks Kadife4,35-2,25-7,64
Makina Takım1,49-1,97-25,50
Mardin Çimento4,35-0,461,40
Marka Yatırım Holding1,380,00-18,34
Marmaris Altınyunus15,710,45-17,32
Marshall54,950,926,08
Martı GMYO0,90-3,23-57,55
Martı Otel0,86-1,15-6,52
Mavi Giyim47,70-0,62-17,76
Mazhar Zorlu Holding6,88-4,5872,43
MCT Danışmanlık9,77-1,9162,83
Mega Polietilen1,34-0,7417,54
Menderes Tekstil1,070,9428,92
Merit Turizm6,38-0,318,32
Merko Gıda1,16-0,85-12,78
Metal Gayrimenkul1,260,80-3,08
Metemtur Otelcilik1,33-2,21-10,14
Metro Holding0,92-1,08-7,07
Metro Petrol ve Tesisleri2,05-1,44-25,45
Migros Ticaret22,200,09-19,45
Milpa1,532,00-29,17
Mistral GMYO5,84-2,67-20,97
MLP Sağlık16,52-0,48
MMC San. Ve Tic. Yat.1,590,0014,39
Mondi Tire Kutsan1,700,59-6,08
Net Holding1,970,00-10,86
Netaş Telekom.11,500,17-27,40
Niğbaş Niğde Beton1,29-0,7737,23
Nuh Çimento10,10-0,201,30
Nurol GMYO4,06-3,10-14,53
Odaş Elektrik5,87-0,68-2,17
Olmuksan-IP4,34-0,23-5,12
Orge Enerji Elektrik8,50-0,47-15,92
Orma Orman Mahsulleri1,12-0,88
Osmanlı Menkul2,60-5,11-17,20
Ostim Endüstriyel Yat1,36-2,86-16,56
Otokar79,70-1,30-33,98
Oyak Yat. Ort.1,01-0,980,00
Oylum Sınai Yatırımlar1,64-2,38-3,53
Özak GMYO2,75-1,0817,52
Özbal Çelik Boru1,35-1,46-18,18
Özderici GMYO10,30-2,65560,26
Özerden Plastik3,42-0,8714,77
Panora GMYO4,70-1,674,28
Park Elek.Madencilik3,50-3,31-16,07
Parsan18,43-1,8657,52
Pegasus28,08-0,07-16,92
Peker GMYO7,33-5,30
Penguen Gıda1,74-2,25-21,97
Pera GMYO0,87-1,14-1,14
Pergamon Dış Ticaret6,05-3,5157,97
Petkim6,72-2,04-8,97
Petrokent Turizm52,553,0410,68
Pınar Et Ve Un9,08-0,33-1,36
Pınar Su1,67-0,60-7,22
Pınar Süt11,05-4,08-8,79
Plastikkart2,46-0,81-14,88
Polisan Holding6,532,03-25,11
Politeknik Metal39,620,8718,98
Prizma Press Matbaacılık1,680,003,70
QNB Finans Fin. Kir.4,381,8612,31
QNB Finansbank5,36-0,74-2,55
Ral Yatırım Holding1,36-2,86-16,56
Ray Sigorta1,19-2,46-34,25
Reysaş GMYO1,311,553,15
Reysaş Lojistik0,970,00-24,22
Rhea Girişim0,80-3,61-28,57
Rodrigo Tekstil1,30-1,52-56,52
Royal Halı0,871,16-4,40
RTA Laboratuvarları1,98-1,00-28,26
Sabancı Holding9,71-0,61-10,10
Safkar Ege Soğutmacılık1,67-1,18
Salix Yatırım Holding4,061,25-47,95
Sanel Mühendislik1,57-3,09-8,19
Sanifoam Sünger1,61-2,42-4,17
Sanko Pazarlama3,820,0012,68
Saray Matbaacılık1,22-3,1714,02
Sarkuysan3,644,0010,30
Sasa Polyester12,68-2,3910,36
Say Reklamcılık1,40-1,41-16,17
Sekuro Plastik6,96-19,91-19,07
Selçuk Ecza Deposu3,390,00-3,20
Selçuk Gıda0,49-2,0075,00
Senkron Güvenlik1,35-0,74-27,42
Serve Kırtasiye0,51-1,92-17,74
Servet GMYO3,38-0,2911,18
Seyitler Kimya8,66-0,46-3,56
Silverline Endüstri1,85-5,13-15,53
Sinpaş GMYO0,690,00-10,39
Soda Sanayii4,94-0,20-1,98
Sodaş Sodyum Sanayii4,10-0,7320,28
Söktaş1,54-1,28-7,23
Sönmez Filament3,81-1,30-8,19
Sönmez Pamuklu3,95-0,50-0,25
Sumaş Suni Tahta4,82-3,02
Şeker Fin. Kir.2,53-2,69-1,56
Şekerbank1,45-1,36-20,77
Şişe Cam4,39-1,79-6,60
T. Halk Bankası7,98-2,09-25,97
T. Kalkınma Bank.4,65-0,64-16,06
T.S.K.B.1,32-4,35-5,97
T.Tuborg12,150,0020,30
Taç Tarım Ürünleri2,070,00-14,81
Tat Gıda4,53-3,41-11,79
TAV Havalimanları23,102,217,64
Taze Kuru Gıda7,854,67-3,68
Tek-Art Turizm0,78-2,503,64
Tekfen Holding15,82-1,56-3,42
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,02-2,90-21,94
Temapol Polimer Plastik3,70-0,54-22,43
TGS Dış Ticaret5,391,7048,48
Tofaş Oto. Fab.25,02-1,96-19,67
Torunlar GMYO2,56-3,40-23,12
Trabzon Liman13,10-0,30
Trabzonspor Sportif1,52-2,56-30,91
Trakya Cam4,61-0,43-0,22
Trend GMYO1,40-2,78
TSKB GMYO0,69-1,43-5,48
Tuğçelik3,20-6,710,63
Tukaş1,680,00-24,66
Turcas Petrol2,10-2,78-11,76
Turkcell13,25-2,43-14,41
Tümosan Motor ve Traktör5,921,54-22,00
Tüpraş101,80-0,68-5,61
Türk Hava Yolları16,75-1,936,76
Türk Prysmian Kablo2,050,49-18,10
Türk Telekom5,95-3,41-7,61
Türk Traktör56,95-3,39-19,21
Türker Proje Gayrimenkul38,46-0,212,40
Ufuk Yatırım2,02-3,35-34,20
Ulaşlar Turizm Yat.1,59-2,45-7,02
Ulusoy Elektrik17,872,82-4,23
Ulusoy Un Sanayi2,35-1,26-15,47
Umpaş Holding0,57-3,39-9,52
Uşak Seramik2,00-1,48-18,37
Utopya Turizm3,74-0,27-16,70
Uzertaş Boya0,95-16,67
Ülker Bisküvi20,58-2,004,63
Ünye Çimento4,780,0014,90
Vakıf Fin. Kir.2,11-0,941,44
Vakıf GMYO2,33-1,69-10,38
Vakıf Yat. Ort.1,31-0,76-7,75
Vakıflar Bankası5,82-1,36-14,03
Vakko Tekstil4,082,5138,54
Vanet Gıda2,42-0,41-24,38
Verusa Holding25,42-0,3110,91
Verusaturk Girisim2,340,43-0,85
Vestel9,81-0,3029,59
Vestel Beyaz Eşya10,81-1,7312,96
Viking Kağıt1,321,5410,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,79-0,56-22,84
Yapı ve Kredi Bank.4,010,75-7,60
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,210,00-11,24
Yataş26,200,92-7,42
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,40-0,7133,36
Yeni Gimat GMYO12,07-0,08-3,46
Yeşil GMYO0,56-1,75-11,11
Yeşil Yapı0,57-1,72-44,12
Yeşil Yatırım Holding15,08-9,81-5,75
Yibitaş İnşaat Malzeme2.214,900,0022,76
Yonga Mobilya1.100,00-4,36360,44
Yünsa6,34-1,8640,89
Zorlu Enerji1,68-0,596,33

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim