• BIST 104.918
  • Altın 146,879
  • Dolar 3,4930
  • Euro 4,1820
  • Konya 29 °C
  • Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne savunma yaptı
  • Ahmet Turan Alkan savunma yaptı: Bildiğim olsa itiraf ederim
  • Personeline elden ücret veren işveren yandı
  • Zaman gazetesi yazarı Mümtazer Türköne savunma yaptı
  • Ahmet Turan Alkan savunma yaptı: Bildiğim olsa itiraf ederim
  • Personeline elden ücret veren işveren yandı

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)18.000,00-4,0020,03
İş Bankası (B)1.400,0043,64
İş Bankası (C)7,31-0,1446,85
İş Bankası (Kur.)8.150,0031,52
İş Fin.Kir.1,32-2,2227,67
İş Girişim1,780,5618,67
İş GMYO1,410,002,01
İş Yat. Men. Değ.1,76-0,5653,06
İş Yat. Ort.0,90-1,107,14
İşbir Holding175,503,7273,60
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,43-2,2753,57
İttifak Holding2,09-0,4817,42
İz Hayvancılık Tarım1,90-0,5239,71
İzmir Demir Çelik3,60-0,2835,85
İzmir Fırça4,83-0,82213,64
İzocam28,04-1,5414,26
Jantsa Jant Sanayi30,56-1,4248,45
Kapital Yat. Holding0,680,0069,49
Kaplamin3,430,00253,61
Kardemir (A)2,83-3,41100,71
Kardemir (B)3,18-4,79114,86
Kardemir (D)2,49-4,96116,52
Karel Elektronik5,7910,92206,35
Karsan Otomotiv1,55-3,1343,52
Karsu Tekstil2,000,00376,19
Karsusan Su Ürünleri San.4,65-3,1289,80
Kartonsan293,50-0,7414,28
Katmerciler Ekipman14,250,2194,67
Kent Gıda153,00-0,2618,15
Kerevitaş Gıda50,45-1,7542,43
Kervansaray Yat. Holding0,37-2,6368,18
Kiler GMYO5,11-0,39236,18
Klimasan Klima6,20-2,67-18,64
Koç Holding17,34-0,1728,27
Konfrut Gıda14,24-0,2115,77
Konya Çimento268,50-0,563,51
Kordsa Global7,45-1,5919,73
Koza Altın31,70-1,1294,00
Koza Madencilik7,44-1,46247,66
Körfez GMYO2,050,0036,67
Kristal Kola3,714,51159,44
Kron Telekomünikasyon15,95-0,13217,94
Kuştur Kuşadası Turizm9,82-6,3926,86
Kuyumcukent Gayrimenkul3,83-1,7923,52
Kütahya Porselen6,240,65-13,79
Lider Faktoring4,57-0,65-1,30
Link Bilgisayar6,710,9010,00
Logo Yazılım54,95-0,091,10
Lokman Hekim Sağlık5,11-1,3531,65
Lüks Kadife4,81-0,2123,33
Makina Takım1,991,5341,13
Mardin Çimento4,42-0,231,66
Marka Yatırım Holding2,356,33161,11
Marmaris Altınyunus18,904,94-1,05
Marshall39,88-0,6015,59
Martı GMYO0,710,0086,84
Martı Otel1,03-5,50186,11
Mavi Giyim Sanayi Ve Ticaret50,904,95
Mazhar Zorlu Holding3,400,00190,60
MCT Danışmanlık6,00-3,0719,76
Mega Polietilen1,230,0032,26
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,961,0560,00
Mensa0,147,69
Merit Turizm7,701,3290,12
Merko Gıda1,353,0519,47
Metal Gayrimenkul0,830,0010,67
Metemtur Otelcilik1,705,5919,72
Metro Holding1,040,0015,56
Metro Petrol ve Tesisleri2,640,38-10,20
Migros Ticaret28,00-0,3659,27
Milpa2,99-2,61211,46
Mish Dekorasyon0,3818,7552,00
Mistral GMYO7,02-0,14
MMC San. Ve Tic. Yat.0,932,2086,00
Mondi Tire Kutsan2,053,5470,83
Net Holding2,58-1,53-15,60
Net Turizm2,19-0,4565,91
Netaş Telekom.13,59-1,5236,04
Niğbaş Niğde Beton1,180,0055,26
Nuh Çimento10,05-0,308,32
Nurol GMYO5,00-2,7221,36
Odaş Elektrik6,033,43103,51
Olmuksan-IP10,82-1,2816,97
Orge Enerji Elektrik9,86-0,1069,88
Orma Orman Mahsulleri1,130,0016,49
Osmanlı Menkul2,850,00-4,68
Ostim Endüstriyel Yat2,31-1,70-14,44
Otokar112,80-2,25-13,67
Oyak Yat. Ort.1,212,5465,75
Oylum Sınai Yatırımlar1,87-1,06-0,53
Özak GMYO2,600,0039,04
Özbal Çelik Boru2,70-1,4682,43
Özderici GMYO1,74-0,5738,10
Özerden Plastik2,72-1,4512,02
Panora GMYO3,93-0,25-1,87
Park Elek.Madencilik4,36-2,68113,73
Parsan10,45-0,7625,30
Pegasus29,24-3,50106,64
Penguen Gıda2,280,0018,13
Pera GMYO1,02-1,92155,00
Pergamon Dış Ticaret4,001,2713,11
Petkim6,21-2,5182,34
Petrokent Turizm50,00-1,9613,64
Pimaş4,19-2,3354,61
Pınar Et Ve Un9,96-0,405,94
Pınar Su1,911,607,91
Pınar Süt14,051,89-5,68
Plastikkart2,97-1,338,00
Polisan Holding7,58-0,5213,75
Politeknik Metal32,12-2,0183,91
Prizma Press Matbaacılık1,812,84-22,32
Ray Sigorta1,500,67158,62
Reysaş GMYO1,410,71110,45
Reysaş Lojistik1,56-1,8997,47
Rhea Girişim1,234,2411,82
Rodrigo Tekstil1,94-0,51-21,77
Royal Halı1,080,9312,50
RTA Laboratuvarları3,2719,7863,09
Sabancı Holding10,681,6219,10
Salix Yatırım Holding4,890,0034,34
Sanel Mühendislik1,86-0,535,08
Sanifoam Sünger2,03-0,4969,17
Sanko Pazarlama2,990,0042,53
Saray Matbaacılık1,190,0017,82
Sarkuysan2,91-0,3457,84
Sasa Polyester7,79-1,39234,84
Say Reklamcılık1,68-1,18-0,59
Sekuro Plastik5,180,39-41,14
Selçuk Ecza Deposu3,84-1,5428,00
Selçuk Gıda0,323,236,67
Senkron Güvenlik2,621,1638,62
Serve Kırtasiye0,581,75-1,69
Servet GMYO3,270,3114,74
Seyitler Kimya3,96-1,7495,07
Silverline Endüstri2,134,9390,18
Sinpaş GMYO0,873,5750,00
Soda Sanayii5,331,3326,21
Sodaş Sodyum Sanayii3,6250,16
Söktaş2,13-1,3911,44
Sönmez Filament3,650,0047,77
Sönmez Pamuklu3,67-1,0879,02
Şeker Fin. Kir.2,130,0082,31
Şekerbank1,62-2,4137,29
Şişe Cam4,20-0,4723,48
T. Halk Bankası12,91-1,6040,40
T. Kalkınma Bank.4,70-0,8466,08
T.S.K.B.1,46-0,6824,66
T.Tuborg10,98-0,4544,42
Taç Tarım Ürünleri2,800,3616,67
Tat Gıda6,001,697,55
TAV Havalimanları19,74-1,0547,22
Taze Kuru Gıda7,71-0,52-5,98
Tek-Art Turizm1,01-0,9865,57
Tekfen Holding11,62-1,2786,63
Teknosa İç ve Dış Ticaret5,29-0,5656,51
Temapol Polimer Plastik5,130,79-45,37
Tesco Kipa2,98-1,6591,03
TGS Dış Ticaret4,920,8232,26
Tofaş Oto. Fab.31,72-1,8032,13
Torunlar GMYO6,575,4661,67
Trabzonspor Sportif2,96-0,674,23
Trakya Cam3,631,6859,91
Transtürk Hold.0,422,4410,53
TSKB GMYO0,701,456,06
Tuğçelik3,44-1,15-13,57
Tukaş2,50-0,7985,19
Turcas Petrol2,73-1,8086,99
Turkcell13,05-2,4739,10
Tümosan Motor ve Traktör7,20-0,69-2,83
Tüpraş122,00-0,8185,35
Türk Hava Yolları10,03-4,20100,20
Türk Prysmian Kablo2,630,0026,48
Türk Telekom6,92-0,8631,06
Türk Traktör86,601,6422,49
Türker Proje Gayrimenkul40,18-0,5016,13
Ufuk Yatırım1,36-1,4519,30
Ulaşlar Turizm Yat.1,58-1,8635,04
Ulusoy Elektrik15,580,71119,32
Ulusoy Un Sanayi3,00-2,6068,54
Umpaş Holding0,583,5731,82
Usaş Yatırımlar Holding0,59-1,6763,89
Uşak Seramik3,00-0,33117,39
Utopya Turizm5,03-0,79126,58
Uzertaş Boya1,010,0017,44
Ülker Bisküvi20,30-0,1026,96
Ünye Çimento4,43-1,129,95
Vakıf Fin. Kir.2,15-4,0274,91
Vakıf GMYO3,120,3237,92
Vakıf Yat. Ort.1,56-1,2738,05
Vakıflar Bankası6,69-1,4754,92
Vakko Tekstil3,823,8087,25
Vanet Gıda2,04-0,97-13,19
Verusa Holding14,86-0,602,94
Verusaturk Girisim2,601,56-14,48
Vestel8,24-2,7229,76
Vestel Beyaz Eşya11,07-0,36-0,35
Viking Kağıt1,00-0,999,38
Yapı Kredi Koray GMYO2,52-2,33110,00
Yapı ve Kredi Bank.4,54-1,9432,36
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,800,0075,00
Yataş17,97-0,99241,63
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,63-1,1316,37
Yazıcılar Holdıng22,02-0,8169,51
Yeni Gimat GMYO12,27-0,16-4,92
Yeşil GMYO0,761,3333,33
Yeşil Yapı1,61-3,0180,90
Yeşil Yatırım Holding5,781,23604,88
Yibitaş İnşaat Malzeme1.800,002,278,42
Yonga Mobilya265,000,388,60
Yünsa3,48-3,6039,20
Zorlu Enerji1,75-1,6950,13


(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsada endekslerin değişimi19 Eylül 2017 Salı 18:38
  • Borsada işlem hacmi sıralaması19 Eylül 2017 Salı 18:38
  • Borsada değer kazanan hisseler19 Eylül 2017 Salı 18:38
  • Borsada en çok değer kaybeden hisseler19 Eylül 2017 Salı 18:38
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri19 Eylül 2017 Salı 18:38
  • Piyasalarda gün sonu19 Eylül 2017 Salı 18:33
  • Borsada günlük işlemler (1)19 Eylül 2017 Salı 18:33
  • Borsa günü düşüşle tamamladı19 Eylül 2017 Salı 18:28
  • Amazon'dan yeni Fire HD 10 tablet19 Eylül 2017 Salı 17:38
  • AB'den "Siber Güvenlik" tedbirleri19 Eylül 2017 Salı 17:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim