• BIST 97.149
  • Altın 283,148
  • Dolar 5,7454
  • Euro 6,3899
  • Konya 26 °C
  • "Dinimizde kadının canı, onuru ve hakları dokunulmazdır"
  • Nagehan Alçı, THK'nın yangın uçaklarını yazdı: Müzelik
  • AK Parti'nin 18. yıl marşı: Gelecek bizim
  • "Dinimizde kadının canı, onuru ve hakları dokunulmazdır"
  • Nagehan Alçı, THK'nın yangın uçaklarını yazdı: Müzelik
  • AK Parti'nin 18. yıl marşı: Gelecek bizim

Borsada günlük işlemler (1)

Borsada günlük işlemler (1)
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim...

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,53-1,92-21,54
Acıpayam Selüloz3,43-4,465,21
Adana Çimento (A)6,82-1,1612,73
Adana Çimento (B)4,82-1,6317,27
Adana Çimento (C)1,13-1,74-19,86
Adel Kalemcilik10,44-1,42-5,09
Adese Alışveriş Ticaret2,072,48-11,54
Afyon Çimento3,99-3,16-13,07
Ak Enerji0,55-5,17-12,70
Akbank5,95-0,501,11
Akçansa6,19-3,13-5,38
Akdenız Güvenlık Hız.1,56-6,02-22,39
Akfen GMYO1,570,00-4,85
Akın Tekstil8,740,34-7,51
Akiş GMYO2,47-3,14-3,52
Akmerkez GMYO18,58-2,0020,43
Aksa7,900,0019,07
Aksa Enerji2,22-4,31-17,16
Aksigorta4,220,4834,42
Aksu Enerji9,082,0217,62
Alarko Carrıer33,58-4,60-14,68
Alarko GMYO44,360,86-1,25
Alarko Holding2,58-2,6432,29
Albaraka Türk1,31-4,387,38
Alcatel Lucent Teletaş6,470,3112,33
Alkim Kağıt3,60-1,370,16
Alkim Kimya22,740,005,57
Altınyağ0,31-8,82-29,55
Altınyunus Çeşme4,302,383,61
Anadolu Cam3,00-0,3311,94
Anadolu Efes19,27-0,16-6,46
Anadolu Grubu Holding12,11-0,6618,26
Anadolu Hayat Emek.5,36-0,37-5,87
Anadolu Isuzu7,43-4,2520,23
Anadolu Sigorta4,150,005,71
Anel Elektrik1,65-1,791,85
Arçelik17,47-1,7410,64
Arena Bilgisayar3,29-2,66-25,40
Armada Bilgisayar10,440,2912,38
Arsan Tekstil1,65-1,201,85
Artı Yatırım Holding1,04-2,8019,54
Aselsan20,04-1,28-16,78
Aslan Çimento23,94-2,52-14,99
Ata GMYO3,87-0,77-3,49
Atakule GMYO1,08-3,57-17,92
Atlantis Yatırım Holding0,420,00133,33
Atlas Yat. Ort.0,83-19,42-3,49
AvivaSA Emeklilik Hayat9,672,3330,70
Avrasya GMYO1,30-0,7647,73
Avrasya Petrol ve Tur.1,14-2,565,56
Avrasya Stratejik GMYF1.265,500,021,54
Avrupa Yatırım Holding2,242,28-7,82
Ayen Enerji2,480,005,53
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,600,0012,68
Aygaz8,75-2,78-12,01
Bagfaş5,852,4521,37
Bak Ambalaj5,301,734,54
Balatacılar Balatacılık0,280,00-15,15
Bantaş Ambalaj1,50-3,2319,52
Banvit11,38-1,475,47
Baştaş Başkent Çimento1,79-2,19-11,39
Batı Çimento1,99-3,86-17,43
Batısöke Çimento0,86-2,27-21,10
Bera Holding1,70-2,30-17,48
Berkosan Yalıtım1,63-2,40-9,94
Beşiktaş Futbol Yat.1,66-19,812,47
Beyaz Filo3,12-4,2914,29
Bilici Yatırım1,55-1,9013,97
Bim Mağazalar78,80-0,32-9,43
Birko Mensucat0,244,35-20,00
Birlik Mensucat0,68-4,23-41,88
Bizim Mağazaları7,41-1,078,97
Bolu Çimento2,85-1,72-16,91
Bomonti Elektrik0,86-1,1579,17
Borusan Mannesmann8,92-1,4414,36
Borusan Yat. Paz.35,78-0,45-1,24
Bosch Fren Sistemleri156,00-1,392,11
Bossa3,83-0,52-8,90
Boyner Perakende Yat.4,79-0,2121,57
Brisa5,99-4,01-5,37
Burçelik3,041,67-5,30
Burçelik Vana1,49-1,970,68
Bursa Çimento4,33-2,91-1,59
Carrefoursa3,07-2,23-11,78
Coca Cola İçecek29,50-2,38-4,47
Cosmos Yat. Holding1,125,6615,46
Credıtwest Faktorıng1,01-0,98-2,88
Çelebi71,60-1,7822,71
Çelik Halat5,07-10,11-6,16
Çemaş Döküm0,71-1,39-6,58
Çemtaş5,430,18-10,69
Çimbeton27,22-1,73-4,83
Çimentaş13,00-4,762,36
Çimsa6,17-2,83-18,28
Çuhadaroğlu Metal1,89-2,076,18
Dagi Giyim1,38-2,8211,29
Dagi Yatırım Holding1,45-6,4543,56
Dardanel1,03-1,90-6,36
Datagate Bilgisayar5,92-6,9238,32
Demısaş Döküm2,73-2,8510,08
Denge Holding1,48-4,5227,59
Deniz GMYO2,99-1,32-1,64
Denizbank15,11-1,05-20,89
Denizli Cam9,27-3,74-19,53
Derimod8,19-0,24-5,54
Desa Deri2,46-5,0242,20
Despec Bilgisayar3,07-2,23-6,40
Deva Holding4,43-1,3434,65
Diriteks Diriliş Tekstil0,72-5,26-7,69
Ditaş Doğan5,55-4,318,42
DO-CO499,501,754,32
Doğan Burda2,956,12-1,99
Doğan Holding1,02-1,929,52
Doğtaş Kelebek Mobilya1,030,00-15,57
Doğusan1,56-1,27-35,27
Doğuş GMYO2,46-6,4616,59
Doğuş Otomotiv4,29-2,28-1,15
Döktaş Dökümcülük8,80-0,797,98
Duran Doğan Basım7,201,2741,18
Dyo Boya2,97-2,302,41
Eczacıbaşı İlaç2,67-1,48-2,20
Eczacıbaşı Yatırım7,17-1,92-0,42
Edip Gayrimenkul0,65-4,41-15,58
Ege Endüstri403,10-0,4729,55
Ege Gübre24,10-1,6316,50
Ege Profil9,102,362,59
Ege Seramik3,18-2,45-5,07
Egeli & Co Tarım Girişim0,140,007,69
Egeli&Co Enerji Yatırım0,293,5720,83
Egeli&Co Yatırım Holding0,100,000,00
Egeplast3,73-0,53-2,86
Ekiz Kimya0,290,00-12,12
Emek Elektrik0,78-1,27-20,41
Eminiş Ambalaj0,932,20-20,51
Emlak Konut GMYO1,44-2,70-4,00
Enerjisa Enerji5,340,0013,41
Enka İnşaat5,19-2,2616,78
Erbosan15,15-1,24-6,98
Ereğli Demir Çelik8,88-1,5522,99
Ersu Gıda0,840,00-8,70
Escort Teknoloji0,68-9,33-10,53
Etiler Gıda1,46-2,01-31,46
Euro Kapital Yat. Ort.0,710,000,00
Euro Trend Yat. Ort.0,610,00-4,69
Euro Yat. Ort.0,61-1,61-3,17
Euro Yatırım Holding1,095,8398,18
Fenerbahçe Futbol7,700,2611,27
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,72-3,202,26
F-M İzmit Piston15,76-1,382,53
Fonet Bilgi Teknolojileri5,84-1,1870,76
Ford Otosan54,20-0,3714,08
Formet Çelik Kapı5,851,56360,63
Frigo Pak Gıda2,50-12,2847,06
Galatasaray Sportif2,166,4074,19
Garanti Bankası8,02-1,350,75
Garanti Faktoring2,28-3,3915,15
Garanti Yat. Ort.0,60-3,23-24,05
Gedik Y. Men. Değ.3,600,8411,80
Gedik Yatırım Holding2,82-2,7620,00
Gediz Ambalaj4,79-2,8415,42
Gentaş1,71-3,39-3,39
Gersan Elektrik2,01-3,37-17,63
Global Men. Değ.0,450,00-4,26
Global Yat. Holding2,65-6,36-11,37
Good-Year2,84-3,73-17,44
Göltaş Çimento10,06-2,90-19,07
Gözde Girişim3,562,3033,33
GSD Denizcilik1,31-2,9613,91
GSD Holding0,88-1,1210,00
Gübre Fabrik.2,58-3,37-12,84
Güler Yat. Holding1,05-1,87-1,87
Güneş Sigorta1,35-3,57-10,00
Halk GMYO1,20-3,2372,46
Halk Sigorta1,14-0,873,64
Hatay Tekstil3,96-1,000,25
Hedef Girişim1,14-1,72-1,72
Hektaş11,34-1,3922,33
HUB Girişim2,530,4034,57
Hürriyet Gzt.0,79-3,66-15,05
ICBC Turkey Bank3,18-4,22-35,50
İdealist Danışmanlık14,14-8,8930,93
İdealist GMYO1,740,586,75
İhlas Ev Aletleri0,94-1,05184,85
İhlas Gayrimenkul0,86-1,15-8,47
İhlas Gazetecilik1,978,24222,95
İhlas Holding0,47-2,0846,87
İhlas Yayın Holding0,72-5,26118,18
İndeks Bilgisayar6,38-0,936,87
Info Yatırım1,85-0,5479,61
İntema7,240,4220,73
İpek Doğal Enerji4,30-0,23-19,93
İskenderun Demir Çelik7,002,3423,67

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Haber Kaynağı
UYARI: Çok uzun metinler, küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Borsada en çok değer kazanan hisseler23 Ağustos 2019 Cuma 18:43
  • Borsa şirketlerinin piyasa değeri23 Ağustos 2019 Cuma 18:43
  • 2. el otoda ’yetki belgesi’ süresi uzatıldı23 Ağustos 2019 Cuma 18:38
  • Borsada günlük işlemler (1)23 Ağustos 2019 Cuma 18:38
  • Borsada günlük işlemler (2)23 Ağustos 2019 Cuma 18:38
  • Borsada şehir endekslerinin değişimi23 Ağustos 2019 Cuma 18:38
  • Borsa günü yükselişle tamamladı23 Ağustos 2019 Cuma 18:28
  • Borsa haftayı yükselişle tamamladı23 Ağustos 2019 Cuma 18:18
  • Piyasalarda gün sonu23 Ağustos 2019 Cuma 18:18
  • Tekirdağ’da ikinci doğalgaz rezervi bulundu23 Ağustos 2019 Cuma 18:13
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2008 Memleket | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 352 16 16 | Faks : 0332 352 11 66 | Haber Scripti: CM Bilişim