• BIST 110.932
  • Altın 175,077
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Konya 6 °C
  • Eski Akdeniz Üniversitesi Rektörü Kurtcephe: Gülen bana cenneti vadetti.
  • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı: Cumhurbaşkanı adayı milletvekili adayı olamayacak
  • Bakan Yılmaz: Hiçbir öğrenci tercih etmediği bir okula kaydedilmeyecek
  • Eski Akdeniz Üniversitesi Rektörü Kurtcephe: Gülen bana cenneti vadetti.
  • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı: Cumhurbaşkanı adayı milletvekili adayı olamayacak
  • Bakan Yılmaz: Hiçbir öğrenci tercih etmediği bir okula kaydedilmeyecek

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)16.550,0010,36
İş Bankası (B)1.238,70-0,0527,09
İş Bankası (C)6,632,4733,19
İş Bankası (Kur.)7.200,0016,19
İş Fin.Kir.1,370,0032,51
İş Girişim1,610,637,33
İş GMYO1,290,78-6,68
İş Yat. Men. Değ.2,420,41110,46
İş Yat. Ort.0,901,127,14
İşbir Holding156,00-1,8954,31
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,41-2,3851,74
İttifak Holding2,131,9119,66
İz Hayvancılık Tarım1,681,2023,53
İzmir Demir Çelik2,801,825,66
İzmir Fırça7,342,23614,94
İzocam23,941,27-2,44
Jantsa Jant Sanayi29,544,0143,50
Kapital Yat. Holding1,050,00161,72
Kaplamin2,90-1,02198,97
Kardemir (A)2,360,8567,38
Kardemir (B)2,460,8266,22
Kardemir (D)2,370,85106,09
Karel Elektronik5,210,58175,66
Karsan Otomotiv1,482,7837,04
Karsu Tekstil1,81-0,55330,95
Karsusan Su Ürünleri San.5,201,96112,24
Kartonsan265,600,763,41
Katmerciler Ekipman11,603,1158,47
Kent Gıda134,703,864,02
Kerevitaş Gıda108,1013,19205,19
Kervansaray Yat. Holding0,350,0059,09
Kiler GMYO3,780,80148,68
Kipa Ticaret2,541,6062,82
Klimasan Klima5,705,17-25,20
Koç Holding17,652,7430,56
Konfrut Gıda14,30-0,9716,26
Konya Çimento246,000,65-5,16
Kordsa Global6,98-0,2912,18
Koza Altın30,98-0,1989,60
Koza Madencilik4,77-1,04122,90
Körfez GMYO1,540,652,67
Kristal Kola1,893,8532,17
Kron Telekomünikasyon15,85-2,16215,95
Kuştur Kuşadası Turizm10,65-0,9337,59
Kuyumcukent Gayrimenkul4,060,7430,94
Kütahya Porselen5,920,51-18,21
Lider Faktoring4,470,90-3,46
Link Bilgisayar11,79-1,7593,28
Logo Yazılım57,00-0,874,88
Lokman Hekim Sağlık5,17-0,3933,20
Lüks Kadife4,571,1117,18
Makina Takım1,770,5725,53
Mardin Çimento4,280,473,01
Marka Yatırım Holding1,630,6281,11
Marmaris Altınyunus18,150,50-4,97
Marshall42,503,3623,19
Martı GMYO1,725,52352,63
Martı Otel0,881,15144,44
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret51,70-0,58
Mazhar Zorlu Holding3,25-2,40177,78
MCT Danışmanlık5,99-0,9919,56
Mega Polietilen1,110,9119,35
Menderes Tekstil0,770,0028,33
Mensa0,147,69
Merit Turizm6,180,0052,59
Merko Gıda1,21-0,827,08
Metal Gayrimenkul1,551,31106,67
Metemtur Otelcilik1,273,25-10,56
Metro Holding0,930,003,33
Metro Petrol ve Tesisleri2,51-1,57-14,63
Migros Ticaret23,703,0434,81
Milpa2,225,71131,25
Mish Dekorasyon0,244,35-4,00
Mistral GMYO7,893,14
MMC San. Ve Tic. Yat.1,00-0,99100,00
Mondi Tire Kutsan1,802,8650,00
Net Holding2,050,99-32,79
Netaş Telekom.14,721,0347,35
Niğbaş Niğde Beton0,82-1,207,89
Nuh Çimento9,570,423,14
Nurol GMYO4,071,24-1,21
Odaş Elektrik5,431,1283,26
Olmuksan-IP9,461,502,27
Orge Enerji Elektrik10,43-0,4879,70
Orma Orman Mahsulleri1,070,9410,31
Osmanlı Menkul3,20-0,317,02
Ostim Endüstriyel Yat1,471,38-25,25
Otokar118,00-1,34-9,69
Oyak Yat. Ort.0,991,0235,62
Oylum Sınai Yatırımlar1,690,60-10,11
Özak GMYO2,291,3322,46
Özbal Çelik Boru1,750,0018,24
Özderici GMYO1,525,5620,63
Özerden Plastik3,001,6923,55
Panora GMYO3,95-0,25-1,37
Park Elek.Madencilik3,770,0084,80
Parsan10,813,4429,62
Pegasus30,765,78117,39
Penguen Gıda1,990,513,11
Pera GMYO0,810,00102,50
Pergamon Dış Ticaret4,310,0021,88
Petkim6,941,61103,77
Petrokent Turizm45,58-0,263,59
Pimaş4,610,0070,11
Pınar Et Ve Un9,33-0,64-0,76
Pınar Su1,785,950,56
Pınar Süt11,990,76-19,51
Plastikkart2,671,14-2,91
Polisan Holding8,34-1,3025,15
Politeknik Metal31,260,8478,99
Prizma Press Matbaacılık1,542,67-33,91
Ray Sigorta1,692,42191,38
Reysaş GMYO1,150,0071,64
Reysaş Lojistik1,200,8451,90
Rhea Girişim1,050,96-4,55
Rodrigo Tekstil2,73-0,3610,08
Royal Halı0,90-1,10-6,25
RTA Laboratuvarları2,641,9331,67
Sabancı Holding10,390,4815,87
Salix Yatırım Holding8,18-0,24124,73
Sanel Mühendislik1,621,25-8,47
Sanifoam Sünger1,64-0,6136,67
Sanko Pazarlama3,33-0,3058,73
Saray Matbaacılık1,031,981,98
Sarkuysan2,922,8258,38
Sasa Polyester7,862,75237,85
Say Reklamcılık1,68-4,00-0,59
Sekuro Plastik7,960,00-9,55
Selçuk Ecza Deposu3,592,5719,67
Selçuk Gıda0,290,00-3,33
Senkron Güvenlik2,190,0015,87
Serve Kırtasiye0,65-2,9910,17
Servet GMYO2,890,351,40
Seyitler Kimya5,340,19163,05
Silverline Endüstri2,122,4289,29
Sinpaş GMYO0,761,3331,03
Soda Sanayii4,940,8216,97
Sodaş Sodyum Sanayii3,48-0,2944,35
Söktaş1,550,65-18,91
Sönmez Filament4,032,2863,16
Sönmez Pamuklu4,271,18108,29
Şeker Fin. Kir.2,07-1,9077,18
Şekerbank1,381,4716,95
Şişe Cam4,242,4224,65
T. Halk Bankası9,27-0,640,81
T. Kalkınma Bank.5,392,6790,46
T.S.K.B.1,361,4916,13
T.Tuborg10,28-0,2935,22
Taç Tarım Ürünleri2,310,00-3,75
Tat Gıda4,660,87-16,47
TAV Havalimanları21,202,9158,11
Taze Kuru Gıda7,192,71-12,32
Tek-Art Turizm0,721,4118,03
Tekfen Holding15,580,32150,23
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,694,2238,76
Temapol Polimer Plastik4,50-1,53-52,08
TGS Dış Ticaret3,460,29-6,99
Tofaş Oto. Fab.32,322,6034,63
Torunlar GMYO6,740,6065,86
Trabzonspor Sportif2,091,46-26,41
Trakya Cam4,151,9782,81
Transtürk Hold.0,486,6726,32
TSKB GMYO0,683,033,03
Tuğçelik3,030,33-23,87
Tukaş2,081,4654,07
Turcas Petrol2,240,4557,22
Turkcell14,940,0065,06
Tümosan Motor ve Traktör7,32-1,61-1,21
Tüpraş117,300,1778,21
Türk Hava Yolları13,314,56165,67
Türk Prysmian Kablo2,652,7131,28
Türk Telekom6,143,3716,29
Türk Traktör70,80-0,070,14
Türker Proje Gayrimenkul37,70-0,428,96
Ufuk Yatırım3,305,10189,47
Ulaşlar Turizm Yat.1,541,9931,62
Ulusoy Elektrik16,95-0,24138,61
Ulusoy Un Sanayi2,551,1943,26
Umpaş Holding0,561,8227,27
Uşak Seramik2,121,9253,62
Utopya Turizm3,653,9964,41
Uzertaş Boya0,871,161,16
Ülker Bisküvi18,06-0,2212,95
Ünye Çimento4,12-0,249,30
Vakıf Fin. Kir.1,840,5549,69
Vakıf GMYO2,451,668,30
Vakıf Yat. Ort.1,230,008,85
Vakıflar Bankası5,810,8734,54
Vakko Tekstil3,14-6,5553,92
Vanet Gıda2,080,97-11,49
Verusa Holding17,92-1,1624,14
Verusaturk Girisim2,160,93-28,96
Vestel7,293,1114,80
Vestel Beyaz Eşya9,001,01-18,98
Viking Kağıt1,202,5631,26
Yapı Kredi Koray GMYO2,252,2787,50
Yapı ve Kredi Bank.4,140,0020,70
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,501,2156,25
Yataş24,82-1,51371,86
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş1,900,00-15,93
Yazıcılar Holdıng21,281,4366,46
Yeni Gimat GMYO12,840,86-0,50
Yeşil GMYO0,613,397,02
Yeşil Yapı0,941,085,62
Yeşil Yatırım Holding15,70-6,771814,63
Yibitaş İnşaat Malzeme1.700,502,43
Yonga Mobilya285,0016,80
Yünsa3,911,0356,40
Zorlu Enerji1,441,4123,54

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim