• BIST 107.244
  • Altın 143,419
  • Dolar 3,5588
  • Euro 4,1591
  • Konya 31 °C
  • "Büyükada soruşturması"nda tutuklanan Steudtner'in ifadesi
  • Meteoroloji'den kritik açıklama!
  • Erdoğan'ın çağrısı yanıtsız kalmadı!
  • "Büyükada soruşturması"nda tutuklanan Steudtner'in ifadesi
  • Meteoroloji'den kritik açıklama!
  • Erdoğan'ın çağrısı yanıtsız kalmadı!

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları...

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, TL olarak bugünkü birinci ve ikinci seans kapanış, en düşük ve en yüksek fiyatları ile günlük değişim oranları şöyle:

HİSSE ADIÖ.S.KAPANIŞÖ.KAPANIŞDÜŞÜKYÜKSEKSONG.DEĞİŞİM
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SANAYI VE TICARET A.S.53,3053,7050,3053,6050,90-5,21
ADANA CIMENTO (A)7,017,026,977,057,00-0,28
ADANA CIMENTO (B)4,674,674,664,694,670,00
ADEL KALEMCILIK67,7568,0566,3068,2566,50-2,27
ADESE ALISVERIS TICARET3,793,783,603,813,71-1,85
ADANA CIMENTO (C)0,720,720,720,730,73+1,38
ANADOLU EFES21,7022,0521,6021,9521,65-1,81
AFYON CIMENTO6,936,956,767,026,79-2,30
ATAKULE GMYO1,451,451,421,451,43-1,37
AKBANK7,687,657,557,707,57-1,04
AKCANSA15,2515,3515,1515,3515,20-0,97
AK ENERJI0,990,970,970,990,98+1,03
AKFEN HOLDING9,729,719,5110,109,58-1,33
AKFEN GMYO1,431,441,401,441,40-2,77
AKSIGORTA1,811,801,771,811,77-1,66
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI3,984,023,614,043,93-2,23
AKMERKEZ GMYO18,1518,0517,0518,3017,65-2,21
AKYUREK TUKETIM URUNLERI PAZARLAMA0,630,630,620,620,62-1,58
AKSA11,4511,6011,3011,6011,35-2,15
AKSEL ENERJI YAT HOL1,571,571,531,601,54-1,91
AKSA ENERJI2,862,862,782,872,80-2,09
AKIS GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,252,252,202,272,250,00
AKSU ENERJI11,8011,8511,6011,9511,70-1,26
ALARKO HOLDING3,453,463,403,463,41-1,44
ALBARAKA TURK1,511,501,501,521,51+0,66
ALARKO CARRIER34,7534,6534,0034,9534,10-1,58
ALCATEL LUCENT TELETAS7,747,747,707,977,71-0,38
ALARKO GMYO28,3528,2527,3528,6527,55-2,47
ALKIM KAGIT1,381,371,351,401,36-0,72
ALKIM KIMYA15,2015,1014,9015,2014,90-1,32
ALTINYAG0,800,790,770,810,78-1,26
ANADOLU CAM2,012,011,992,032,00-0,49
ANEL ELEKTRIK1,341,291,291,381,34+3,87
ANEL TELEKOM2,252,212,202,292,26+2,26
ANADOLU HAYAT EMEK.5,415,485,405,465,46-0,36
ANSA YATIRIM HOLDING0,350,350,340,360,34-2,85
ANADOLU SIGORTA1,561,571,541,591,59+1,27
ARBUL ENTEGRE TEKSTIL1,371,401,291,411,32-5,71
ARCELIK16,7016,6516,4516,8516,60-0,30
ARENA BILGISAYAR3,513,453,453,523,47+0,57
ARMADA BILGISAYAR6,486,526,306,526,38-2,14
ARSAN TEKSTIL1,621,641,561,641,59-3,04
ARTI YATIRIM HOLDING0,690,690,690,690,69+0,00
ARTOG0,530,53   0,00
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET3,983,983,983,983,980,00
ASELSAN16,1515,8515,4516,2515,60-1,57
ASLAN CIMENTO48,3048,3546,8048,6047,00-2,79
ANADOLU ISUZU18,9018,7018,6018,9518,700,00
ASYA KATILIM BANKASI0,690,690,680,680,68-1,44
ATA GAYRIMENKUL YAT. ORT.2,602,602,572,642,57-1,15
AKIN TEKSTIL6,476,556,346,556,53-0,30
ATLAS YAT. ORT.0,910,920,900,950,93+1,08
ATLANTIK PETROL URUNLERI SANAYI VE TICARET5,525,475,005,615,03-8,04
ATLANTIS YATIRIM HOLDING0,410,410,410,410,41+0,00
AVRASYA GMYO1,021,030,981,030,99-3,88
AVRUPA YATIRIM HOLDING8,108,158,058,298,29+1,71
AVIVASA EMEKLILIK VE HAYAT16,8016,8016,7516,8516,85+0,29
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM URUNLERI1,021,000,981,071,05+5,00
AVRASYA PETROL VE TUR.1,581,591,521,611,53-3,77
ALTINYUNUS CESME4,004,003,994,003,99-0,25
AYEN ENERJI3,153,073,053,353,23+5,21
AYES AKDENIZ YAPI ELEMANLARI SANAYI VE TICARET0,920,930,920,920,92-1,07
AYGAZ10,9511,0510,7511,0510,75-2,71
BAGFAS14,4014,2014,1014,5514,15-0,35
BAK AMBALAJ2,452,462,432,472,43-1,21
BAKANLAR MEDYA2,782,772,782,78 0,00
BALATACILIK SANAYI VE TICARET0,800,800,800,840,83+3,74
BANVIT2,382,372,352,442,37+0,00
BASTAS BASKENT CIMENTO SANAYI VE TICARET2,422,432,402,432,40-1,23
BEYAZ FILO OTO KIRALAMA3,443,253,323,503,39+4,30
BOSCH FREN SISTEMLERI180,50182,50175,50183,50176,50-3,28
BIM MAGAZALAR57,8557,0056,6558,1056,75-0,43
BISAS TEKSTIL0,530,530,530,530,53+0,00
BIZIM MAGAZALARI14,1514,0513,9014,1514,00-0,35
BESIKTAS FUTBOL YAT.2,312,332,282,352,30-1,28
BILICI YATIRIM1,201,211,181,221,20-0,82
BIMEKS2,102,102,092,102,09-0,47
BOMONTI ELEKTRIK1,201,221,191,211,20-1,63
BANTAS BANDIRMA AMBALAJ1,981,981,951,991,96-1,01
BOLU CIMENTO5,755,735,655,765,70-0,52
BOSSA2,062,072,052,082,08+0,48
BOYNER MAGAZACILIK5,955,945,945,955,940,00
BOYNER PERAKENDE VE TEKSTIL YATIRIMLARI60,0561,4559,5061,9059,95-2,44
BRISA8,808,758,648,868,65-1,14
BIRKO MENSUCAT0,460,460,450,460,45-2,17
BERKOSAN YALITIM1,621,611,581,631,59-1,24
BIRLIK MENSUCAT0,750,760,740,760,75-1,31
BORUSAN MANNESMANN6,696,746,576,776,59-2,22
BORUSAN YAT. PAZ.27,2527,1525,4527,6026,50-2,39
BATISOKE CIMENTO2,352,352,332,362,34-0,42
BATI CIMENTO6,736,726,646,766,64-1,19
BURSA CIMENTO4,404,394,314,424,36-0,68
BURCELIK3,323,313,303,363,30-0,30
BURCELIK VANA1,461,441,411,481,43-0,69
COCA COLA ICECEK40,2040,2039,4040,3540,00-0,49
CELIK HALAT2,082,102,042,102,04-2,85
CEMAS DOKUM0,590,610,590,610,59-3,27
CEMTAS1,731,721,701,741,70-1,16
CIMSA16,6516,6516,5016,7016,50-0,90
CELEBI39,5539,7538,5539,8038,70-2,64
CIMBETON43,2543,2542,0043,7542,00-2,89
CIMENTAS11,2011,3011,0511,3511,05-2,21
COMPONENTA DOKUMCULUK3,813,803,713,833,77-0,78
COSMOS YATIRIM HOLDING1,191,191,101,181,18-0,84
CREDITWEST FAKTORING1,631,641,621,651,64+0,00
CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI43,7543,6043,0046,2045,00+3,21
DAGI YATIRIM HOLDING1,281,281,261,291,29+0,78
DAGI GIYIM3,052,972,923,083,07+3,36
DARDANEL1,601,601,611,651,65+3,12
DENIZLI CAM11,4511,3511,0011,6511,05-2,64
DENGE YATIRIM HOLDING2,792,802,762,812,78-0,71
DENIZBANK3,503,493,483,503,48-0,28
DERIMOD6,886,956,736,996,73-3,16
DESA DERI0,800,790,790,800,790,00
DESPEC BILGISAYAR3,063,013,013,153,15+4,65
DEVA HOLDING4,174,154,044,224,05-2,40
DATAGATE BILGISAYAR15,8015,9015,5515,9015,75-0,94
DOGUS GMYO3,833,813,783,853,78-0,78
DOGTAS KELEBEK MOBILYA1,361,391,341,401,34-3,59
DOGAN GAZETECILIK2,092,082,062,092,07-0,48
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL VE TICARET0,870,880,860,880,86-2,27
DITAS DOGAN4,354,344,344,394,35+0,23
DEMISAS DOKUM1,231,221,221,251,23+0,81
DOGUS OTOMOTIV12,3012,2012,1512,3012,20+0,00
DOGAN BURDA2,332,372,332,33 0,00
DO-CO RESTAURANTS264,00264,50257,50265,50257,50-2,64
DOGUSAN1,881,861,852,001,92+3,22
DOGAN HOLDING0,520,510,500,520,51+0,00
DURAN DOGAN BASIM2,352,352,322,372,32-1,27
DYO BOYA1,761,741,731,781,75+0,57
DENIZ GMYO2,122,112,072,202,09-0,94
ECZACIBASI YAT. ORT.1,261,271,251,281,26-0,78
ECZACIBASI ILAC2,712,702,672,722,69-0,37
ECZACIBASI YATIRIM11,1011,1010,8511,2010,85-2,25
EDIP GAYRIMENKUL0,770,760,750,770,76+0,00
EGELI&CO YATIRIM HOLDING0,360,370,360,380,370,00
EGELI & CO TARIM GIRISIM0,630,640,620,640,63-1,56
EGE ENDUSTRI333,50334,00326,50336,00329,00-1,49
EGE GUBRE17,9018,0017,7018,4018,000,00
EGELI CO GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.1,641,641,611,661,62-1,21
EGE PROFIL3,253,253,213,283,22-0,92
EGE SERAMIK4,414,234,224,464,36+3,07
EMLAK KONUT GMYO2,992,982,943,012,95-1,00
EKIZ KIMYA SANAYI VE TICARET0,410,410,400,410,40-2,43
EMEK ELEKTRIK1,211,161,161,221,18+1,72
EMINIS AMBALAJ1,971,971,941,991,95-1,01
ENKA INSAAT5,025,004,975,044,97-0,59
EGEPLAST1,451,451,501,501,50+3,44
ERBOSAN38,0037,6037,1538,1537,30-0,79
EREGLI DEMIR CELIK3,813,823,763,833,76-1,57
ERSU GIDA0,930,920,910,970,94+2,17
ESCORT TEKNOLOJI1,001,000,981,010,98-2,00
ESEM SPOR GIYIM0,300,300,290,290,29-3,33
ETILER GIDA8,138,257,378,267,45-9,69
EURO TREND YAT. ORT.0,460,460,450,460,460,00
EURO YATIRIM HOLDING0,630,650,600,650,63-3,07
EURO KAPITAL YAT. ORT.0,510,500,500,510,500,00
EURO YAT. ORT.0,440,440,430,440,44+0,00
FENERBAHCE FUTBOL40,1040,1039,0540,4539,05-2,61
FENIS ALUMINYUM0,300,300,300,310,300,00
FINANS FIN. KIR.3,023,023,003,023,00-0,66
FINANSBANK5,805,805,515,885,54-4,48
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZ. OTOMOTIV VE TURIZM1,221,221,201,231,20-1,63
F-M IZMIT PISTON17,4017,7017,0017,8017,00-3,95
FON SINAI YATIRIMLAR1,641,641,521,551,55-5,48
FRIGO PAK GIDA0,700,700,700,710,71+1,42
FORD OTOSAN34,9034,8534,5535,2034,85+0,00
GARANTI BANKASI8,058,047,918,067,94-1,24
GARANTI FAKTORING2,012,011,962,041,97-1,99
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.1,171,121,161,241,18+5,35
GEDIK Y. MEN. DEG.2,382,382,382,38 0,00
GEDIZ0,720,720,740,740,74+2,77
GEDIZ AMBALAJ SANAYI VE TICARET4,014,013,974,043,97-0,99
GENTAS1,191,191,181,191,190,00
GEN YATIRIM HOLDING0,670,670,670,670,670,00
GERSAN ELEKTRIK3,102,932,933,143,06+4,43
GLOBAL MEN. DEG.0,470,470,460,470,46-2,12
GULER YAT. HOLDING1,481,471,421,501,45-1,36
GLOBAL YAT. HOLDING1,821,811,791,831,79-1,10
GENPOWER HOLDING0,390,390,360,390,36-7,69
GOLTAS CIMENTO71,4570,1069,5572,0569,55-0,78
GOOD-YEAR83,6581,6581,7084,4583,15+1,83
GOZDE GIRISIM2,522,512,492,522,50-0,39
GARANTI YAT. ORT.0,670,660,650,670,65-1,51
GSD DENIZCILIK1,121,101,101,151,100,00
GSD HOLDING1,201,161,171,211,18+1,72
GALATASARAY SPORTIF21,8521,6521,4022,0521,50-0,69
GUBRE FABRIK.7,267,247,087,317,11-1,79
GUNES SIGORTA2,182,192,152,202,16-1,36
GEDIK YATIRIM HOLDING1,051,05   0,00
T. HALK BANKASI12,3012,3012,0012,3512,05-2,03
HALK SIGORTA2,902,852,852,952,85+0,00
HATAY TEKSTIL3,453,563,283,663,51-1,40
HEDEF GIRISIM SERMAYESI YAT. ORT.6,666,806,447,006,50-4,41
HEKTAS2,972,972,963,003,00+1,01
HALK GAYRIMENKUL YAT. ORT.1,091,101,081,111,08-1,81
HURRIYET GZT.0,550,550,540,560,54-1,81
HAZNEDAR REFRAKTER4,504,504,504,604,60+2,22
IDAS0,200,200,200,200,200,00
IDEALIST GMYO0,820,820,820,820,82+0,00
ISIKLAR ENERJI VE YAPI HOLDING A.S.0,290,290,280,290,28-3,44
IHLAS EV ALETLERI0,320,320,310,320,32+0,00
IHLAS GAZETECILIK0,470,470,470,490,48+2,12
IHLAS HOLDING0,240,240,240,250,25+4,16
IHLAS MADENCILIK0,870,860,850,870,860,00
IHLAS YAYIN HOLDING0,250,250,240,250,24-4,00
INDEKS BILGISAYAR6,206,146,126,286,22+1,30
INFO YATIRIM0,790,790,760,790,78-1,26
INTEMA14,7014,6514,5014,7514,55-0,68
IPEK DOGAL ENERJI1,291,331,251,341,25-6,01
IS BANKASI (A)15000,0015000,00   0,00
ISBIR HOLDING115,00115,50115,00115,50115,00-0,43
IS BANKASI (B)1120,501120,50   0,00
IS BANKASI (C)5,175,175,115,195,12-0,96
IS FIN.KIR.0,850,850,840,850,850,00
IS GIRISIM1,791,771,751,791,75-1,12
IS GMYO1,621,631,601,631,62-0,61
IS BANKASI (KURUCU)6102,006102,00   0,00
IS Y. MEN. DEG.1,031,031,011,031,02-0,97
IS YAT. ORT.0,940,950,930,950,94-1,05
ITTIFAK HOLDING2,272,272,222,302,22-2,20
IZMIR FIRCA1,661,711,551,711,58-7,60
IZMIR DEMIR CELIK2,202,212,152,252,15-2,71
IZOCAM33,5033,2031,6533,7032,30-2,71
IZ HAYVANCILIK TARIM VE GIDA1,501,501,481,511,49-0,66

(Not: Tablodaki veriler, yayıncı kuruluştan alındığı şekliyle kullanılmıştır.)

(Sürecek)

AA

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim