• BIST 86.072
  • Altın 251,269
  • Dolar 6,0742
  • Euro 6,8075
  • Konya 17 °C
  • S-400'de tüm partiler tek ses oldu! CHP-HDP hariç!
  • Komünist başkan Maoist-Kemalistleri ters köşe yaptı!
  • Nükleer gerilim 2'nci Dünya Savaşı sonrası zirvede! Ülkelere göre nükleer silahlar
  • S-400'de tüm partiler tek ses oldu! CHP-HDP hariç!
  • Komünist başkan Maoist-Kemalistleri ters köşe yaptı!
  • Nükleer gerilim 2'nci Dünya Savaşı sonrası zirvede! Ülkelere göre nükleer silahlar

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,82-3,70-6,67
Acıpayam Selüloz3,28-1,500,61
Adana Çimento (A)6,35-0,314,96
Adana Çimento (B)4,540,0010,46
Adana Çimento (C)1,010,00-28,37
Adel Kalemcilik9,94-0,60-9,64
Adese Alışveriş Ticaret1,60-4,19-31,62
Afyon Çimento3,66-2,14-20,26
Ak Enerji0,51-1,92-19,05
Akbank5,740,53-2,46
Akçansa6,300,00-3,70
Akdenız Güvenlık Hız.1,467,35-27,36
Akfen GMYO1,55-0,64-6,06
Akın Tekstil8,27-0,72-12,49
Akiş GMYO2,21-2,21-13,67
Akmerkez GMYO18,492,2119,84
Aksa8,30-1,5425,10
Aksa Enerji2,26-0,88-15,67
Aksigorta4,310,2337,29
Aksu Enerji9,00-2,0716,58
Alarko Carrıer32,40-1,22-17,68
Alarko GMYO44,76-1,06-0,36
Alarko Holding2,852,8946,13
Albaraka Türk1,31-0,767,38
Alcatel Lucent Teletaş5,24-2,42-9,03
Alkim Kağıt3,44-2,82-4,29
Alkim Kimya25,380,3217,82
Altınyağ0,350,00-20,45
Altınyunus Çeşme4,04-1,46-2,65
Anadolu Cam2,89-3,027,84
Anadolu Efes17,752,36-13,83
Anadolu Grubu Holding10,38-4,241,37
Anadolu Hayat Emek.5,20-1,52-8,68
Anadolu Isuzu7,33-3,0418,61
Anadolu Sigorta4,09-0,494,19
Anel Elektrik1,56-1,27-3,70
Arçelik16,03-2,261,52
Arena Bilgisayar3,29-0,90-25,40
Armada Bilgisayar10,37-0,7711,63
Arsan Tekstil1,77-1,679,26
Artı Yatırım Holding0,90-2,173,45
Aselsan17,75-2,37-26,29
Aslan Çimento22,96-1,46-18,47
Ata GMYO3,890,52-2,99
Atakule GMYO0,96-5,88-27,04
Atlantis Yatırım Holding0,425,00133,33
Atlas Yat. Ort.0,815,19-5,81
AvivaSA Emeklilik Hayat9,33-0,1126,10
Avrasya GMYO1,20-1,6436,36
Avrasya Petrol ve Tur.1,120,003,70
Avrasya Stratejik GMYF1.266,500,021,62
Avrupa Yatırım Holding2,100,48-13,58
Ayen Enerji2,24-2,18-4,68
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,540,008,45
Aygaz8,85-2,21-11,00
Bagfaş5,72-0,5218,67
Bak Ambalaj4,47-3,87-11,83
Balatacılar Balatacılık0,293,57-12,12
Bantaş Ambalaj1,481,3717,93
Banvit12,264,9713,62
Baştaş Başkent Çimento1,78-0,56-11,88
Batı Çimento1,66-0,60-31,12
Batısöke Çimento0,80-2,44-26,61
Bera Holding1,600,63-22,33
Berkosan Yalıtım1,540,00-14,92
Beşiktaş Futbol Yat.1,50-0,66-7,41
Beyaz Filo2,85-2,404,40
Bilici Yatırım1,790,5631,62
Bim Mağazalar74,00-0,67-14,94
Birko Mensucat0,240,00-20,00
Birlik Mensucat0,66-1,49-43,59
Bizim Mağazaları6,65-0,15-2,21
Bolu Çimento2,61-0,38-23,91
Bomonti Elektrik0,850,0077,08
Borusan Mannesmann8,09-0,123,72
Borusan Yat. Paz.33,22-1,07-8,30
Bosch Fren Sistemleri148,00-0,07-3,12
Bossa3,432,39-18,41
Boyner Perakende Yat.4,77-2,6521,07
Brisa5,81-0,17-8,21
Burçelik2,76-0,72-14,02
Burçelik Vana1,450,69-2,03
Bursa Çimento3,92-2,73-10,91
Carrefoursa2,89-1,03-16,95
Coca Cola İçecek26,64-1,26-13,73
Cosmos Yat. Holding1,15-4,1718,56
Credıtwest Faktorıng0,990,00-4,81
Çelebi78,451,0334,45
Çelik Halat4,22-1,17-21,89
Çemaş Döküm0,70-2,78-7,89
Çemtaş5,11-0,97-15,95
Çimbeton25,26-0,39-11,68
Çimentaş12,66-0,71-0,31
Çimsa5,92-1,50-21,59
Çuhadaroğlu Metal1,79-1,100,56
Dagi Giyim1,33-1,487,26
Dagi Yatırım Holding1,440,0042,57
Dardanel1,011,00-8,18
Datagate Bilgisayar5,60-3,1130,84
Demısaş Döküm2,701,898,87
Denge Holding1,32-1,4913,79
Deniz GMYO2,920,00-3,95
Denizbank15,000,33-21,47
Denizli Cam9,68-2,22-15,97
Derimod7,94-0,50-8,42
Desa Deri2,62-1,1351,45
Despec Bilgisayar3,130,32-4,57
Deva Holding4,774,8444,98
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-1,37-7,69
Ditaş Doğan5,03-2,71-1,74
DO-CO473,800,00-1,04
Doğan Burda2,83-0,70-5,98
Doğan Holding1,00-1,967,38
Doğtaş Kelebek Mobilya1,011,00-17,21
Doğusan1,16-5,69-46,41
Doğuş GMYO2,550,3920,85
Doğuş Otomotiv3,92-1,26-9,68
Döktaş Dökümcülük8,83-1,348,34
Duran Doğan Basım4,612,44-9,61
Dyo Boya2,82-1,40-2,76
Eczacıbaşı İlaç2,661,14-2,56
Eczacıbaşı Yatırım6,89-0,72-4,31
Edip Gayrimenkul0,64-1,54-16,88
Ege Endüstri425,60-2,5436,79
Ege Gübre22,50-4,588,77
Ege Profil9,042,731,92
Ege Seramik2,97-3,26-11,34
Egeli & Co Tarım Girişim0,140,007,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,283,7016,67
Egeli&Co Yatırım Holding0,110,0010,00
Egeplast3,78-1,82-1,56
Ekiz Kimya0,27-3,57-18,18
Emek Elektrik0,73-3,95-25,51
Eminiş Ambalaj0,86-4,44-26,50
Emlak Konut GMYO1,20-3,23-20,00
Enerjisa Enerji5,17-1,719,80
Enka İnşaat5,00-0,2012,51
Erbosan15,27-0,07-6,24
Ereğli Demir Çelik7,59-0,6524,39
Ersu Gıda0,840,00-8,70
Escort Teknoloji0,700,00-7,89
Etiler Gıda1,500,67-29,58
Euro Kapital Yat. Ort.0,700,00-1,41
Euro Trend Yat. Ort.0,660,003,13
Euro Yat. Ort.0,630,000,00
Euro Yatırım Holding1,110,00101,82
Fenerbahçe Futbol7,391,236,79
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,53-1,56-4,89
F-M İzmit Piston15,35-1,60-0,14
Fonet Bilgi Teknolojileri6,83-2,2999,71
Ford Otosan52,101,969,66
Formet Çelik Kapı5,45-0,91329,13
Frigo Pak Gıda2,713,4459,41
Galatasaray Sportif1,91-3,5454,03
Garanti Bankası7,63-0,65-4,15
Garanti Faktoring2,52-1,1827,27
Garanti Yat. Ort.0,625,08-21,52
Gedik Y. Men. Değ.3,590,5611,49
Gedik Yatırım Holding2,711,8815,32
Gediz Ambalaj4,650,4312,05
Gentaş1,50-3,85-15,25
Gersan Elektrik1,82-1,62-25,42
Global Men. Değ.0,43-2,27-8,51
Global Yat. Holding2,740,00-8,36
Good-Year2,64-1,12-23,26
Göltaş Çimento9,87-0,70-20,60
Gözde Girişim2,98-1,9711,61
GSD Denizcilik1,34-2,9016,52
GSD Holding0,87-2,258,75
Gübre Fabrik.2,420,41-18,24
Güler Yat. Holding1,05-0,94-1,87
Güneş Sigorta1,02-0,97-32,00
Halk GMYO0,90-2,1729,35
Halk Sigorta1,062,91-3,64
Hatay Tekstil3,870,26-2,03
Hedef Girişim1,150,88-0,86
Hektaş11,642,7425,57
HUB Girişim2,522,8634,04
Hürriyet Gzt.0,70-2,78-24,73
ICBC Turkey Bank2,91-2,68-40,97
İdealist Danışmanlık13,5213,6125,19
İdealist GMYO1,71-1,164,91
İhlas Ev Aletleri0,91-1,09175,76
İhlas Gayrimenkul0,871,16-7,40
İhlas Gazetecilik1,807,78195,08
İhlas Holding0,42-2,3331,25
İhlas Yayın Holding0,52-3,7057,58
İndeks Bilgisayar6,470,008,38
Info Yatırım1,880,0082,52
İntema6,77-1,0212,90
İpek Doğal Enerji4,492,51-16,39
İskenderun Demir Çelik5,81-2,0223,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim