• BIST 117.522
  • Altın 161,944
  • Dolar 3,7875
  • Euro 4,6596
  • Konya 3 °C
  • Fakıbaba "300 koyun" projesine açıklık getirdi
  • CHP’den ittifak teklifine karşı hamle!
  • İşte PÖH'lerin Afrin yemini... / VİDEO
  • Fakıbaba "300 koyun" projesine açıklık getirdi
  • CHP’den ittifak teklifine karşı hamle!
  • İşte PÖH'lerin Afrin yemini... / VİDEO

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)15.666,00-7,85
İş Bankası (B)1.234,100,81-1,34
İş Bankası (C)7,29-1,224,59
İş Bankası (Kur.)7.250,00-0,68-6,33
İş Fin.Kir.1,570,005,37
İş Girişim1,580,00-9,20
İş GMYO1,350,00-0,74
İş Yat. Men. Değ.2,37-1,25-3,27
İş Yat. Ort.0,97-1,021,04
İşbir Holding208,00-1,3812,37
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,39-2,50-2,50
İttifak Holding2,19-1,79-6,01
İz Hayvancılık Tarım2,80-6,3547,37
İzmir Demir Çelik3,011,69-7,10
İzmir Fırça8,88-3,48-4,00
İzocam29,80-1,6512,71
Jantsa Jant Sanayi37,700,8616,50
Kapital Yat. Holding1,200,00-3,23
Kaplamin3,43-2,00-12,50
Kardemir (A)2,94-1,01-0,34
Kardemir (B)2,990,672,05
Kardemir (D)3,10-1,27-3,43
Karel Elektronik8,455,6245,44
Karsan Otomotiv2,00-1,4828,21
Karsu Tekstil1,350,00-31,82
Karsusan Su Ürünleri San.4,87-0,61-1,62
Kartonsan278,90-0,53-1,55
Katmerciler Ekipman11,52-1,87-3,68
Kent Gıda142,80-2,194,62
Kerevitaş Gıda96,803,20-18,17
Kervansaray Yat. Holding0,33-2,94-5,71
Kiler GMYO3,46-1,14-5,46
Kipa Ticaret3,97-3,6453,88
Klimasan Klima7,55-1,0529,06
Koç Holding17,28-1,71-6,49
Konfrut Gıda17,00-4,4418,88
Konya Çimento247,700,04-2,86
Kordsa Global7,700,520,39
Koza Altın35,181,44-7,91
Koza Madencilik5,33-1,48-17,24
Körfez GMYO1,62-1,82-2,41
Kristal Kola1,94-0,517,78
Kron Telekomünikasyon15,76-3,90-14,81
Kuştur Kuşadası Turizm11,742,9817,40
Kuyumcukent Gayrimenkul4,49-1,548,19
Kütahya Porselen6,480,00-9,62
Lider Faktoring4,53-1,092,72
Link Bilgisayar15,32-4,847,43
Logo Yazılım55,00-1,35-6,38
Lokman Hekim Sağlık6,64-0,157,79
Lüks Kadife5,501,8516,77
Makina Takım1,91-1,55-4,50
Mardin Çimento4,17-0,48-2,80
Marka Yatırım Holding1,55-0,64-8,28
Marmaris Altınyunus15,71-1,19-17,32
Marshall55,10-1,966,37
Martı GMYO1,10-0,90-48,11
Martı Otel0,981,036,52
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret53,50-1,29-7,76
Mazhar Zorlu Holding3,89-0,26-2,51
MCT Danışmanlık6,450,007,50
Mega Polietilen1,18-2,483,51
Menderes Tekstil0,933,3312,05
Merit Turizm5,85-0,34-0,68
Merko Gıda1,89-4,5542,11
Metal Gayrimenkul1,60-4,7623,08
Metemtur Otelcilik1,660,0012,16
Metro Holding0,892,30-10,10
Metro Petrol ve Tesisleri2,33-0,43-15,27
Migros Ticaret24,48-2,86-11,18
Milpa2,06-2,37-4,63
Mish Dekorasyon0,23-4,17-4,17
Mistral GMYO6,82-2,01-7,71
MMC San. Ve Tic. Yat.1,500,007,91
Mondi Tire Kutsan1,89-2,074,42
Net Holding2,25-3,431,81
Netaş Telekom.13,87-2,12-12,44
Niğbaş Niğde Beton0,96-1,032,13
Nuh Çimento10,44-3,244,71
Nurol GMYO4,98-3,304,84
Odaş Elektrik7,05-1,8117,50
Olmuksan-IP10,22-0,581,19
Orge Enerji Elektrik9,50-1,76-6,03
Orma Orman Mahsulleri1,25-1,5710,62
Osmanlı Menkul4,02-2,9028,03
Ostim Endüstriyel Yat1,540,65-5,52
Otokar116,201,04-6,14
Oyak Yat. Ort.1,130,0011,88
Oylum Sınai Yatırımlar1,771,144,12
Özak GMYO2,29-1,29-2,14
Özbal Çelik Boru1,630,00-1,21
Özderici GMYO1,49-0,67-4,49
Özerden Plastik4,000,0034,23
Panora GMYO4,47-0,67-8,59
Park Elek.Madencilik3,66-2,66-12,23
Parsan13,204,3512,82
Pegasus34,582,012,31
Penguen Gıda2,17-0,91-2,69
Pera GMYO0,890,001,14
Pergamon Dış Ticaret5,95-1,6534,31
Petkim7,52-0,27-3,22
Petrokent Turizm49,00-0,203,20
Pınar Et Ve Un10,810,1911,67
Pınar Su1,75-0,57-2,78
Pınar Süt12,100,25-3,20
Plastikkart2,79-1,06-3,46
Polisan Holding11,751,1234,75
Politeknik Metal44,44-0,1333,45
Prizma Press Matbaacılık1,732,376,79
QNB Finansbank5,80-1,195,45
Ray Sigorta1,450,00-19,89
Reysaş GMYO1,52-2,5619,69
Reysaş Lojistik1,25-1,57-2,34
Rhea Girişim1,020,00-8,93
Rodrigo Tekstil3,230,318,03
Royal Halı0,930,002,20
RTA Laboratuvarları2,71-2,17-1,81
Sabancı Holding10,31-0,87-7,28
Safkar Ege Soğutmacılık2,49-0,40
Salix Yatırım Holding7,990,002,44
Sanel Mühendislik2,500,8146,20
Sanifoam Sünger1,800,007,14
Sanko Pazarlama3,46-1,422,06
Saray Matbaacılık1,04-0,95-2,80
Sarkuysan3,15-0,94-4,55
Sasa Polyester10,43-0,10-9,23
Say Reklamcılık1,57-4,27-5,99
Sekuro Plastik10,170,3918,26
Selçuk Ecza Deposu3,87-0,777,50
Selçuk Gıda0,270,00-3,57
Senkron Güvenlik1,752,34-5,91
Serve Kırtasiye0,601,69-3,23
Servet GMYO4,14-1,4336,18
Seyitler Kimya12,37-0,8037,75
Silverline Endüstri2,65-5,0221,00
Sinpaş GMYO0,74-1,33-3,90
Soda Sanayii4,81-0,82-4,56
Sodaş Sodyum Sanayii3,800,00
Söktaş1,780,567,23
Sönmez Filament4,78-4,7815,18
Sönmez Pamuklu4,53-4,6314,39
Şeker Fin. Kir.2,520,80-1,95
Şekerbank1,63-0,61-10,93
Şişe Cam4,830,212,77
T. Halk Bankası9,500,11-11,87
T. Kalkınma Bank.5,30-0,38-4,33
T.S.K.B.1,611,2611,81
T.Tuborg9,440,64-6,53
Taç Tarım Ürünleri2,70-1,8211,11
Tat Gıda5,41-0,371,88
TAV Havalimanları21,10-2,22-6,06
Taze Kuru Gıda7,26-0,27-10,92
Tek-Art Turizm1,27-3,0564,94
Tekfen Holding16,761,88-1,41
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,25-1,501,94
Temapol Polimer Plastik4,34-1,14-9,01
TGS Dış Ticaret3,640,550,28
Tofaş Oto. Fab.29,701,23-10,05
Torunlar GMYO3,03-0,33-9,01
Trabzon Liman15,35-1,67
Trabzonspor Sportif2,140,47-2,73
Trakya Cam4,700,211,73
Transtürk Hold.0,737,3519,67
TSKB GMYO0,721,41-1,37
Tuğçelik2,97-1,98-6,60
Tukaş2,322,204,04
Turcas Petrol2,18-1,80-8,40
Turkcell15,06-3,46-2,71
Tümosan Motor ve Traktör9,03-0,3318,97
Tüpraş111,70-0,80-8,07
Türk Hava Yolları16,914,717,78
Türk Prysmian Kablo2,270,44-10,63
Türk Telekom6,22-4,01-3,42
Türk Traktör72,65-3,13-4,41
Türker Proje Gayrimenkul39,263,424,53
Ufuk Yatırım2,84-0,70-7,49
Ulaşlar Turizm Yat.1,88-1,059,94
Ulusoy Elektrik18,172,83-2,63
Ulusoy Un Sanayi2,61-1,51-6,12
Umpaş Holding0,610,00-3,17
Uşak Seramik2,480,401,22
Utopya Turizm4,00-4,99-10,91
Uzertaş Boya1,3319,8216,67
Ülker Bisküvi22,70-0,1815,40
Ünye Çimento4,29-0,923,12
Vakıf Fin. Kir.2,17-10,704,33
Vakıf GMYO2,61-5,090,38
Vakıf Yat. Ort.1,64-20,0015,49
Vakıflar Bankası6,88-0,721,62
Vakko Tekstil3,691,6519,81
Vanet Gıda2,27-1,30-29,06
Verusa Holding26,10-0,7613,87
Verusaturk Girisim2,161,89-8,47
Vestel9,99-0,7931,97
Vestel Beyaz Eşya9,664,320,94
Viking Kağıt1,161,75-3,33
Yapı Kredi Koray GMYO2,20-2,22-5,17
Yapı ve Kredi Bank.4,55-0,664,84
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,50-5,660,40
Yataş24,42-2,63-13,71
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,45-1,61133,38
Yeni Gimat GMYO13,12-1,28-3,39
Yeşil GMYO0,640,001,59
Yeşil Yapı1,08-1,825,88
Yeşil Yatırım Holding28,20-0,0776,25
Yibitaş İnşaat Malzeme1.902,10-1,954,51
Yonga Mobilya245,002,55
Yünsa5,00-5,3011,11
Zorlu Enerji2,061,9830,38

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim