• BIST 96.121
  • Altın 240,654
  • Dolar 6,2046
  • Euro 7,2854
  • Konya 19 °C
  • "Bunun hesabı sorulacak..." FETÖ'cü emniyet müdüründen polislere tehdit!
  • Bakan Albayrak: Enflasyon yüzde 6'ya inecek!
  • AK Parti'den "tebdili kıyafet"le saha araştırması
  • "Bunun hesabı sorulacak..." FETÖ'cü emniyet müdüründen polislere tehdit!
  • Bakan Albayrak: Enflasyon yüzde 6'ya inecek!
  • AK Parti'den "tebdili kıyafet"le saha araştırması

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.900,00-6,43
İş Bankası (B)1.310,704,274,82
İş Bankası (C)6,623,28-0,89
İş Bankası (Kur.)6.510,00-15,84
İş Fin.Kir.3,52-0,85136,24
İş Girişim1,823,414,60
İş GMYO1,262,44-1,86
İş Y. Men. Değ.2,081,96-2,46
İş Yat. Ort.0,831,225,19
İşbir Holding241,000,5830,20
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,362,86-10,00
İttifak Holding2,771,0918,88
İz Hayvancılık Tarım2,401,2726,32
İzmir Demir Çelik2,634,37-18,83
İzmir Fırça6,802,87-26,49
İzocam25,240,08-4,54
Jantsa Jant Sanayi29,922,33-7,54
Kapital Yat. Holding1,67-1,1834,68
Kaplamin3,972,581,28
Kardemir (A)3,635,8323,05
Kardemir (B)3,636,1423,89
Kardemir (D)4,087,3727,10
Karel Elektronik7,351,2426,51
Karsan Otomotiv2,095,0333,97
Karsu Tekstil1,390,00-29,80
Karsusan Su Ürünleri San.5,901,9019,19
Kartonsan266,501,80-4,22
Katmerciler Ekipman10,493,15-12,29
Kent Gıda137,002,620,37
Kerevitaş Gıda82,95-2,35-29,88
Kervansaray Yat. Holding0,540,0054,29
Kiler GMYO3,233,19-11,75
Kipa Ticaret3,192,5723,64
Klimasan Klima7,191,4122,91
Koç Holding15,182,57-16,08
Konfrut Gıda18,042,0426,15
Konya Çimento233,201,75-8,55
Kordsa Teknik Tekstil7,281,68-0,84
Koza Altın50,207,3631,41
Koza Madencilik6,195,81-3,88
Körfez GMYO1,532,68-7,83
Kristal Kola1,762,33-2,22
Kron Telekomünikasyon14,171,72-23,41
Kuştur Kuşadası Turizm11,400,0019,88
Kuyumcukent Gayrimenkul4,813,6615,90
Kütahya Porselen5,702,33-20,50
Lider Faktoring4,403,53-0,23
Link Bilgisayar11,341,43-20,48
Logo Yazılım47,485,14-19,18
Lokman Hekim Sağlık6,771,049,90
Lüks Kadife4,553,41-3,40
Makina Takım1,67-6,18-16,50
Mardin Çimento4,541,795,83
Marka Yatırım Holding1,250,00-26,04
Marmaris Altınyunus16,451,92-13,42
Marshall52,505,001,35
Martı GMYO1,071,90-49,53
Martı Otel0,923,370,00
Mavi Giyim49,800,73-14,14
Mazhar Zorlu Holding7,580,1389,97
MCT Danışmanlık11,6619,5994,33
Mega Polietilen1,430,7025,44
Menderes Tekstil1,104,7632,53
Merit Turizm7,000,0018,85
Merko Gıda1,211,68-9,02
Metal Gayrimenkul1,630,0025,38
Metemtur Otelcilik1,473,52-0,68
Metro Holding0,983,16-1,01
Metro Petrol ve Tesisleri2,182,83-20,73
Migros Ticaret22,464,47-18,51
Milpa1,655,10-23,61
Mish Dekorasyon0,190,00-20,83
Mistral GMYO5,951,02-19,49
MLP Sağlık17,70-0,28
MMC San. Ve Tic. Yat.1,475,005,76
Mondi Tire Kutsan1,632,52-9,94
Net Holding2,080,48-5,88
Netaş Telekom.12,922,13-18,43
Niğbaş Niğde Beton1,952,63107,45
Nuh Çimento10,441,664,71
Nurol GMYO4,758,700,00
Odaş Elektrik6,474,027,83
Olmuksan-IP4,651,311,66
Orge Enerji Elektrik8,932,53-11,67
Orma Orman Mahsulleri1,184,424,42
Osmanlı Menkul2,70-1,46-14,01
Ostim Endüstriyel Yat1,421,43-12,88
Otokar100,001,73-17,16
Oyak Yat. Ort.1,061,924,95
Oylum Sınai Yatırımlar1,732,371,76
Özak GMYO2,570,789,83
Özbal Çelik Boru1,491,36-9,70
Özderici GMYO12,402,06694,87
Özerden Plastik3,622,2621,48
Panora GMYO4,641,092,95
Park Elek.Madencilik3,803,54-8,87
Parsan16,684,9142,56
Pegasus32,905,79-2,66
Peker GMYO7,19-0,14
Penguen Gıda1,882,73-15,70
Pera GMYO0,912,253,41
Pergamon Dış Ticaret6,26-0,9563,45
Petkim7,762,11-0,13
Petrokent Turizm57,500,0021,10
Pınar Et Ve Un9,800,721,24
Pınar Su1,722,38-4,44
Pınar Süt12,141,51-2,88
Plastikkart2,731,49-5,54
Polisan Holding6,120,99-29,82
Politeknik Metal40,680,4922,16
Prizma Press Matbaacılık1,8811,2416,05
QNB Finans Fin. Kir.4,28-0,939,74
QNB Finansbank5,641,992,55
Ral Yatırım Holding1,2210,91-25,15
Ray Sigorta1,373,79-24,31
Reysaş GMYO1,353,056,30
Reysaş Lojistik1,022,00-20,31
Rhea Girişim0,934,49-16,96
Rodrigo Tekstil1,433,62-52,17
Royal Halı0,88-1,12-3,30
RTA Laboratuvarları2,151,90-22,10
Sabancı Holding10,352,78-4,18
Safkar Ege Soğutmacılık1,930,52
Salix Yatırım Holding4,012,82-48,59
Sanel Mühendislik1,623,18-5,26
Sanifoam Sünger1,691,810,60
Sanko Pazarlama3,851,0513,57
Saray Matbaacılık1,3019,2721,50
Sarkuysan3,511,746,36
Sasa Polyester14,099,7422,63
Say Reklamcılık1,5111,03-9,58
Sekuro Plastik13,490,7556,86
Selçuk Ecza Deposu3,602,272,79
Selçuk Gıda0,50-10,7178,57
Senkron Güvenlik1,392,21-25,27
Serve Kırtasiye0,543,85-12,90
Servet GMYO3,510,5715,46
Seyitler Kimya8,680,35-3,34
Silverline Endüstri2,271,793,65
Sinpaş GMYO0,704,48-9,09
Soda Sanayii5,152,182,18
Sodaş Sodyum Sanayii4,230,0024,10
Söktaş1,683,071,20
Sönmez Filament4,073,30-1,93
Sönmez Pamuklu4,399,4810,86
Sumaş Suni Tahta4,582,23
Şeker Fin. Kir.2,480,40-3,50
Şekerbank1,603,23-12,57
Şişe Cam4,852,543,19
T. Halk Bankası9,043,08-16,14
T. Kalkınma Bank.5,220,19-5,78
T.S.K.B.1,453,573,29
T.Tuborg11,90-0,6717,82
Taç Tarım Ürünleri2,353,07-3,29
Tat Gıda5,392,674,96
TAV Havalimanları24,94-0,6416,22
Taze Kuru Gıda7,902,20-3,07
Tek-Art Turizm0,902,2719,58
Tekfen Holding16,901,623,18
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,321,89-16,12
Temapol Polimer Plastik3,922,89-17,82
TGS Dış Ticaret5,35-1,2947,38
Tofaş Oto. Fab.27,161,65-12,80
Torunlar GMYO2,680,75-19,52
Trabzon Liman13,562,19
Trabzonspor Sportif1,751,74-20,45
Trakya Cam4,931,866,71
Trend GMYO1,441,41
TSKB GMYO0,742,781,37
Tuğçelik3,223,211,26
Tukaş1,883,30-15,70
Turcas Petrol2,202,80-7,56
Turkcell14,451,76-6,65
Tümosan Motor ve Traktör7,212,71-5,01
Tüpraş113,201,164,96
Türk Hava Yolları19,054,6721,41
Türk Prysmian Kablo2,122,44-15,31
Türk Telekom6,343,26-1,55
Türk Traktör70,351,96-0,20
Türker Proje Gayrimenkul37,661,020,27
Ufuk Yatırım2,18-0,91-28,99
Ulaşlar Turizm Yat.1,721,780,58
Ulusoy Elektrik18,041,63-3,32
Ulusoy Un Sanayi2,543,25-8,63
Umpaş Holding0,601,69-4,76
Uşak Seramik2,164,85-11,84
Utopya Turizm4,041,51-10,02
Uzertaş Boya1,00-1,96-12,28
Ülker Bisküvi21,503,769,30
Ünye Çimento4,800,4215,38
Vakıf Fin. Kir.2,200,465,77
Vakıf GMYO2,532,02-2,69
Vakıf Yat. Ort.1,420,000,00
Vakıflar Bankası6,424,56-5,17
Vakko Tekstil4,432,7843,83
Vanet Gıda2,562,40-20,00
Verusa Holding25,640,0811,87
Verusaturk Girisim2,212,79-6,36
Vestel10,374,6436,99
Vestel Beyaz Eşya10,801,3112,85
Viking Kağıt1,34-0,7411,67
Yapı Kredi Koray GMYO2,044,08-12,07
Yapı ve Kredi Bank.4,352,840,23
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,320,87-6,83
Yataş30,462,567,63
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,535,5245,74
Yeni Gimat GMYO12,09-0,49-3,30
Yeşil GMYO0,635,000,00
Yeşil Yapı0,653,17-36,27
Yeşil Yatırım Holding21,020,1031,37
Yibitaş İnşaat Malzeme2.549,90-4,8540,10
Yonga Mobilya1.530,600,26540,69
Yünsa6,820,4451,56
Zorlu Enerji1,905,5620,25

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Avrupa borsaları yükselişle kapandı20 Eylül 2018 Perşembe 19:33
  • 425 kişilik personel alımı için 3 bin 200 kişi başvurdu20 Eylül 2018 Perşembe 19:13
  • Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak:20 Eylül 2018 Perşembe 19:08
  • Terzioğlu, çalışanlarına aşure dağıttı20 Eylül 2018 Perşembe 18:53
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri20 Eylül 2018 Perşembe 18:48
  • Borsada işlem hacmi sıralaması20 Eylül 2018 Perşembe 18:43
  • Borsada en çok değer kaybeden hisseler20 Eylül 2018 Perşembe 18:43
  • Samsung üç arka kameralı telefonu Galaxy A7‘yi tanıttı20 Eylül 2018 Perşembe 18:38
  • Borsada günlük işlemler (1)20 Eylül 2018 Perşembe 18:38
  • Borsada günlük işlemler (2)20 Eylül 2018 Perşembe 18:38
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim