• BIST 103.328
  • Altın 193,733
  • Dolar 4,6527
  • Euro 5,4829
  • Konya 18 °C
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.000,00-5,88
İş Bankası (B)1.324,000,005,84
İş Bankası (C)7,61-0,789,18
İş Bankası (Kur.)7.007,00-9,47
İş Fin.Kir.1,81-0,5521,48
İş Girişim1,570,00-9,77
İş GMYO1,340,75-1,47
İş Yat. Men. Değ.2,410,42-1,63
İş Yat. Ort.1,020,996,25
İşbir Holding302,4020,0063,37
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,412,502,50
İttifak Holding2,511,217,73
İz Hayvancılık Tarım2,481,6430,53
İzmir Demir Çelik2,900,00-10,49
İzmir Fırça5,012,87-45,84
İzocam28,50-0,637,79
Jantsa Jant Sanayi31,802,71-1,73
Kapital Yat. Holding1,143,64-8,06
Kaplamin6,125,3456,12
Kardemir (A)3,230,949,49
Kardemir (B)3,251,5610,92
Kardemir (D)3,793,8418,07
Karel Elektronik9,394,3361,62
Karsan Otomotiv2,03-0,4930,13
Karsu Tekstil1,380,00-30,30
Karsusan Su Ürünleri San.4,94-1,20-0,20
Kartonsan282,900,46-0,14
Katmerciler Ekipman10,590,95-11,45
Kent Gıda144,900,076,15
Kerevitaş Gıda93,10-4,27-21,30
Kervansaray Yat. Holding0,440,0025,71
Kiler GMYO3,53-1,94-3,55
Kipa Ticaret4,220,9663,57
Klimasan Klima6,841,7916,92
Koç Holding17,16-1,21-7,14
Konfrut Gıda18,08-2,4326,43
Konya Çimento246,400,53-3,37
Kordsa Global7,780,521,43
Koza Altın36,385,51-4,76
Koza Madencilik5,500,92-14,60
Körfez GMYO1,57-0,63-5,42
Kristal Kola1,86-0,533,33
Kron Telekomünikasyon15,00-5,84-18,92
Kuştur Kuşadası Turizm11,40-0,8714,00
Kuyumcukent Gayrimenkul4,85-3,9616,87
Kütahya Porselen6,06-0,33-15,48
Lider Faktoring4,650,435,44
Link Bilgisayar14,030,65-1,61
Logo Yazılım53,20-0,56-9,45
Lokman Hekim Sağlık6,451,424,71
Lüks Kadife5,07-0,597,64
Makina Takım1,830,55-8,50
Mardin Çimento4,27-0,23-0,47
Marka Yatırım Holding1,27-1,55-24,85
Marmaris Altınyunus16,010,13-15,74
Marshall56,201,088,49
Martı GMYO1,070,00-49,53
Martı Otel1,000,008,70
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret53,100,19-8,45
Mazhar Zorlu Holding4,96-0,4024,31
MCT Danışmanlık7,001,4516,67
Mega Polietilen1,242,488,77
Menderes Tekstil0,940,0013,25
Merit Turizm6,745,6414,43
Merko Gıda1,462,829,77
Metal Gayrimenkul1,43-1,3810,00
Metemtur Otelcilik1,57-1,266,08
Metro Holding1,070,948,08
Metro Petrol ve Tesisleri2,39-0,42-13,09
Migros Ticaret24,661,73-10,52
Milpa1,82-1,09-15,74
Mish Dekorasyon0,234,55-4,17
Mistral GMYO7,050,14-4,60
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.19,100,37
MMC San. Ve Tic. Yat.1,471,385,76
Mondi Tire Kutsan1,84-1,081,66
Net Holding2,460,8211,31
Netaş Telekom.15,19-3,00-4,10
Niğbaş Niğde Beton0,921,10-2,13
Nuh Çimento10,351,173,81
Nurol GMYO4,43-2,21-6,74
Odaş Elektrik7,180,0019,67
Olmuksan-IP4,74-0,843,63
Orge Enerji Elektrik8,780,69-13,16
Orma Orman Mahsulleri1,20-5,516,19
Osmanlı Menkul4,050,2528,98
Ostim Endüstriyel Yat1,54-1,28-5,52
Otokar116,400,34-5,98
Oyak Yat. Ort.1,120,0010,89
Oylum Sınai Yatırımlar1,76-0,563,53
Özak GMYO2,651,9213,25
Özbal Çelik Boru1,600,63-3,03
Özderici GMYO6,58321,79
Özerden Plastik3,880,2630,20
Panora GMYO4,720,21-3,48
Park Elek.Madencilik3,850,26-7,67
Parsan16,470,5540,77
Pegasus34,86-0,063,14
Peker GYO5,46-0,36
Penguen Gıda2,070,00-7,17
Pera GMYO0,84-1,18-4,55
Pergamon Dış Ticaret6,45-1,3845,60
Petkim7,962,582,45
Petrokent Turizm47,96-0,081,01
Pınar Et Ve Un9,80-0,411,24
Pınar Su1,780,00-1,11
Pınar Süt12,29-1,29-1,68
Plastikkart2,900,690,35
Polisan Holding7,13-4,42-18,23
Politeknik Metal43,202,9129,73
Prizma Press Matbaacılık1,811,1211,73
QNB Finansbank6,100,0010,91
Ray Sigorta1,380,00-23,76
Reysaş GMYO1,57-2,4823,62
Reysaş Lojistik1,18-0,84-7,81
Rhea Girişim1,040,00-7,14
Rodrigo Tekstil1,760,57-41,14
Royal Halı0,94-1,053,30
RTA Laboratuvarları2,72-0,37-1,45
Sabancı Holding10,710,00-3,69
Safkar Ege Soğutmacılık2,24-3,03
Salix Yatırım Holding4,70-5,81-39,74
Sanel Mühendislik1,870,549,36
Sanifoam Sünger1,93-2,0314,88
Sanko Pazarlama3,74-0,5310,32
Saray Matbaacılık1,080,000,93
Sarkuysan3,38-2,312,42
Sasa Polyester10,38-0,76-9,66
Say Reklamcılık1,73-1,143,59
Sekuro Plastik11,390,3532,44
Selçuk Ecza Deposu3,720,813,33
Selçuk Gıda0,412,5046,43
Senkron Güvenlik1,67-0,60-10,22
Serve Kırtasiye0,580,00-6,45
Servet GMYO3,55-0,5616,78
Seyitler Kimya10,98-4,1022,27
Silverline Endüstri2,28-1,724,11
Sinpaş GMYO0,774,050,00
Soda Sanayii4,960,40-1,59
Sodaş Sodyum Sanayii4,25-0,7011,84
Söktaş1,720,003,61
Sönmez Filament4,630,4311,57
Sönmez Pamuklu4,50-0,4413,64
Sumaş Suni Tahta5,99-1,80
Şeker Fin. Kir.2,510,40-2,33
Şekerbank1,59-1,24-13,11
Şişe Cam4,951,855,32
T. Halk Bankası9,27-1,07-14,01
T. Kalkınma Bank.5,501,10-0,72
T.S.K.B.1,630,0013,19
T.Tuborg10,480,773,76
Taç Tarım Ürünleri2,440,000,41
Tat Gıda5,84-1,029,98
TAV Havalimanları24,840,7310,60
Taze Kuru Gıda8,201,230,61
Tek-Art Turizm1,111,8344,16
Tekfen Holding17,49-1,352,88
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,89-1,61-5,05
Temapol Polimer Plastik4,340,00-9,01
TGS Dış Ticaret5,33-2,3846,83
Tofaş Oto. Fab.29,08-1,09-11,93
Torunlar GMYO3,100,00-6,91
Trabzon Liman14,45-0,41
Trabzonspor Sportif2,03-0,98-7,73
Trakya Cam4,791,913,68
Transtürk Hold.0,58-6,45-4,92
Trend GMYO1,43-3,38
TSKB GMYO0,761,334,11
Tuğçelik3,14-0,32-1,26
Tukaş2,46-1,2010,31
Turcas Petrol2,50-1,195,04
Turkcell14,780,14-4,52
Tümosan Motor ve Traktör8,120,006,98
Tüpraş113,40-0,18-6,67
Türk Hava Yolları16,70-1,016,44
Türk Prysmian Kablo2,310,43-9,06
Türk Telekom6,850,446,37
Türk Traktör77,75-0,262,30
Türker Proje Gayrimenkul39,963,526,39
Ufuk Yatırım2,38-0,83-22,48
Ulaşlar Turizm Yat.1,875,659,36
Ulusoy Elektrik19,65-1,065,31
Ulusoy Un Sanayi2,87-2,053,24
Umpaş Holding0,650,003,17
Uşak Seramik2,29-1,29-6,53
Utopya Turizm3,81-0,78-15,14
Uzertaş Boya1,066,00-7,02
Ülker Bisküvi23,000,0016,93
Ünye Çimento4,57-0,659,86
Vakıf Fin. Kir.2,21-0,456,25
Vakıf GMYO2,68-0,373,08
Vakıf Yat. Ort.1,54-0,658,45
Vakıflar Bankası6,97-2,652,95
Vakko Tekstil4,5810,3648,70
Vanet Gıda3,35-3,184,69
Verusa Holding28,000,7222,16
Verusaturk Girisim2,48-5,705,08
Vestel9,64-1,3327,34
Vestel Beyaz Eşya10,19-0,106,48
Viking Kağıt1,331,5310,83
Yapı Kredi Koray GMYO2,27-0,44-2,16
Yapı ve Kredi Bank.4,720,008,76
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,600,004,42
Yataş33,74-0,3019,22
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,83-0,5474,32
Yeni Gimat GMYO13,98-2,782,95
Yeşil GMYO0,670,006,35
Yeşil Yapı1,09-0,916,86
Yeşil Yatırım Holding25,88-1,3761,75
Yibitaş İnşaat Malzeme2.246,90-0,0923,46
Yonga Mobilya1.379,80-0,01477,56
Yünsa7,11-4,1858,00
Zorlu Enerji2,050,4929,75

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim