• BIST 104.123
  • Altın 145,449
  • Dolar 3,4885
  • Euro 4,1695
  • Konya 22 °C
  • Darbe sanığı erbaş, terörist başı Gülen'den şikayetçi oldu
  • İki amirali gözaltına alan İmren'den 'darbeden haberim yoktu' savunması
  • Diyanet'ten 'Kutlu Doğum' müjdesi
  • Darbe sanığı erbaş, terörist başı Gülen'den şikayetçi oldu
  • İki amirali gözaltına alan İmren'den 'darbeden haberim yoktu' savunması
  • Diyanet'ten 'Kutlu Doğum' müjdesi

Borsada günlük işlemler (2)

Borsada günlük işlemler (2)
İSTANBUL (AA) - - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre...

İSTANBUL (AA) - - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)14.500,00-3,31
İş Bankası (B)1.074,90-0,0110,29
İş Bankası (C)6,89-1,0138,42
İş Bankası (Kur.)6.396,653,23
İş Fin.Kir.1,170,004,46
İş Girişim1,63-1,218,67
İş GMYO1,39-0,710,56
İş Portföy BIST 30 HY BYF30,70-0,8123,69
İş Yat. Men. Değ.1,407,6921,75
İş Yat. Ort.0,830,00-1,19
İşbir Holding112,00-0,449,80
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,330,0017,86
İttifak Holding1,780,000,00
İz Hayvancılık Tarım2,12-7,4255,88
İzmir Demir Çelik3,290,6124,15
İzmir Fırça2,810,3682,47
İzocam24,300,00-0,98
Jantsa Jant Sanayi24,50-0,6519,02
Kapital Yat. Holding0,500,0019,05
Kaplamin2,441,24151,55
Kardemir (A)1,53-1,298,51
Kardemir (B)1,55-1,274,73
Kardemir (D)1,30-1,5213,04
Karel Elektronik3,322,4775,66
Karsan Otomotiv1,17-0,858,33
Karsu Tekstil0,589,4338,10
Karsusan Su Ürünleri San.4,401,1579,59
Kartonsan289,20-1,4311,36
Katmerciler Ekipman13,644,2086,34
Kent Gıda167,405,4829,27
Kerevitaş Gıda48,680,3737,44
Kervansaray Yat. Holding0,3417,2454,55
Kiler GMYO2,5220,0065,79
Klimasan Klima8,41-2,3210,37
Koç Holding16,580,3622,65
Kombassan Holding1,613,212,55
Konfrut Gıda16,49-1,5534,07
Konya Çimento289,20-0,489,01
Kordsa Global8,46-1,0535,97
Koza Altın19,20-1,2917,50
Koza Madencilik2,03-0,49-5,14
Körfez GMYO1,790,0019,33
Kristal Kola1,98-1,0038,46
Kron Telekomünikasyon13,593,74167,52
Kuştur Kuşadası Turizm8,6211,36
Kuyumcukent Gayrimenkul3,940,2525,88
Kütahya Porselen7,68-0,524,49
Lider Faktoring5,50-0,7218,79
Link Bilgisayar6,351,114,10
Logo Yazılım58,451,307,54
Lokman Hekim Sağlık5,73-2,7242,89
Lüks Kadife4,06-1,694,10
Makina Takım2,18-3,1154,61
Mardin Çimento4,602,912,91
Marmaris Altınyunus18,500,11-3,14
Marshall35,68-2,943,42
Martı GMYO0,482,1326,32
Martı Otel0,628,7772,22
Mazhar Zorlu Holding1,150,88-1,71
MCT Danışmanlık5,122,20
Mega Polietilen1,23-3,1532,26
Menba Holding0,78-21,21
Menderes Tekstil0,721,4120,00
Mensa0,140,007,69
Merit Turizm6,81-2,4468,15
Merko Gıda1,13-2,590,00
Metal Gayrimenkul0,750,000,00
Metemtur Otelcilik1,51-0,666,34
Metro Holding1,210,0034,44
Metro Petrol ve Tesisleri2,800,72-4,76
Migros Ticaret24,44-0,2439,02
Milpa1,12-2,6116,67
Mish Dekorasyon0,24-4,00-4,00
Mistral GMYO5,28-0,38
MMC San. Ve Tic. Yat.0,971,0494,00
Mondi Tire Kutsan1,402,1916,67
Net Holding2,510,00-11,31
Net Turizm1,81-0,5537,12
Netaş Telekom.10,70-1,027,11
Niğbaş Niğde Beton0,780,002,63
Nuh Çimento10,71-0,285,83
Nurol GMYO4,600,4411,65
Odaş Elektrik3,80-2,8128,25
Olmuksan-IP10,195,9310,16
Orge Enerji Elektrik9,391,8461,78
Orma Orman Mahsulleri0,940,00-3,09
Osmanlı Menkul2,39-20,07
Ostim Endüstriyel Yat2,24-1,32-17,04
Otokar137,500,885,23
Oyak Yat. Ort.1,002,0436,99
Oylum Sınai Yatırımlar2,00-0,996,38
Özak GMYO1,98-0,505,88
Özbal Çelik Boru1,63-2,9810,14
Özderici GMYO1,41-2,0811,90
Özerden Plastik2,73-2,504,20
Panora GMYO4,070,251,63
Park Elek.Madencilik2,824,0638,24
Parsan9,200,0010,31
Pegasus16,502,8716,61
Penguen Gıda1,78-1,11-7,77
Pera GMYO1,00-3,85150,00
Pergamon Dış Ticaret4,33-0,6911,03
Petkim4,980,2046,22
Petrokent Turizm49,002,0811,36
Pimaş4,293,8758,30
Pınar Et Ve Un10,38-0,10-0,19
Pınar Su1,820,552,82
Pınar Süt15,300,20-3,47
Plastikkart2,640,00-4,00
Polisan Holding8,68-0,4630,25
Politeknik Metal18,66-1,536,39
Prizma Press Matbaacılık2,99-1,3228,33
Ray Sigorta1,14-12,3196,55
Reysaş GMYO0,840,0025,37
Reysaş Lojistik1,003,0926,58
Rhea Girişim1,050,00-4,55
Rodrigo Tekstil2,35-4,47-5,24
Royal Halı0,91-2,15-5,21
RTA Laboratuvarları12,15-1,3851,50
Sabancı Holding10,52-1,2217,32
Sanel Mühendislik1,79-0,561,13
Sanifoam Sünger1,46-1,3521,67
Sanko Pazarlama4,12-0,7237,33
Saray Matbaacılık1,14-0,8712,87
Sarkuysan3,79-0,2628,48
Sasa Polyester4,65-2,5299,87
Say Reklamcılık1,49-1,32-11,83
Sekuro Plastik8,97-0,331,93
Selçuk Ecza Deposu3,58-0,5616,61
Selçuk Gıda0,273,85-10,00
Senkron Güvenlik1,940,522,65
Serve Kırtasiye0,540,00-8,47
Servet GMYO3,53-4,5923,86
Seyitler Kimya3,282,1861,58
Silverline Endüstri1,57-1,8840,18
Sinpaş GMYO0,660,0013,79
Soda Sanayii6,36-0,9320,23
Sodaş Sodyum Sanayii4,15-0,7272,15
Söktaş1,960,002,54
Sönmez Filament3,11-0,3225,91
Sönmez Pamuklu3,090,3250,73
Şeker Fin. Kir.1,80-1,1054,07
Şekerbank1,19-0,830,85
Şişe Cam4,50-0,2217,49
T. Halk Bankası11,570,3523,88
T. Kalkınma Bank.4,35-0,6853,71
T.S.K.B.1,520,0010,86
T.Tuborg9,27-0,2221,34
Tacirler Yat. Holding3,63-0,27
Taç Tarım Ürünleri3,070,6627,92
Tat Gıda6,931,7624,22
TAV Havalimanları14,800,2010,38
Taze Kuru Gıda7,901,67-3,66
Tek-Art Turizm0,770,0026,23
Tekfen Holding9,161,5547,12
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,592,2335,80
Temapol Polimer Plastik5,38-0,37-42,71
Tesco Kipa1,97-1,9926,28
TGS Dış Ticaret3,820,532,69
Tofaş Oto. Fab.29,16-0,2721,47
Torunlar GMYO5,05-2,3221,69
Trabzonspor Sportif2,620,00-7,75
Trakya Cam3,510,5723,59
Transtürk Hold.0,46-4,1721,05
TSKB GMYO0,650,00-1,52
Tuğçelik4,16-1,654,52
Tukaş1,534,7913,33
Turcas Petrol2,00-0,9936,99
Turkcell12,28-0,1625,95
Tümosan Motor ve Traktör8,05-1,598,64
Tüpraş87,85-0,4533,47
Türk Hava Yolları6,110,6621,96
Türk Prysmian Kablo2,19-0,905,32
Türk Telekom6,301,6119,32
Türk Traktör76,85-0,848,70
Türker Proje Gayrimenkul37,602,798,67
Ufuk Yatırım1,221,677,02
Ulaşlar Turizm Yat.1,992,0570,09
Ulusoy Elektrik10,81-0,4647,88
Ulusoy Un Sanayi2,051,4915,17
Umpaş Holding0,524,0018,18
Usaş Yatırımlar Holding0,37-2,632,78
Uşak Seramik2,330,8768,84
Utopya Turizm2,551,5914,86
Uzertaş Boya0,830,00-3,49
Ülker Bisküvi19,90-1,4924,46
Ünye Çimento4,301,652,38
Vakıf Fin. Kir.2,40-1,6455,84
Vakıf GMYO2,73-0,3618,18
Vakıf Yat. Ort.1,700,5950,44
Vakıflar Bankası6,03-0,5038,62
Vakko Tekstil2,73-1,4433,82
Vanet Gıda2,300,00-2,13
Verusa Holding13,20-0,45-9,47
Verusaturk Girisim2,76-1,43-12,38
Vestel7,28-0,6814,65
Vestel Beyaz Eşya12,53-1,344,24
Viking Kağıt0,56-1,759,80
Yapı Kredi Koray GMYO1,28-1,546,67
Yapı ve Kredi Bank.4,26-0,4724,20
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,462,5053,75
Yataş10,00-1,4890,11
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş2,350,433,98
Yazıcılar Holdıng23,121,4975,82
Yeni Gimat GMYO12,450,65-3,52
Yeşil GMYO0,77-2,5335,09
Yeşil Yapı1,28-1,5443,82
Yeşil Yatırım Holding4,9010,11497,56
Yibitaş İnşaat Malzeme1.948,0017,33
Yonga Mobilya294,70-0,0720,77
Yünsa3,436,1937,20
Zorlu Enerji1,182,611,23

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Son)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri22 Eylül 2017 Cuma 18:43
  • Bu hafta da döviz kazandırdı, borsa ve altın kaybettirdi22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsada günlük işlemler (1)22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsada günlük işlemler (2)22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsada endekslerin değişimi22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsada işlem hacmi sıralaması22 Eylül 2017 Cuma 18:38
  • Borsa günü yükselişle tamamladı22 Eylül 2017 Cuma 18:33
  • Piyasalarda gün sonu22 Eylül 2017 Cuma 18:33
  • Mitsubishi Electric, EMO 2017'ye katıldı22 Eylül 2017 Cuma 18:18
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim