• BIST 95.934
  • Altın 242,464
  • Dolar 6,2537
  • Euro 7,3009
  • Konya 24 °C
  • Medyada İş Bankası tartışması: 8 milyar TL'yi  M. Kemal nereden bulmuş olabilir?
  • FETÖ'nün MİT yapılanmasına operasyon başlatıldı!
  • Merkez Bankası'ndan yeni faiz hamlesi!
  • Medyada İş Bankası tartışması: 8 milyar TL'yi  M. Kemal nereden bulmuş olabilir?
  • FETÖ'nün MİT yapılanmasına operasyon başlatıldı!
  • Merkez Bankası'ndan yeni faiz hamlesi!

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.000,000,63-5,84
İş Bankası (B)1.245,00-2,43-0,43
İş Bankası (C)6,16-3,75-7,78
İş Bankası (Kur.)6.701,100,00-13,37
İş Fin.Kir.5,781,40287,92
İş Girişim1,80-5,763,45
İş GMYO1,220,00-4,98
İş Y. Men. Değ.2,15-2,270,83
İş Yat. Ort.0,83-1,195,19
İşbir Holding232,000,8725,34
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,330,00-17,50
İttifak Holding3,141,9534,76
İz Hayvancılık Tarım2,28-3,3920,00
İzmir Demir Çelik2,52-2,70-22,22
İzmir Fırça7,030,86-24,00
İzocam24,30-1,14-8,09
Jantsa Jant Sanayi27,02-6,31-12,13
Kapital Yat. Holding2,93-11,21136,29
Kaplamin4,171,716,38
Kardemir (A)3,36-3,7213,90
Kardemir (B)3,39-3,1415,70
Kardemir (D)4,07-3,7826,79
Karel Elektronik6,83-4,2117,56
Karsan Otomotiv1,95-2,9925,00
Karsu Tekstil1,38-1,43-30,30
Karsusan Su Ürünleri San.5,36-9,468,28
Kartonsan253,90-2,57-8,75
Katmerciler Ekipman9,80-2,87-18,06
Kent Gıda132,30-0,82-3,08
Kerevitaş Gıda78,00-1,89-34,07
Kervansaray Yat. Holding0,47-4,0834,29
Kiler GMYO3,00-1,64-18,03
Kipa Ticaret2,15-7,73-16,67
Klimasan Klima6,80-1,7316,24
Koç Holding13,72-3,18-24,15
Konfrut Gıda17,99-2,4425,80
Konya Çimento223,40-1,19-12,39
Kordsa Teknik Tekstil7,05-2,49-3,98
Koza Altın45,32-5,7018,64
Koza Madencilik5,75-6,20-10,71
Körfez GMYO1,47-1,34-11,45
Kristal Kola1,73-0,57-3,89
Kron Telekomünikasyon13,40-1,11-27,57
Kuştur Kuşadası Turizm12,500,0031,45
Kuyumcukent Gayrimenkul4,12-3,06-0,72
Kütahya Porselen5,67-0,35-20,92
Lider Faktoring4,25-2,75-3,63
Link Bilgisayar11,222,00-21,32
Logo Yazılım48,000,00-18,30
Lokman Hekim Sağlık6,30-2,782,27
Lüks Kadife4,50-3,23-4,46
Makina Takım1,54-3,14-23,00
Mardin Çimento4,40-0,682,56
Marka Yatırım Holding1,33-2,21-21,30
Marmaris Altınyunus15,75-1,01-17,11
Marshall55,700,547,53
Martı GMYO0,96-3,03-54,72
Martı Otel0,892,30-3,26
Mavi Giyim48,800,00-15,86
Mazhar Zorlu Holding7,70-8,0092,98
MCT Danışmanlık10,303,0071,67
Mega Polietilen1,380,7321,05
Menderes Tekstil1,09-6,0331,33
Merit Turizm6,60-0,4512,05
Merko Gıda1,17-4,10-12,03
Metal Gayrimenkul1,31-2,960,77
Metemtur Otelcilik1,39-2,11-6,08
Metro Holding0,95-1,04-4,04
Metro Petrol ve Tesisleri2,09-2,34-24,00
Migros Ticaret22,80-0,87-17,27
Milpa1,52-4,40-29,63
Mish Dekorasyon0,190,00-20,83
Mistral GMYO6,02-5,94-18,54
MLP Sağlık16,94-2,08
MMC San. Ve Tic. Yat.1,7013,3322,30
Mondi Tire Kutsan1,7512,18-3,31
Net Holding2,00-1,48-9,50
Netaş Telekom.11,75-2,33-25,82
Niğbaş Niğde Beton1,37-14,3845,74
Nuh Çimento10,10-1,271,30
Nurol GMYO3,99-3,62-16,00
Odaş Elektrik6,08-2,881,33
Olmuksan-IP4,35-4,19-4,90
Orge Enerji Elektrik8,66-2,26-14,34
Orma Orman Mahsulleri1,18-1,674,42
Osmanlı Menkul2,65-1,49-15,61
Ostim Endüstriyel Yat1,45-2,03-11,04
Otokar80,40-6,13-33,40
Oyak Yat. Ort.1,03-0,961,98
Oylum Sınai Yatırımlar1,67-2,91-1,76
Özak GMYO2,83-6,6020,94
Özbal Çelik Boru1,39-1,42-15,76
Özderici GMYO10,75-10,27589,10
Özerden Plastik3,43-0,5815,10
Panora GMYO4,64-2,112,95
Park Elek.Madencilik3,64-2,67-12,71
Parsan18,121,0654,87
Pegasus28,20-5,05-16,57
Peker GMYO8,09-0,25
Penguen Gıda1,82-1,62-18,39
Pera GMYO0,89-4,301,14
Pergamon Dış Ticaret7,09-0,4285,12
Petkim7,18-4,14-7,59
Petrokent Turizm52,450,0010,47
Pınar Et Ve Un9,18-1,29-0,27
Pınar Su1,69-1,17-6,11
Pınar Süt12,08-2,58-0,29
Plastikkart2,54-2,68-12,11
Polisan Holding6,200,32-28,90
Politeknik Metal39,803,3819,52
Prizma Press Matbaacılık1,67-1,183,09
QNB Finans Fin. Kir.4,32-0,6910,77
QNB Finansbank5,40-2,00-1,82
Ral Yatırım Holding1,27-5,93-22,09
Ray Sigorta1,28-2,29-29,28
Reysaş GMYO1,31-4,383,15
Reysaş Lojistik0,97-3,96-24,22
Rhea Girişim0,86-3,37-23,21
Rodrigo Tekstil1,29-0,77-56,86
Royal Halı0,85-1,16-6,59
RTA Laboratuvarları2,05-1,91-25,72
Sabancı Holding9,62-3,41-10,94
Safkar Ege Soğutmacılık1,75-2,78
Salix Yatırım Holding4,21-2,77-46,03
Sanel Mühendislik1,56-1,89-8,77
Sanifoam Sünger1,67-2,34-0,60
Sanko Pazarlama3,83-1,5412,98
Saray Matbaacılık1,360,0027,10
Sarkuysan3,490,295,76
Sasa Polyester13,34-1,3316,10
Say Reklamcılık1,41-2,76-15,57
Sekuro Plastik10,19-8,1218,49
Selçuk Ecza Deposu3,390,89-3,20
Selçuk Gıda0,514,0882,14
Senkron Güvenlik1,351,50-27,42
Serve Kırtasiye0,541,89-12,90
Servet GMYO3,47-3,0714,14
Seyitler Kimya8,720,23-2,90
Silverline Endüstri2,29-3,384,57
Sinpaş GMYO0,69-1,43-10,39
Soda Sanayii4,83-5,29-4,17
Sodaş Sodyum Sanayii4,10-0,4920,28
Söktaş1,62-0,61-2,41
Sönmez Filament3,92-0,25-5,54
Sönmez Pamuklu4,03-0,741,77
Sumaş Suni Tahta4,90-2,00
Şeker Fin. Kir.2,55-3,77-0,78
Şekerbank1,51-1,31-17,49
Şişe Cam4,51-5,45-4,04
T. Halk Bankası8,27-3,84-23,28
T. Kalkınma Bank.4,82-0,62-13,00
T.S.K.B.1,40-2,10-0,27
T.Tuborg12,140,3320,20
Taç Tarım Ürünleri2,23-4,29-8,23
Tat Gıda4,86-7,78-5,36
TAV Havalimanları21,78-7,791,49
Taze Kuru Gıda7,75-0,26-4,91
Tek-Art Turizm0,812,537,63
Tekfen Holding15,38-4,11-6,10
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,20-2,55-18,45
Temapol Polimer Plastik3,75-1,83-21,38
TGS Dış Ticaret5,390,1948,48
Tofaş Oto. Fab.25,02-0,71-19,67
Torunlar GMYO2,80-3,11-15,92
Trabzon Liman13,34-1,48
Trabzonspor Sportif1,60-3,03-27,27
Trakya Cam4,69-3,301,52
Trend GMYO1,42-2,07
TSKB GMYO0,71-2,74-2,74
Tuğçelik3,31-0,904,09
Tukaş1,74-1,69-21,97
Turcas Petrol2,13-2,29-10,50
Turkcell13,96-1,83-9,82
Tümosan Motor ve Traktör5,99-3,39-21,08
Tüpraş103,50-3,00-4,04
Türk Hava Yolları16,71-4,086,50
Türk Prysmian Kablo2,05-1,91-18,10
Türk Telekom6,28-2,48-2,48
Türk Traktör60,500,00-14,17
Türker Proje Gayrimenkul37,880,740,85
Ufuk Yatırım2,20-1,35-28,34
Ulaşlar Turizm Yat.1,66-1,78-2,92
Ulusoy Elektrik17,50-0,85-6,22
Ulusoy Un Sanayi2,44-1,61-12,23
Umpaş Holding0,590,00-6,35
Uşak Seramik2,04-0,97-16,73
Utopya Turizm3,86-0,26-14,03
Uzertaş Boya0,95-5,94-16,67
Ülker Bisküvi21,300,008,29
Ünye Çimento4,780,4214,90
Vakıf Fin. Kir.2,14-0,472,88
Vakıf GMYO2,38-2,46-8,46
Vakıf Yat. Ort.1,34-2,90-5,63
Vakıflar Bankası5,97-4,78-11,82
Vakko Tekstil4,10-4,2139,22
Vanet Gıda2,57-3,02-19,69
Verusa Holding24,96-3,188,90
Verusaturk Girisim2,29-2,97-2,97
Vestel9,92-1,3931,04
Vestel Beyaz Eşya11,00-2,5714,94
Viking Kağıt1,32-2,2210,00
Yapı Kredi Koray GMYO1,87-4,10-19,40
Yapı ve Kredi Bank.3,98-3,40-8,29
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,23-2,62-10,44
Yataş27,24-2,08-3,75
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,42-0,7035,27
Yeni Gimat GMYO12,040,17-3,70
Yeşil GMYO0,59-1,67-6,35
Yeşil Yapı0,59-3,28-42,16
Yeşil Yatırım Holding17,28-2,658,00
Yibitaş İnşaat Malzeme2.221,90-7,4223,14
Yonga Mobilya1.250,00-10,57423,23
Yünsa6,50-2,4044,44
Zorlu Enerji1,70-3,417,59

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • TCMB döviz kurları19 Eylül 2018 Çarşamba 15:53
  • TCMB alım satıma konu olmayan döviz kurları19 Eylül 2018 Çarşamba 15:53
  • Fizy İstanbul Müzik Haftası başladı19 Eylül 2018 Çarşamba 15:53
  • Manisa Ticaret Borsası19 Eylül 2018 Çarşamba 15:53
  • Tarım Krediden ’katılım bankası’ hamlesi19 Eylül 2018 Çarşamba 15:43
  • Allianz, Olimpik Hareket'in "Global Olimpik Partneri" oldu19 Eylül 2018 Çarşamba 15:38
  • Giresun Ticaret Borsası19 Eylül 2018 Çarşamba 15:33
  • Türkiye aydınlatma sektörünün geleceği, IstanbulLight 2018’de şekillenecek19 Eylül 2018 Çarşamba 15:28
  • Çerkezköy Endüstriyel Fuarı 11 Ekim’de açılıyor19 Eylül 2018 Çarşamba 15:23
  • İngiliz ekonomisi yaz döneminde ivme kazandı19 Eylül 2018 Çarşamba 15:18
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim