• BIST 101.892
  • Altın 190,254
  • Dolar 4,6043
  • Euro 5,3842
  • Konya 19 °C
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler
  • AK Parti'nin 27. dönem milletvekili aday listesi
  • MHP 27. dönem MV aday listesi açıklandı (Tüm liste)
  • 24 Haziran'da nasıl oy kullanılacak? Oylar nasıl sayılacak? Yeni sistemle ilgili bilinmeyenler

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.000,00-5,88
İş Bankası (B)1.258,00-0,140,57
İş Bankası (C)7,550,278,32
İş Bankası (Kur.)7.000,00-9,56
İş Fin.Kir.1,862,7624,83
İş Girişim1,58-1,25-9,20
İş GMYO1,35-1,46-0,74
İş Yat. Men. Değ.2,420,41-1,22
İş Yat. Ort.1,011,005,21
İşbir Holding224,00-0,4421,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,40-4,760,00
İttifak Holding2,65-3,2813,73
İz Hayvancılık Tarım2,58-0,3935,79
İzmir Demir Çelik3,050,00-5,86
İzmir Fırça5,71-16,03-38,27
İzocam27,600,584,39
Jantsa Jant Sanayi32,30-0,43-0,19
Kapital Yat. Holding1,07-1,83-13,71
Kaplamin4,530,6715,56
Kardemir (A)3,06-2,863,73
Kardemir (B)3,06-2,554,44
Kardemir (D)3,34-2,344,05
Karel Elektronik8,13-0,7339,93
Karsan Otomotiv2,060,9832,05
Karsu Tekstil1,38-1,43-30,30
Karsusan Su Ürünleri San.5,080,002,63
Kartonsan280,00-0,71-1,16
Katmerciler Ekipman10,89-7,32-8,95
Kent Gıda145,901,606,89
Kerevitaş Gıda95,80-0,62-19,02
Kervansaray Yat. Holding0,427,6920,00
Kiler GMYO3,703,061,09
Kipa Ticaret4,230,2463,95
Klimasan Klima6,54-2,3911,79
Koç Holding17,41-0,34-5,79
Konfrut Gıda17,6514,7623,43
Konya Çimento244,30-1,09-4,20
Kordsa Global7,36-1,08-4,04
Koza Altın33,203,75-13,09
Koza Madencilik5,420,37-15,84
Körfez GMYO1,62-0,61-2,41
Kristal Kola1,900,535,56
Kron Telekomünikasyon15,900,89-14,05
Kuştur Kuşadası Turizm11,900,0019,00
Kuyumcukent Gayrimenkul5,160,0024,34
Kütahya Porselen5,82-0,34-18,83
Lider Faktoring4,731,287,26
Link Bilgisayar14,74-1,013,37
Logo Yazılım53,150,28-9,53
Lokman Hekim Sağlık6,28-0,481,95
Lüks Kadife5,33-1,3013,16
Makina Takım1,84-1,08-8,00
Mardin Çimento4,26-0,70-0,70
Marka Yatırım Holding1,35-6,90-20,12
Marmaris Altınyunus15,960,25-16,00
Marshall55,40-3,236,95
Martı GMYO1,062,91-50,00
Martı Otel1,030,9811,96
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret52,65-0,66-9,22
Mazhar Zorlu Holding4,43-0,6711,03
MCT Danışmanlık6,650,7610,83
Mega Polietilen1,160,001,75
Menderes Tekstil0,920,0010,84
Merit Turizm6,63-0,1512,56
Merko Gıda1,64-1,8023,31
Metal Gayrimenkul1,70-1,7330,77
Metemtur Otelcilik1,61-2,428,78
Metro Holding0,99-1,000,00
Metro Petrol ve Tesisleri2,42-2,42-12,00
Migros Ticaret23,261,13-15,60
Milpa1,91-0,52-11,57
Mish Dekorasyon0,220,00-8,33
Mistral GMYO7,06-1,12-4,47
MLP Sağlık Hizmetleri A.Ş.18,73-0,53
MMC San. Ve Tic. Yat.1,430,002,88
Mondi Tire Kutsan1,871,083,31
Net Holding2,271,792,71
Netaş Telekom.15,030,80-5,11
Niğbaş Niğde Beton0,920,00-2,13
Nuh Çimento10,940,839,73
Nurol GMYO4,42-3,07-6,95
Odaş Elektrik7,21-3,2220,17
Olmuksan-IP4,59-3,370,35
Orge Enerji Elektrik8,682,72-14,14
Orma Orman Mahsulleri1,281,5913,27
Osmanlı Menkul3,99-1,2427,07
Ostim Endüstriyel Yat1,490,00-8,59
Otokar116,00-1,53-6,30
Oyak Yat. Ort.1,14-1,7212,87
Oylum Sınai Yatırımlar1,771,144,12
Özak GMYO2,50-2,346,84
Özbal Çelik Boru1,61-1,23-2,42
Özderici GMYO4,5819,90193,59
Özerden Plastik3,951,8032,55
Panora GMYO4,832,33-1,23
Park Elek.Madencilik3,750,54-10,07
Parsan14,754,1726,07
Pegasus34,34-1,381,60
Peker GYO5,520,36
Penguen Gıda2,04-0,49-8,52
Pera GMYO0,84-5,62-4,55
Pergamon Dış Ticaret6,71-6,4251,47
Petkim8,09-0,254,12
Petrokent Turizm50,00-1,675,31
Pınar Et Ve Un10,50-0,948,47
Pınar Su1,74-2,25-3,33
Pınar Süt12,800,162,40
Plastikkart2,82-1,74-2,42
Polisan Holding10,69-2,5522,59
Politeknik Metal42,900,0028,83
Prizma Press Matbaacılık1,822,2512,35
QNB Finansbank6,14-2,2311,64
Ray Sigorta1,40-1,41-22,65
Reysaş GMYO1,611,2626,77
Reysaş Lojistik1,22-0,81-4,69
Rhea Girişim1,040,97-7,14
Rodrigo Tekstil3,11-1,584,01
Royal Halı0,94-1,053,30
RTA Laboratuvarları2,690,75-2,54
Sabancı Holding10,690,66-3,87
Safkar Ege Soğutmacılık2,31-0,86
Salix Yatırım Holding5,96-0,50-23,59
Sanel Mühendislik2,06-2,8320,47
Sanifoam Sünger1,99-0,5018,45
Sanko Pazarlama3,681,948,55
Saray Matbaacılık1,112,783,74
Sarkuysan3,24-1,52-1,82
Sasa Polyester10,14-3,06-11,75
Say Reklamcılık1,740,584,19
Sekuro Plastik11,000,2727,91
Selçuk Ecza Deposu3,57-3,51-0,83
Selçuk Gıda0,3911,4339,29
Senkron Güvenlik1,710,59-8,06
Serve Kırtasiye0,601,69-3,23
Servet GMYO3,55-1,6616,78
Seyitler Kimya12,05-1,2334,19
Silverline Endüstri2,506,3814,16
Sinpaş GMYO0,73-1,35-5,19
Soda Sanayii5,02-0,20-0,40
Sodaş Sodyum Sanayii4,27-2,0612,37
Söktaş1,750,005,42
Sönmez Filament4,84-0,2116,63
Sönmez Pamuklu4,66-1,0617,68
Sumaş Suni Tahta6,94-0,72
Şeker Fin. Kir.2,42-2,02-5,84
Şekerbank1,610,63-12,02
Şişe Cam4,880,833,83
T. Halk Bankası9,40-1,16-12,80
T. Kalkınma Bank.5,56-1,770,36
T.S.K.B.1,65-1,7914,58
T.Tuborg10,282,591,78
Taç Tarım Ürünleri2,58-0,396,17
Tat Gıda5,971,1912,43
TAV Havalimanları23,301,133,74
Taze Kuru Gıda8,04-4,63-1,35
Tek-Art Turizm1,05-0,9436,36
Tekfen Holding18,06-2,756,24
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,810,00-6,60
Temapol Polimer Plastik4,36-0,68-8,60
TGS Dış Ticaret4,4010,0021,21
Tofaş Oto. Fab.30,101,07-8,84
Torunlar GMYO3,101,97-6,91
Trabzon Liman14,34-0,69
Trabzonspor Sportif2,12-0,47-3,64
Trakya Cam4,78-0,213,46
Transtürk Hold.0,60-1,64-1,64
Trend GMYO1,50-1,32
TSKB GMYO0,75-1,322,74
Tuğçelik3,18-1,550,00
Tukaş2,495,9611,66
Turcas Petrol2,33-0,43-2,10
Turkcell14,930,40-3,55
Tümosan Motor ve Traktör7,95-1,734,74
Tüpraş116,60-0,34-4,03
Türk Hava Yolları18,75-4,0419,50
Türk Prysmian Kablo2,36-0,42-7,09
Türk Telekom6,701,824,04
Türk Traktör78,00-0,382,63
Türker Proje Gayrimenkul38,90-0,263,57
Ufuk Yatırım2,50-1,96-18,57
Ulaşlar Turizm Yat.1,861,648,77
Ulusoy Elektrik19,60-2,395,04
Ulusoy Un Sanayi2,72-1,09-2,16
Umpaş Holding0,631,610,00
Uşak Seramik2,39-1,24-2,45
Utopya Turizm4,15-2,12-7,57
Uzertaş Boya1,05-7,89
Ülker Bisküvi22,26-0,2713,17
Ünye Çimento4,550,009,37
Vakıf Fin. Kir.2,22-0,896,73
Vakıf GMYO2,660,002,31
Vakıf Yat. Ort.1,55-1,279,15
Vakıflar Bankası7,20-0,286,35
Vakko Tekstil4,390,9242,53
Vanet Gıda3,65-2,1414,06
Verusa Holding26,660,3816,32
Verusaturk Girisim2,39-1,241,27
Vestel10,36-1,4336,86
Vestel Beyaz Eşya10,20-1,836,58
Viking Kağıt1,160,00-3,33
Yapı Kredi Koray GMYO2,310,00-0,43
Yapı ve Kredi Bank.4,62-0,436,45
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,630,005,62
Yataş29,161,113,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,84-2,6575,27
Yeni Gimat GMYO13,400,60-1,33
Yeşil GMYO0,661,544,76
Yeşil Yapı1,080,935,88
Yeşil Yatırım Holding26,36-2,7364,75
Yibitaş İnşaat Malzeme2.290,009,1025,82
Yonga Mobilya890,90-15,23272,92
Yünsa6,63-2,5047,33
Zorlu Enerji2,10-0,4732,91

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Kalite yönetiminde başarılı il müdürlükleri ödüllendirildi23 Mayıs 2018 Çarşamba 22:28
  • Fed tutanakları yayınlandı23 Mayıs 2018 Çarşamba 22:13
  • "Tam dokuz defa bu ülkeye operasyon çekildi"23 Mayıs 2018 Çarşamba 21:03
  • Şimşek'ten "mali disiplin" vurgusu23 Mayıs 2018 Çarşamba 20:48
  • “Merkez Bankası üzerine düşen görevi yaptı"23 Mayıs 2018 Çarşamba 20:23
  • Merkez Bankası GLP faizini artırdı23 Mayıs 2018 Çarşamba 20:08
  • Avrupa borsaları düşüşle kapandı23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:43
  • TCMB'den Para Politikası Kurulu Toplantısına İlişkin açıklama23 Mayıs 2018 Çarşamba 19:23
  • Borsada en çok değer kaybeden hisseler23 Mayıs 2018 Çarşamba 18:43
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri23 Mayıs 2018 Çarşamba 18:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim