• BIST 100.926
  • Altın 274,836
  • Dolar 5,6879
  • Euro 6,2901
  • Konya 21 °C
  • CHP'de kavganın yeni  adı: Ekremciler, Muharremciler...
  • CHP Eskişehir il yönetimine kayyum atandı
  • Dünyanın en yüksek savaş alanı ilk kez görüntülendi VİDEO
  • CHP'de kavganın yeni  adı: Ekremciler, Muharremciler...
  • CHP Eskişehir il yönetimine kayyum atandı
  • Dünyanın en yüksek savaş alanı ilk kez görüntülendi VİDEO

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,670,00-14,36
Acıpayam Selüloz4,390,2337,41
Adana Çimento (A)5,470,1815,00
Adana Çimento (B)3,900,0020,91
Adana Çimento (C)1,221,67-0,90
Adel Kalemcilik12,83-0,9316,64
Adese Alışveriş Ticaret1,645,13-29,91
Afyon Çimento4,451,83-3,05
Ak Enerji0,57-1,72-9,52
Akbank7,400,9525,75
Akçansa6,000,00-8,29
Akdenız Güvenlık Hız.1,57-2,48-21,89
Akfen GMYO2,220,9134,55
Akın Tekstil9,841,138,55
Akiş GMYO2,691,5118,03
Akmerkez GMYO20,360,7931,96
Aksa9,540,5343,79
Aksa Enerji2,69-0,740,37
Aksigorta5,040,8060,54
Aksu Enerji8,33-0,957,90
Alarko Carrıer36,461,17-7,37
Alarko GMYO44,74-0,365,96
Alarko Holding4,152,22112,79
Albaraka Türk1,300,006,56
Alcatel Lucent Teletaş6,831,0418,58
Alkim Kağıt3,990,5011,02
Alkim Kimya26,64-0,3723,67
Altınyağ0,440,000,00
Altınyunus Çeşme2,971,37-4,23
Anadolu Cam2,721,496,05
Anadolu Efes23,58-1,3417,47
Anadolu Grubu Holding13,98-0,2937,95
Anadolu Hayat Emek.5,120,20-10,09
Anadolu Isuzu9,093,6547,09
Anadolu Sigorta4,18-0,246,48
Anel Elektrik1,872,1915,43
Arçelik18,21-0,2215,33
Arena Bilgisayar4,020,25-8,84
Armada Bilgisayar9,800,005,49
Arsan Tekstil2,320,8743,21
Artı Yatırım Holding0,836,41-4,60
Aselsan20,261,55-15,63
Aslan Çimento33,261,5318,11
Ata GMYO3,960,51-1,25
Atakule GMYO1,390,005,64
Atlantis Yatırım Holding0,40122,22
Atlas Yat. Ort.0,994,2115,12
AvivaSA Emeklilik Hayat9,28-0,4325,42
Avrasya GMYO1,230,0039,77
Avrasya Petrol ve Tur.1,373,7926,85
Avrasya Stratejik GMYF1.275,400,012,33
Avrupa Yatırım Holding2,036,84-16,46
Ayen Enerji2,34-0,4329,95
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,760,5727,97
Aygaz10,141,301,97
Bagfaş10,33-1,53114,32
Bak Ambalaj6,102,0129,56
Balatacılar Balatacılık0,33-8,330,00
Bantaş Ambalaj1,903,8351,39
Banvit14,702,2336,24
Baştaş Başkent Çimento1,771,72-12,38
Batı Çimento2,782,9615,35
Batısöke Çimento1,083,85-0,92
Bera Holding2,282,7010,68
Berkosan Yalıtım1,901,064,97
Beşiktaş Futbol Yat.1,82-0,5512,35
Beyaz Filo3,52-1,6828,94
Beymen Perakende Yat.8,130,00106,35
Bilici Yatırım2,50-1,9697,70
Bim Mağazalar48,620,0013,50
Birko Mensucat0,330,0010,00
Birlik Mensucat0,902,27-23,08
Bizim Mağazaları8,701,0527,94
Bolu Çimento2,543,25-17,74
Bomonti Elektrik1,90-10,80295,83
Borusan Mannesmann9,110,6629,97
Borusan Yat. Paz.34,421,47-4,99
Bosch Fren Sistemleri182,802,2419,65
Bossa4,38-0,684,18
Brisa5,811,04-8,21
Burçelik3,842,1319,63
Burçelik Vana4,42-2,64198,65
Bursa Çimento4,542,713,18
Carrefoursa3,50-0,280,57
Ceo Event Medya6,430,00
Coca Cola İçecek35,24-0,7919,19
Cosmos Yat. Holding1,040,007,22
Credıtwest Faktorıng1,51-0,6645,19
Çelebi99,501,0770,53
Çelik Halat4,100,74-24,11
Çemaş Döküm0,98-4,8528,95
Çemtaş5,440,18-8,78
Çimbeton28,680,700,28
Çimentaş11,45-0,52-9,84
Çimsa7,14-0,28-5,43
Çuhadaroğlu Metal2,300,0029,21
Dagi Giyim1,665,0633,87
Dagi Yatırım Holding1,572,6155,45
Dardanel1,255,9313,64
Datagate Bilgisayar5,992,5739,95
Demısaş Döküm2,420,415,33
Denge Holding1,83-4,1957,76
Deniz GMYO3,340,919,87
Denizbank20,600,107,85
Denizli Cam11,151,00-3,21
Derimod11,613,1133,91
Derlüks Deri2,043,03
Desa Deri2,310,4333,53
Despec Bilgisayar2,96-0,348,37
Deva Holding6,683,25103,04
Diriteks Diriliş Tekstil0,89-1,1114,10
Ditaş Doğan5,260,572,76
DO-CO538,10-1,4513,54
Doğan Burda3,28-1,208,97
Doğan Holding1,440,7054,62
Doğtaş Kelebek Mobilya1,102,80-9,84
Doğusan1,531,32-29,32
Doğuş GMYO2,520,4019,43
Doğuş Otomotiv6,701,9854,38
Döktaş Dökümcülük32,98-4,24304,66
Duran Doğan Basım9,892,4993,92
Dyo Boya3,60-0,5524,14
Eczacıbaşı İlaç2,784,5114,61
Eczacıbaşı Yatırım7,093,6510,74
Edip Gayrimenkul0,891,1415,58
Ege Endüstri485,801,2356,13
Ege Gübre33,92-1,1763,97
Ege Profil9,311,317,82
Ege Seramik2,990,000,97
Egeli & Co Tarım Girişim0,140,007,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,29-6,4520,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,13-7,1430,00
Egeplast5,171,9734,64
Ekiz Kimya0,44-2,2233,33
Emek Elektrik1,204,3522,45
Eminiş Ambalaj0,962,13-17,95
Emlak Konut GMYO1,29-1,53-11,44
Enerjisa Enerji6,151,1530,62
Enka İnşaat5,610,9026,23
Erbosan18,662,8122,73
Ereğli Demir Çelik6,900,0013,08
Ersu Gıda1,31-0,7642,39
Escort Teknoloji0,87-5,4314,47
Etiler Gıda3,805,5678,40
Euro Kapital Yat. Ort.1,27-2,3180,40
Euro Trend Yat. Ort.0,85-1,1633,87
Euro Yat. Ort.0,881,1540,44
Euro Yatırım Holding1,581,28187,27
Fenerbahçe Futbol10,070,8045,52
Flap Kongre Toplantı Hiz.3,25-9,7222,18
F-M İzmit Piston17,400,9913,20
Fonet Bilgi Teknolojileri3,20-0,62107,93
Ford Otosan60,802,1027,98
Formet Çelik Kapı6,22-1,11389,76
Frigo Pak Gıda7,90-1,25364,71
Galatasaray Sportif1,730,0039,52
Garanti Bankası9,581,0520,35
Garanti Faktoring3,241,5763,64
Garanti Yat. Ort.1,090,0048,83
Gedik Y. Men. Değ.4,091,2433,95
Gedik Yatırım Holding3,671,1056,17
Gediz Ambalaj5,712,3341,19
Gentaş1,43-0,694,18
Gersan Elektrik2,421,68-0,83
Global Men. Değ.0,810,0072,34
Global Yat. Holding3,873,7529,43
Good-Year2,903,20-12,61
Göltaş Çimento12,902,955,35
Gözde Girişim3,210,3120,22
GSD Denizcilik1,58-0,6337,39
GSD Holding0,93-2,1116,25
Gübre Fabrik.4,530,0053,04
Güler Yat. Holding1,331,5324,30
Güneş Sigorta1,49-0,676,26
Halk GMYO0,972,1150,78
Halk Sigorta1,030,9816,71
Hatay Tekstil4,041,0017,16
Hedef Girişim1,570,0035,34
Hektaş15,45-1,7266,67
HUB Girişim2,764,5546,81
Hürriyet Gzt.0,801,27-13,98
ICBC Turkey Bank3,834,08-22,31
İdealist Danışmanlık4,7612,05-18,56
İdealist GMYO3,1820,0095,09
İhlas Ev Aletleri1,402,19328,63
İhlas Gayrimenkul0,923,37-2,08
İhlas Gazetecilik2,250,00268,85
İhlas Holding0,524,0062,50
İhlas Yayın Holding0,600,0081,82
İndeks Bilgisayar7,522,0435,04
Info Yatırım4,411,85328,16
İntema7,191,5519,90
İpek Doğal Enerji5,961,7110,99
İskenderun Demir Çelik6,311,2834,58

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ege’de üretimin en az yüzde 50’sinin ihraç edilmesi hedefleniyor18 Eylül 2019 Çarşamba 10:18
  • Piyasa güne artı rezervle başladı18 Eylül 2019 Çarşamba 10:13
  • Netcad Eğitimini tamamlayanlara sertifikaları verildi18 Eylül 2019 Çarşamba 10:08
  • Borsa, güne yatay başladı18 Eylül 2019 Çarşamba 10:08
  • Dolar/TL, 5,6870 seviyesinden işlem görüyor18 Eylül 2019 Çarşamba 10:08
  • Asya borsaları18 Eylül 2019 Çarşamba 10:08
  • Dış borcu kapatacak servet çöpte yatıyor18 Eylül 2019 Çarşamba 09:58
  • Ak-Kim, inovasyonun ’ulusal şampiyonu’ oldu18 Eylül 2019 Çarşamba 09:58
  • Brent petrolün varili 64,81 dolar18 Eylül 2019 Çarşamba 09:48
  • Enerjide acele kamulaştırma kararları18 Eylül 2019 Çarşamba 09:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim