• BIST 103.328
  • Altın 272,153
  • Dolar 5,7597
  • Euro 6,3352
  • Konya 21 °C
  • Ahmet Hakan'dan olay Ahmet Altan yorumu
  • "Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığı hesabını kim bozuyor?"
  • AK Parti'de kongre maratonu başlıyor
  • Ahmet Hakan'dan olay Ahmet Altan yorumu
  • "Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanlığı hesabını kim bozuyor?"
  • AK Parti'de kongre maratonu başlıyor

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerSon FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,532,68-21,54
Acıpayam Selüloz4,394,5237,41
Adana Çimento (A)6,283,2932,03
Adana Çimento (B)4,733,9646,64
Adana Çimento (C)1,618,0530,78
Adel Kalemcilik10,975,086,78
Adese Alışveriş Ticaret2,066,74-11,97
Afyon Çimento4,293,37-6,54
Ak Enerji0,595,36-6,35
Akbank7,305,8024,05
Akçansa6,503,83-0,64
Akdenız Güvenlık Hız.1,352,27-32,84
Akfen GMYO2,280,8838,18
Akın Tekstil9,793,278,00
Akiş GMYO2,513,2910,14
Akmerkez GMYO20,762,1740,44
Aksa9,251,3139,42
Aksa Enerji2,443,83-8,96
Aksigorta4,99-0,9958,95
Aksu Enerji9,681,3625,39
Alarko Carrıer35,762,76-9,15
Alarko GMYO50,202,4118,89
Alarko Holding4,62-3,55136,89
Albaraka Türk1,263,283,28
Alcatel Lucent Teletaş7,983,9138,54
Alkim Kağıt3,973,1210,46
Alkim Kimya26,983,2125,25
Altınyağ0,432,38-2,27
Altınyunus Çeşme6,55-5,07111,20
Anadolu Cam3,282,5027,89
Anadolu Efes20,123,710,23
Anadolu Grubu Holding14,294,2341,01
Anadolu Hayat Emek.5,251,35-7,81
Anadolu Isuzu8,264,6933,66
Anadolu Sigorta4,160,005,97
Anel Elektrik1,922,1318,52
Arçelik18,105,6614,63
Arena Bilgisayar4,706,826,58
Armada Bilgisayar10,202,939,80
Arsan Tekstil2,184,8134,57
Artı Yatırım Holding0,781,30-10,34
Aselsan17,875,68-25,39
Aslan Çimento26,941,05-4,33
Ata GMYO3,940,77-1,75
Atakule GMYO1,204,35-8,80
Atlantis Yatırım Holding0,611,67238,89
Atlas Yat. Ort.0,943,309,30
AvivaSA Emeklilik Hayat11,064,0549,48
Avrasya GMYO1,132,7328,41
Avrasya Petrol ve Tur.1,343,0824,07
Avrasya Stratejik GMYF1.278,500,012,58
Avrupa Yatırım Holding1,932,66-20,58
Ayen Enerji2,084,5215,52
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,802,8630,88
Aygaz10,512,145,69
Bagfaş10,705,52121,99
Bak Ambalaj5,585,4818,51
Balatacılar Balatacılık0,326,67-3,03
Bantaş Ambalaj1,715,5636,25
Banvit12,134,8412,42
Baştaş Başkent Çimento1,984,21-1,98
Batı Çimento2,703,0512,03
Batısöke Çimento0,982,08-10,09
Bera Holding2,175,345,34
Berkosan Yalıtım1,842,791,66
Beşiktaş Futbol Yat.1,732,986,79
Beyaz Filo3,225,5717,95
Beymen Perakende Yat.13,110,08232,74
Bilici Yatırım2,676,37111,14
Bim Mağazalar47,441,4510,75
Birko Mensucat0,283,70-6,67
Birlik Mensucat0,862,38-26,50
Bizim Mağazaları8,804,8929,41
Bolu Çimento2,683,08-13,21
Bomonti Elektrik2,033,57322,92
Borusan Mannesmann8,423,5720,12
Borusan Yat. Paz.33,904,05-6,43
Bosch Fren Sistemleri201,306,4531,76
Bossa4,604,079,42
Brisa5,713,25-9,79
Burçelik3,820,5319,00
Burçelik Vana4,840,41227,03
Bursa Çimento4,511,812,50
Carrefoursa3,592,873,16
Ceo Event Medya7,291,11
Coca Cola İçecek32,004,928,23
Cosmos Yat. Holding1,220,8325,77
Credıtwest Faktorıng1,846,3676,92
Çelebi101,50-2,2273,96
Çelik Halat4,804,35-11,16
Çemaş Döküm1,094,8143,42
Çemtaş5,413,64-9,29
Çimbeton29,161,041,96
Çimentaş11,402,80-10,24
Çimsa7,222,70-4,37
Çuhadaroğlu Metal2,384,3933,71
Dagi Giyim1,683,7035,48
Dagi Yatırım Holding1,511,3449,50
Dardanel1,5110,2237,27
Datagate Bilgisayar5,814,1235,75
Demısaş Döküm2,444,726,20
Denge Holding1,727,5048,28
Deniz GMYO3,404,6211,84
Denizbank21,180,1910,89
Denizli Cam5,661,988,68
Derimod3,564,7126,72
Derlüks Deri1,932,66
Desa Deri2,496,8743,93
Despec Bilgisayar3,433,6325,57
Deva Holding7,103,95115,81
Diriteks Diriliş Tekstil0,884,7612,82
Ditaş Doğan6,271,7922,49
DO-CO555,201,9317,15
Doğan Burda3,162,604,98
Doğan Holding1,71-0,5883,61
Doğtaş Kelebek Mobilya1,013,06-17,21
Doğusan1,442,86-33,47
Doğuş GMYO2,661,9226,07
Doğuş Otomotiv7,064,7562,67
Döktaş Dökümcülük27,003,61231,29
Duran Doğan Basım10,321,18102,35
Dyo Boya3,462,3719,31
Eczacıbaşı İlaç3,143,9729,46
Eczacıbaşı Yatırım8,195,9527,92
Edip Gayrimenkul0,904,6516,88
Ege Endüstri472,002,3951,70
Ege Gübre38,763,8687,37
Ege Profil9,152,238,96
Ege Seramik2,902,47-2,07
Egeli & Co Tarım Girişim0,130,000,00
Egeli&Co Enerji Yatırım0,313,3329,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast5,340,9539,06
Ekiz Kimya0,422,4427,27
Emek Elektrik1,265,0028,57
Eminiş Ambalaj1,050,00-10,26
Emlak Konut GMYO1,206,19-17,62
Enerjisa Enerji6,155,1330,62
Enka İnşaat5,591,0825,78
Erbosan19,656,6829,24
Ereğli Demir Çelik6,590,308,00
Ersu Gıda1,4710,5359,78
Escort Teknoloji0,823,807,89
Etiler Gıda3,332,7856,34
Euro Kapital Yat. Ort.1,243,3376,14
Euro Trend Yat. Ort.0,863,6135,44
Euro Yat. Ort.0,842,4434,06
Euro Yatırım Holding1,243,33125,45
Fenerbahçe Futbol12,301,9177,75
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,946,1410,53
F-M İzmit Piston20,743,3934,93
Fonet Bilgi Teknolojileri2,966,0992,33
Ford Otosan61,601,9029,66
Formet Çelik Kapı4,394,09334,37
Frigo Pak Gıda8,120,25377,65
Galatasaray Sportif1,553,3325,00
Garanti Bankası9,276,4316,46
Garanti Faktoring3,773,8690,40
Garanti Yat. Ort.0,964,3531,08
Gedik Y. Men. Değ.4,130,2435,26
Gedik Yatırım Holding4,300,7082,98
Gediz Ambalaj5,293,9330,80
Gentaş1,531,3211,46
Gersan Elektrik2,145,42-12,31
Global Men. Değ.1,050,96123,40
Global Yat. Holding3,774,7226,09
Good-Year2,735,00-17,73
Göltaş Çimento12,604,052,90
Gözde Girişim3,412,4027,72
GSD Denizcilik2,01-2,4374,78
GSD Holding0,882,3310,00
Gübre Fabrik.5,345,3380,41
Güler Yat. Holding1,721,7860,75
Güneş Sigorta1,683,0719,81
Halk GMYO0,903,4539,90
Halk Sigorta1,57-4,2777,90
Hatay Tekstil4,073,5618,03
Hedef Girişim1,643,1441,38
Hektaş14,801,5159,65
HUB Girişim5,591,82197,34
Hürriyet Gzt.0,754,17-19,35
ICBC Turkey Bank4,103,02-16,84
İdealist Danışmanlık3,803,26-34,98
İdealist GMYO2,723,8266,87
İhlas Ev Aletleri1,402,94328,63
İhlas Gayrimenkul0,853,66-9,53
İhlas Gazetecilik2,356,82285,25
İhlas Holding0,516,2559,38
İhlas Yayın Holding0,785,41136,36
İndeks Bilgisayar7,002,9425,70
Info Yatırım5,408,00424,27
İntema6,692,9211,56
İpek Doğal Enerji5,751,777,08
İskenderun Demir Çelik6,091,3329,89

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • ASKON Başkanı Aydın, sanayi üretim verilerini değerlendirdi:14 Kasım 2019 Perşembe 16:03
  • TCMB alım satıma konu olmayan döviz kurları14 Kasım 2019 Perşembe 15:53
  • Market zinciri kara midye satışına başlıyor14 Kasım 2019 Perşembe 15:53
  • Merkez Bankası’nın toplam rezervleri azaldı14 Kasım 2019 Perşembe 15:48
  • TCMB döviz kurları14 Kasım 2019 Perşembe 15:43
  • Moody’s Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti14 Kasım 2019 Perşembe 15:43
  • OPEC'in ham petrol üretimi ekimde arttı14 Kasım 2019 Perşembe 15:38
  • Bankacılık sektörünün mevduatı arttı14 Kasım 2019 Perşembe 15:38
  • BES fonu istatistikleri14 Kasım 2019 Perşembe 15:33
  • En fazla kazandıran BES fonları14 Kasım 2019 Perşembe 15:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim